Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lettek a migránsellenese...

Mikor lettek a migránsellenesek feministák? Mi a bajuk a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 14:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Biztosan. Más hülyeség?"


Nem tudom, szerintem eleget írtál már. :D

2016. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Lesz érdemi hozzászólásod is? Nem akarom megszabni mit írjál, de én nem tartom tisztességesnek, hogy 3 oldalon keresztül nem vettél részt a vitában, csak a végén idebiggyeszted, hogy engem se az eszemért szeretnek. De ha te ezt egy vitához méltó hozzáállásnak tartod, akkor egészségedre.


Nem szeretném, ha erre valami olyan lenne a válaszod, hogy én vagyok itt a vitához méltatlan vagy hasonló.

2016. máj. 26. 00:01
 33/35 anonim ***** válasza:

"Lesz érdemi hozzászólásod is? Nem akarom megszabni mit írjál, de én nem tartom tisztességesnek, hogy 3 oldalon keresztül nem vettél részt a vitában, csak a végén idebiggyeszted, hogy engem se az eszemért szeretnek. De ha te ezt egy vitához méltó hozzáállásnak tartod, akkor egészségedre."


Felesleges lenne neked bármit is írni amikor csak magadét hajtogatod, pláne már mivel mindent leírtak így kár is lenne még szaporítani a szót.

Csak kicsit szórakoztató vagy, volt olvasni azt a sok zagyvaságot. :)

2016. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Jó.
2016. máj. 26. 00:18
 35/35 anonim ***** válasza:
A kérdező tényleg ennyire ökör libsi?
2016. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!