Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan genetikai...

Létezik olyan genetikai vizsgálat ami megállapítja az adott személy származását?

Figyelt kérdés
Azért a politikánál kérdezem meg, mert itt elég nagy téma a származás..
2010. máj. 20. 21:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
17%

" egyébként pedig az őstörténeti kutatások szerint(alternatív) kis ázsia felől vándoroltunk a te általad említett népek pedig nem arról jöttek, igaz ők is ázsiából"


Az alternatív kutatások olyanok mint a kurucinfó. Elferdítik az igazságot, hogy hősiesebbnek tűnjön a múlt. Pedig se a civilizációépítő suméroknak, se a törököknek nem vagyunk a társnépe. A "halzabáló" finnek a gén-társaink akár tetszik, akár nem.


Manapság meg, nos: Közeli gén-testvéreink a sok magyar által gyűlölt osztrákok, szlovákok és románok.

2010. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
95%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:23


szerinted egy 40 ezer fős kun nép a több milliós magyarságban 30% genetikai nyomot hagy? ne személyeskedj, én kulturálisan magyarnak vallom magam, lehet hogy genetikailag közelebb állok más népekhez,de én magyarnak vallom magam ezáltal bennem magyar vér folyik, és számomra csak ez számít.

2010. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
95%
annyi hülyeséget írtok 36 és 44 hogy csak kapkodom a fejem hogy melyikre válaszoljak előbb:D
2010. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
46%

"szerinted egy 40 ezer fős kun nép a több milliós magyarságban 30% genetikai nyomot hagy?"


A 30% ázsiai gént te mondtad Zsenikém! Én csak azért szimuláltam, hogy én is elhiszem, hogy ne kezdj el ezen is veszekedni, és értelmes maradjon a beszélgetés, most meg rámfogod, hogy én találtam ki. Gratta!

2010. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:24


hányféle nép járt és mekkora arányban? valóban biztos hogy nincs már 100%ban olyan akinek csak és kizárólag magyar felmenőik vannak a honfoglalás óta, de ez mit számít, ha ő magyarnak vallja magát? miért akartok ti engem arról meggyőzni hogy korcs vagyok meg gúnyolódtok az "ősmagyarokkal" ? fankadeli sora jutott eszembe... "magyarul beszélő de magyarokat gyűlölő"...

2010. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Én is magyarnak érzem magam, de a más népekhez való hozzáállásomon változtatna egy ilyen vizsgálat..
2010. máj. 20. 21:32
 17/44 anonim ***** válasza:
18%
Ja, és, ha annyi ősmagyar gén lenne bennünk, hogy az jelentős lenne, akkor a kinézetünk "ázsiaisabb", mint a többi európai népé, mert a gének fenotipikusan is megjelennnének. De mivel ugyanannyira európai testünk van, mint bármely más nyugati népé, ezért az génjeink ősmagyar százaléka irreveláns, és ha elkezdenénk visszakonstruálni a családfánkat genetikailag, akkor a proto-indo-európai árják között találnánk meg az ükükükükükükükük-szüleinket, nempedig a finnugor törzsek között.
2010. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 bumbi02 ***** válasza:
21%
én nem mondom azt h aki nem szin magyar az korcs vagy akármi.. az a magyar aki magyarként él és annak tartja magát.... csak azért irtam oda h nincsenek már szintiszta ösmagyarok mert annyira szoktak magyarkodni sokan és annyira megszokták mondani hogy én zsidó cigány stb vagyok mintha ök lennének árpád fiai...
2010. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29


látom szövegértelmezési problémáid vannak. a 30% ot én mondtam , mivel ez egy tény, megkérdeztem hogy hogy fér össze szerinted azokkal az arányokkal amiket te vázoltál. a válasz: sehogy. ennek pedig az a következménye hogy valótlant állítottál... olvasd át újra ha nem világos. a te hiányosságaid miatt ne rám támadj.

2010. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:26


akkor még egyszer, a gének a közép ázsiai népek géneihez vannak legközelebb. az alternatív dologról érdekes objektív képed van, elég sok példát tudnék mondani amely alátámasztja hogy később mégse a hivatalos, hanem az alternatív verziónak volt igaza. pl helio-geo centrikus világkép.

2010. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!