Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan genetikai...

Létezik olyan genetikai vizsgálat ami megállapítja az adott személy származását?

Figyelt kérdés
Azért a politikánál kérdezem meg, mert itt elég nagy téma a származás..
2010. máj. 20. 21:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként az egész dologban az a poén, hogy nem az alapján értékeled önmagad, hogy te magad miket tudtál véghezvinni az életedben, hanem az alapján, hogy mennyire "dicső népcsoportból" származó őseid voltak. Érdekes logika...
2010. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:33


ezzel egyetértek. a szélsőjobbnak egy százaléka valóban ilyen, de nem csak ők ilyenek minden politikai irányzat kígyót békát kiabál a másikra.

2010. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:38


még egyszer megkérlek, attól hogy kifogysz az érvekből, nem kell személyeskedni.Az hogy magyarnak születtem, egy tartást ad nekem. nem sok népnek van ilyen dicső múltja és kultúrája, mint nekünk. mindenki tartozni szeretne és tatozik is valahová. nézd meg szegény szlovákokat... "turulvadászat" és egyebek... ide vezet ha nincsenek gyökereid

2010. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
na kérdező, megpróbálom megkeresni a videót, amit mondtam, de ezekre a félrevezetésekre muszáj voltam válaszolni
2010. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nincsenek gyökereim, mert világpolgár vagyok, és engem pont az a gondolat szabadít fel, hogy senkitől se függök, senki se függ tőlem, és bárhol jól tudom érezni magam.
2010. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
2010. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 BlackSword ***** válasza:
56%
Nem teljesen mind1, hogy milyenek a génjeink??? Nem számít e esetleg az többet, hogy ki minek tartja magát??? Ha a gének számítanának... irodalomban biztosan szegényebb lenne a genetikai magyar, mint a tudatban magyar...
2010. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
91%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:43


tudom, hogy az vagy, korábbi válaszaidból kiderült már. és milyen érzés az, hogy neked végül is nincs hazád? tudod ez a se Isten se család se haza állapot? nekem vannak gyökereim, van hová tartoznom, él bennem a hazaszeretet, és ez köti össze a magyarságot. a helyzet az hogy akkor te ezek szerint hova tartozol? hova akarsz? nem véletlen hogy a világpolgárok akiket köznyelven lezsidóznak, általában antifa és egyéb csoportoknak a tagjai, mert ők is tartozni akarnak valahova... te hova tartozol?

2010. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
a gyökereidet meg lehet tagadni, de attól még az tény
2010. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, ha rólam kiderülne hogy a felmenőim mondjuk szlovákok nagyrészt, akiket magyarosítottak, bennem attól nem rendülne meg semmi sem. én ugyanaz volnék aki most, ugyanazzal a felfogással. "nem számít honnan jöttél, csak az hogy merre mész"


a másik kérdésedre válaszolva: lehet vizsgálatot kérni vannak erre szakosodott cégek akik kinyomozzák a családfádat

2010. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!