Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan genetikai...

Létezik olyan genetikai vizsgálat ami megállapítja az adott személy származását?

Figyelt kérdés
Azért a politikánál kérdezem meg, mert itt elég nagy téma a származás..
2010. máj. 20. 21:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Nem mondhatunk teljesen biztosat, hogy kinek a rokonai vagyunk. Valakik a "finn-ugor" elméletben hisznek, valakik a közép ázsiai-türk-ben. A japánok úgy tanítják az ő rokonaik vagyunk eredetileg, egy helyről származunk, csak más irányba vándoroltunk. Ha nem lenne szellemi inkvizíció még ma is, sokkal több kutatás lenne ebben a témában (lsd. az ős gént). Vannak genetikai vizsgálatok, de azok igen drágák.
2010. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Ez jó... Mindenki mindent "úgy tud, hogy", de a Czeizel-könyvet senki sem olvasta. Én csak azt tudom ajánlani, hogy az "úgy tudom"-vélemények helyett inkább a tudományos eredményekre alapozz te is, Kérdező!
2010. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Világpolgárság? Nah ez egy nagy ökörség.. Szerencsére a Föld 99,9 százaléka tudja hova tartozik..

Én nem tudnék gyökér és múlt nélkül élni, és főleg nem haza nélkül. De hát minden ember különbözik, nem értelek meg, de engem nem zavarsz vele.

2010. máj. 21. 14:14
 44/44 anonim ***** válasza:

12:03


Ha te olvastad, akkor beszámolhatnál róla...

2010. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!