Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a transzneműeknek...

Szerintetek a transzneműeknek melyik mosdót kellene használniuk?

Figyelt kérdés

[link]


Ezért merült fel bennem ez a kérdés. Szerintem alap hogy mindenki a saját nemének megfelelő mosdót használja, így ha valakit átműtöttek nővé akkor onnantól a női mosdót használja. Nem is értem mi a probléma ezzel. Továbba kíváncsi vagyok mit gondoltok a nemtelen mosdókról, amit bárki használhat nemtől függetlenül?



2016. máj. 22. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Pottyantost,mert oda bele is tud maszni.
2016. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Amilyen a nemi szerve. kuki- férfi budi; punci - női budi.
2016. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Előző és hasonszőrűek, lenne egy kérdésem. Belinkelek 4 képet nőkről. Tippeljétek meg google nélkül, van-e köztük transzi és melyik az :)


[link]

[link]

[link]

[link]


Jó szórakozást :D

2016. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hol ezt, hol azt.
2016. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%

Nem igazán értem ezt a kérdéskört.

Egy nőnek XX kromoszómája van, egy férfinak XY.

Egy nőnek p.inája van, egy férfinak meg f.asza.

Egy nő a női budiban sz.arjon, egy férfi meg a férfi budiban.

Ez szerintem egyszerű. Értelmes ember semmilyen szinten nem hajlandó ilyen hülyeségről vitatkozni.

Nálunk, ha valakit elkaptak, hogy nem a neme szerinti budit használja, igazgatói figyelmeztetést kapott.

2016. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is alap kivéve a lerobbant kocsmákat, ott mindenki abba jár amelyik kevésbé van összesz_rva.
2016. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Engem hidegen hagy, hol végzik a dolgukat. Ne pisála le az ülőkét, ne pisáljon a piszoár mellé, ne a mosdóban akarjon partnert fogni, ne bámulja a lompimat stb. Ha ezeket betartja, nem fogom megverni, és nyugodtan végezheti a szükségét, ahol neki tetszik. Egyébként a nemiszervnek megfelelő vécéválasztás elég kézenfekvő.
2016. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg ideje lenne a nemek szerinti vécéfelosztás megszüntetésének. Szereljék le a pisszoárokat, és meg van oldva. Teljesen mindegy, hogy a zárt ajtó mögött nő vagy férfi vagy más van.
2016. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az identitásának megfelelő mosdót használja. Semleges nemet eddig csak az orosz nyelvben ismertem. Máshol nem találkoztam vele...
2016. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Szereljék le a piszoárokat, és szüntessék meg a külön férfi-női wct. Teljesen felesleges intézmény. A boxokban tök mindegy, hogy kindek mije van.


Amíg meg vannak külön wck, addig mindenki annak megfelelően járjon, ahogy kinéz. Néhány nőről manapság nem lehet eldönteni, hogy ffi-e vagy nő, de sajnos, egyes ffiakra is vonatkozik!

2016. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!