Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az eurovizió miért ennyire...

Az eurovizió miért ennyire politika?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag tök mindegy ki mit énekel a lényeg hogy politikailag megfeleljen. Ezért nyert egy ukrán most egy cigány az előtt meg egy koncsita félig férfi félig nő. Gyakorlatilag vagy provokálni akarnak vagy lelki terrort alkalmazni nem tudom mire megy ki a játék erre lennék kíváncsi. Hogy miért ennyire politika az egész? A játék határok nélkül az jópofa volt. Viszont ott tényleg az nyert ugye aki tudta teljesíteni a fura feladazokat. Itt viszont a zsűri dönt teljesen szubjektíven vagyis inkább politikai utasításra.

A boggie féle dal ami ugye szintén politikai tartalmú volt meg ugye hátul végzett elvégre a nyugat politikáját népírtásait közbeavatkozásait firtatta. Egyből le lett szólva.


2017. febr. 23. 10:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Én anno néztem a megasztárt, nem volt rossz, sokkal szinvonalasabb, mint az eurovízió, de ha te ezekben a műsorokban is politikát látsz az üldözési mánia.
2017. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz de ott is meg volt benne a kinek a kije mennyire lehet sajnálni kinek mi a története liberalizmus család stb stb. és a végén egy lerövidített szám. Azt se értem miért nem lehet az egész számot előadni. Egy hat nyolc perces számot leadnak három perc alatt mert elmegy a sírásra az idő. Utána meg érzelem bombák bulvár hiszti.
2017. febr. 23. 13:11
 23/23 anonim ***** válasza:

Van benne politikai,de csak jó dallal lehet nyerni.

Boogie dala uncsi volt,Jamaláé pedig izgalmas,látványos.


Mans Zermelöw sem a politikáról szólt.


Conchita sem nyert volna,ha a dal nem lett volna jó.

Dana International nyert,de pár éve indult újra egy másik számmal,ami gyenge volt és az elődöntőbe sem jutott.

2017. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!