Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a transzneműeknek...

Szerintetek a transzneműeknek melyik mosdót kellene használniuk?

Figyelt kérdés

[link]


Ezért merült fel bennem ez a kérdés. Szerintem alap hogy mindenki a saját nemének megfelelő mosdót használja, így ha valakit átműtöttek nővé akkor onnantól a női mosdót használja. Nem is értem mi a probléma ezzel. Továbba kíváncsi vagyok mit gondoltok a nemtelen mosdókról, amit bárki használhat nemtől függetlenül?



2016. máj. 22. 17:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

A probléma,ott kezdődik,hogy a pisilést a szexhe kötik.

Nem mindegy ki van egy zárt ajtó mögött?

A piszoár szerintem sokkal zavaróbb,mintha a melletted lévő fülkében egy másik nemű pisil.

Aki kitalálta a piszoárt,az tuti meleg volt xddd


27/f meleg

2016. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
Ez az egész transzneműség az emberi hülyeség csúcsa. Ez a véleményem a nemtelen mosdókról is.
2016. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
Akinek farka van, az férfi, használja a férfi mosdót. Akinek puncija van, az nő, használja a női mosdót. A transzneműség identitászavar, pszichológushoz kell vele menni, de ez a tényleges nem és a wc-használat szempontjából lényegtelen.
2016. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
94%
Nem értem, hogy ez miért kérdés, aki nőnek operáltatta át magát az menjen a női mosdóba, aki férfivé az a férfi mosdóba. Nem azért operáltatják magukat át, meg nem azért szenvednek, hogy utána meg legyenek különböztetve "transzneműként" hanem mert férfiak/nők akartak lenne, csak éppen nem az volt a biológiai testük amit szerettek volna. Az pedig, hogy most a nemiszervük milyen maradt vagy azt is átalakították-e, mindenkinek magánügye, ez alapján nem lehet/nincs értelme/nem lehet bizonyítható megkülönböztetést alkalmazni.
2016. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi a probléma.

Egy transznemű,ha már átműtötték,akkor menjem abba a mosdóba,amilyenné átműtötték,ez független attól,hogy maga a műtét milyenre sikerült,mert nem a nemiszervét mutogatni megy be az ember,ez a kérdés inkább nyilvános zuhanyzóban lenne érdekes.


Viszont akit nőből férfivé operáltak,azt nem tudok neki mennyire érdemes a piszoárt használni,hogy mennyire tud úgy wczni,de bemehet a fülkébe is,vannak akik nem szeretik a piszoárt.


De ha még nincs átműtve,akkor is bemehet,ha nem látni rajta,hogy a másik nemhez tartozik.

Tehát egy még férfi,aki még nincs átműtve,de mondjuk nőként öltözik,nem is tűnik fel másoknak,hogy ő nem nő,akkor bemehet,mert senkinek nem tűnik fel.

Akkor gáz,ha a transznemű nem öltözik úgy,ahogy szeretne és így megy be a wcbe,mert akkor mindemkinek feltűnik,hogy ő ellentétes nemű...

2016. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Komolyan mondom néha úgy érzem mintha valami zűrzavaros álomban lennék, amikor is összefüggéstelen értelmetlen és abszurd dolgok cikáznak, és mikor felébred az ember elmosolyodik és rávágja hogy: na ez aztán egy hülye álom volt.


Mi ez az egész? Nem lehet az iskolákban diszkriminálni senkit sem (mi van b a z d m e g ?) LMBT "közösség" (WTF?), a homoszexualitás nem egy mentális és/vagy genetikai betegség, a nem-választás alapvető szabadságjog.... Néha csak ámulok és bámulok, mély megdöbbenéssel és hihetetlen csalódottsággal tekintek az emberiségre mikor ilyen dolgokat látok/hallok. Hová jutottunk? Az a sok nagy hatalmú degenerált akiknek akkora befolyása van a világra hogy képes ilyen agyament dolgoknak érvényt szerezni a nagypolitikában, és professzionális módon képesek egészséges embereket rávezetni hogy támogasson ilyen dolgokat akkor egyszerűen nem jutok szóhoz. Na meg amikor jönnek ezzel a homofóbiával (vagy mi a f a s z o m m a l) akkor aztán végképp megdöbbenek, az a primitív maradi aki normálisan gondolkodik, na meg mi az hogy fóbia? én nem iszonyodik semmitől, én undorodok tőle, de nem feltétlen magától a betegségtől, hanem attól ha látnom kellene, és főleg attól mikor nem tudjuk mi és ők sem helyén kezelni ezt az ügyet. Komolyan ez az egész néphülyítés már mesteri szinten van.

2016. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%

Ha annyira zavar minek jössz ide provokálni,utolsó?

Igen,a homofóbia betegség,kezeltesd magad!

2016. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%

.De hát nem átműtöttségről van szó. Legtöbbször csak "másnak érzi magát, mint amilyen testben van". Szóval, mondjuk férfi testben nőnek érzi magát.


Torontóban nemrég volt egy ürge, 47 éves, és van 6 gyereke, aki "rájött", hogy ő inkább egy 6 éves kislánynak érzi magát. Otthagyta a családját, keresett magának egy párt -vele egyidős félét-, akik mintegy örökbe fogadták, velük él, mint 6 éves kislány. Kétszer akkora, melák ember, már őszes. A "szülei" barbiznak vele, és szeretnék iskolába is járatni, hogy bepótolja, amit szegényke eddig elmulasztott, mint kislány.


Érdekes lesz, hogy hova fogják majd iskolába íratni.

2016. máj. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az az ember nem 47 évesen jött rá a dolgokra.

Jó eséllyel megragadt a gyerekkorban,csak a teste öregedett meg.


Nem mintha össze kellene hasonlítani a transzneműséget egy ilyen esettel.

2016. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hol van a hülyeség határa, ahol már a polkorrekt liberálisok is azt mondják, eddig és ne tovább? Ha kitalálom, hogy kutya akarok lenni, elismertethetem magam kutyának? És ha marslakó akarok lenni? Vagy kentaur? Vagy két egymással játszó kismacska?
2016. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!