Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lettek a migránsellenese...

Mikor lettek a migránsellenesek feministák? Mi a bajuk a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 14:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nesze, itt van [link]

de a #13as válaszomban már be volt linkelve.

Az zavart meg, hogy ázsiainak hívták őket, vagy mi?

2016. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

"Ha egyetértesz azzal, hogy eltitkolják a tényeket, akkor az, bár nem hiszem, hogy tisztában vagy vele, de azt jelenti, hogy nem akarod, hogy az áldozatok hallassák a hangjukat."


Mitől jelentené azt? Két teljesen más dologra rámondod, hogy ugyanazt jelenti.


"Amúgy nem értem, hogy ezen a ponton miért nekem kell még idézgetni, meg linkelgetni, miután belinkeltem egymillió forrást, hogy bizonyítsam a saját igazamat, míg te mit is?"


Melyik saját igazadat? Azt valóban bizonyítja, hogy létezik migráns, aki erőszakolt már nőt. Sose jutott volna eszembe a linkeid nélkül.


De én arra szeretnék linket, hogy a feminsiták védik az erőszakolókat vagy az iszlámot, mivel az állításod, amivel az egész témát kezdted az volt, hogy eleged van a nőerőszakolókat védő feministákból. Az, hogy felhozol egy teljesen más dolgot, amiben éppenséggel igazad van, nem lesz a kezdeti kérdésben igazad.


"Szóval hajrá, pusztítsd el az érveimet megalapozott tényekkel. Ha hiszed, ha nem, TÉNYLEG szeretnék részese lenni egy normális vitának a témával kapcsolatban, de az a baj, ahhoz kell egy normális, felkészült vitapartner is..."


Szóval nem tudom melyik érvedet kéne elpusztítanom, tudomásom szerint egyik linkedre se az volt a reakcióm, hogy meg se történt.


Kérted, hogy mutassak bizonyítékot arra, hogy a Közel-Keleten kevesebb a nacionalistább ország, mint mondjuk Magyarország. Nem tudom mi a módja ennek a bizonyításának, gondolom te belinkelnél 10 linket nacionalista megnyilvánulásokra és hozzáfűzöd, hogy tehát igazad van. Ezt megcsinálhatnám, de attól tartok csak a te esetedben fogadod el az ilyen bizonyítást.

2016. máj. 24. 23:33
 23/35 A kérdező kommentje:

"Az zavart meg, hogy ázsiainak hívták őket, vagy mi?"


Nem, az zavart meg, hogy nem pár tanácstag, hanem egy, nem a kislány volt a hibás, hanem az erőszakolók és ami a legfonotosabb, hogy nem a feministák, de még csak nem is a liberálisok védték az erőszakolókat. Már kezdem úgy gondolni, hogy te szándékosan rosszabb színben akarod feltüntetni a menekülteket. Szerintem az volt a célod ezzel a pár tanácstagos állításoddal, hogy azt higyem Angliában már megszokott, hogy önkormányzati szinten hibáztatják a áldozatokat.

2016. máj. 24. 23:49
 24/35 anonim ***** válasza:

Idézet a #13as válaszomból: "Nem volt felháborodás akkor sem, 12 muszlim megerőszakolt egy 13 éves fehér kislányt, és pár tanácstag azt mondta, hogy a kislány volt a hibás."


A mondat helyes értelmezése:

A feministák nem szenteltek figyelmet annak az eseménynek, amikor nem csak hogy, hogy megerőszakoltak egy kislányt, de voltak, akik a kislányt tartották hibásnak.

Nem pedig: a feministák a kislányt tartották hibásnak.


"Melyik saját igazadat? Azt valóban bizonyítja, hogy létezik migráns, aki erőszakolt már nőt."

Nem... #16


"De én arra szeretnék linket, hogy a feminsiták védik az erőszakolókat vagy az iszlámot:"


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Értelmezzük közösen a következő forrást: az interneten gyakorlatilag nem mondhatod, hogy elítéled azokat, akik bombákat raknak gyerekekre, mert jön a csőcselék, és az arcodba vádja, hogy nincs jogod kritizálni az iszlámot.

[link]

Ha egy valamennyire híres ember iszlámot kritizáló tweetje akkora indulatokat vált ki, hogy egy híroldal cikket ír róla, az azt jelenti, hogy az emberek nagy része nem ért egyet azzal, hogy nyilvánosan bármi rosszat mondjanak az iszlámról. És ha nekimész annak, aki rosszat mond az iszlámról, akkor mit csinálsz? Véded az iszlámot...


Az emberi agy képes valamire, amit logikának hívnak, ezt használtuk az előbb is, és most is ezt fogjuk használni. Szerinted amikor a hatóságok nem mernek felelősségre vonni bűnözőket, mert a félnek a felháborodástól, akkor tulajdonképpen ki háborodik fel? A csúnya keresztény konzervatív férfiak, vagy a liberális feministák?



[link]

[link]


Istenem, mintha egy tejesköcsöggel beszélnék...

Mindegy, a kérdésed az volt, hogy mégis hogy lehet, hogy a feministák a bevándorlók ellen fordulnak, mire a válasz az, hogy "a feministák" le se sz@rják a bevándorlókat, pláne nem fordulnak ellenük, de ha ellenük fordulnának, azért tehetnék, mert teljesen új magaslatokba emelkedtek a nemi erőszak statisztikák, (ami szerinted az a természet rendje, és teljesen rendben van) ami ellen alig tesznek valamit (ami szerinted teljesen rendben van, mert ha többet foglalkoznának, az emberek rasszisták lennének) hanem úgy próbálják elejét venni a további erőszakhullámnak, hogy megfélemlítik a nőket, és kitiltják a nőket bizonyos helyekről. Minden felsorolt probléma a feministák hatókörébe tartozna, de sajnos most az elkövetők nem fehér férfiak, ezért nincs mit tenni...


Amúgy nem hiszem, hogy ezzel tisztában vagy, szóval: ha adott egy probléma, amibe te beletörődsz (nem kell feltétlenül helyeselned, csak beletörődnöd), nem próbálsz a megoldáson gondolkodni, sőt, vagy leinted azokat, akik nem törődnek bele a problémába, vagy egyetértesz azokkal, akik leintik az ilyeneket, akkor te is a probléma része vagy. Mert a hallgatásoddal, és a beletörődéseddel a problémát okozók oldalára állsz.


És kérdező, szerintem csinálj egy tumblr-t.

2016. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

"A feministák nem szenteltek figyelmet annak az eseménynek, amikor nem csak hogy, hogy megerőszakoltak egy kislányt, de voltak, akik a kislányt tartották hibásnak."


Szóval akkor elismered, hogy az utolsó tagmondat azon túl, hogy hazugság, még ha igaz is lenne, akkor se lenne semmi köze a beszélgetésünkhöz? A mondat elejét meg nem tudom honnan veszed, nem tudom hány feminista oldalon indítottál keresést arra, hogy mennyi figyelmet szenteltek az eseményre, de gondolom semennyin.


""De én arra szeretnék linket, hogy a feminsiták védik az erőszakolókat vagy az iszlámot:""


Nem látom melyik linken van rajta. A keresés egyik oldalon se adott eredményt még csak a femi szóra sem.


"Értelmezzük közösen a következő forrást: az interneten gyakorlatilag nem mondhatod, hogy elítéled azokat, akik bombákat raknak gyerekekre, mert jön a csőcselék, és az arcodba vádja, hogy nincs jogod kritizálni az iszlámot."


Ki vágta kinek az arcába, hogy nincs joga kritizálni az iszlámot azért, mert elítélte azokat, akik bombát rakta gyerekekre? Légyszíves konkrét mondattal válaszolj a cikkből, mert nem tudok annyira jól angolul, hogy elsőre megtaláljam.


Lassan kezdem úgy érezni, te soha nem voltál feminsita, csak egy átlagos rasszista, aki úgy akarja a feministákat kritizálni, hogy azt állítja neki feministaként is elege lett a legtöbb feministából.

2016. máj. 25. 19:19
 26/35 anonim ***** válasza:
LMAO
2016. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért szeretnek kérdi! :D
2016. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem kell privát üzeneteket küldözgetni, itt is szabad írni.
2016. máj. 25. 22:06
 29/35 anonim ***** válasza:

"Minden felsorolt probléma a feministák hatókörébe tartozna, de sajnos most az elkövetők nem fehér férfiak, ezért nincs mit tenni..."


Pedig megnézném egy migráns banda, hogy csapja szét az általában feszületekkel keménykedő, vandálkodó félmeztelen feminácikat! :D

Lehet azért lapítanak ennyire is csak a fehérekkel szemben mernek pampogni? (Gondolom szinte biztos.)

2016. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Biztosan. Más hülyeség?
2016. máj. 25. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!