Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a transzneműeknek...

Szerintetek a transzneműeknek melyik mosdót kellene használniuk?

Figyelt kérdés

[link]


Ezért merült fel bennem ez a kérdés. Szerintem alap hogy mindenki a saját nemének megfelelő mosdót használja, így ha valakit átműtöttek nővé akkor onnantól a női mosdót használja. Nem is értem mi a probléma ezzel. Továbba kíváncsi vagyok mit gondoltok a nemtelen mosdókról, amit bárki használhat nemtől függetlenül?



2016. máj. 22. 17:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Mégegyszer megkérdezem,mi köze ennek a transzneműség megítéléséhez?


Az az ember valószínűleg mentálisan sérült...

Ismerek olyan 40 feletti nőt,aki a szüleivel él,és gyereknek érzi magát,és babákkal játszik.


A transznemű nem mentálisan sérült,ép a tudata.Hogy mi az oka annak,hogy ő ellentétes neműnek érti magát,arra még pontosan nem tudják a választ,lehetnek hormonális,vagy genetikai okai.

A transzneműek ők nem eldöntötték ezt,hanem gyerekkortól fogva ez az érzésük.

Gyakran a velük ellentétes neműek tulajdonságai jellemzőek rájuk.

De,hogy ki az aki valóban transznemű és ki csak "fiús lány" vagy "lányos fiú" azz a pszichológus állapítja meg...

Tehát nem úgy van,hogy te ezt eldöntöd...

2016. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
30%

Az mind rendben vagy, hogy úgy érzik, ők maguk. De közösségben élünk, és alkalmazkodni kell a körülöttünk levő közösséghez, nem a közösségnek hozzánk.


Ha úgy érzi a transznemű ember, hogy a mosdót kéne használnia -akár kis vagy nagydologra, akár csak kezet mosni-, akkor megvan a lehetősége. hogy eldöntse, melyik érzése a sürgetőbb vagy erősebb. Az, hogy nem olyan neműnek érzi magát, mint amelyik mosdóba mehet, és akkor vár hazáig. Vagy a biológiai szükséglete, és akkor nyugodtan elvégezheti, zárt ajtó mögött, ott, ahova a biológiai neme szerint mehet.

2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez sokkal többről szól mint jogok meg hogy ki hol s z a r i k. Ami mögötte van sokkal fontosabb és aggasztóbb.
2016. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
24%
Attól függ hogy hogyan néznek ki. Hogyha valaki nőnek néz ki (melle van, csípője stb) akkor a női mosdót használja. Ugyen ez van hogyha valaki férfinek néz ki. Egyébként én azt se értem hogy minek van külön férfi meg női mosdó. Amikor a kabinokat úgyis magadra tudod zárni hogyha valami privát dolgod van.
2019. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!