Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kezelik sokan a konzerva...

Miért kezelik sokan a konzervativizmust és a nacionalizmust úgy, mint valami sötét, elmaradott, gonosz ideológiát?

Figyelt kérdés
Lehetőleg értelmes, érdemi válaszokat kérnék szépen érvekkel. Emberi párbeszédet szeretnék folytatni.

2016. nov. 19. 11:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
25%

"Kamionos vagyok és parkolókban már sokszor megkörnyékeztek és ez visszataszító, "


Akkor ajánlom keress fel egy pszichológust,ahelyett,hogy egy csoportot azért utálsz,mert egy tagjával negatív élményed volt.

2016. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
44%

Kamionos baratunk mar megint a sajat kis foldhozragadt modjan nezi a vilagot.


Megkornyekeztek a melegek a parkoloban --> utalja a melegeket --> ne legyen meleghazassag.


Mert hiszen ha lenne meleghazassag akkor sokkal tobben kornyekeznek meg a parkoloban.


Logikus, ugye.

2016. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"Dönthessem már el miben hiszek. Vagy már az is elő van írva?"


Az ott egy kérdés volt, miérttel. Nem egy kijelentés, hogy miért ne tedd...

2016. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
42%

"Akkor ajánlom keress fel egy pszichológust,ahelyett,hogy egy csoportot azért utálsz,mert egy tagjával negatív élményed volt."


Vázoltam, hogy miért viszolygok tőlük.


Pont. Új gondolat. Emellett az sem segíti az elfogadásukat, hogy nem EGY, hanem rahedli sok tagjuk környékezi meg közterületen az embereket - főleg Dél - Európában divat ez.


Egyébként vegyük észre: már onnan is látszik a hajlamuk beteges volta, ahogy közelednek. A nemi szervüket kínálják fel, így "udvarolnak". Tehát olyan módon, ami még heteroszexuális viszonylatban sem elfogadott.


Még direktebben: még a legrongyosabb .urva sem így próbál kuncsaftot szerezni, ahogy ezek az egyébként jól öltözött, jó kocsikat vezető úgynevezett "melegek".

2016. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
26%

"Megkornyekeztek a melegek a parkoloban --> utalja a melegeket --> ne legyen meleghazassag."


Ez a te gondolatmeneted, én ilyet nem vezettem le.

2016. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, már ott tartunk a kérdéssel, hogy a végbél biológiai funkciójának megtartása, meg nem változtatása is a konzervativizmus bűnébe esésnek tekintendő. Ha jól értem.


Szerintem csak ostobaságból kezelhetik a konzervatizmust és a nacionalizmust elmaradottnak. Vagy gonosznak, sötétnek.

2017. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!