Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan genetikai...

Létezik olyan genetikai vizsgálat ami megállapítja az adott személy származását?

Figyelt kérdés
Azért a politikánál kérdezem meg, mert itt elég nagy téma a származás..
2010. máj. 20. 21:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
17%

"és milyen érzés az, hogy neked végül is nincs hazád? tudod ez a se Isten se család se haza állapot?"


Hát, mivel én ember által kitalált dolgokban nem hiszek, csak a tudományban, ezért számomra az "Isten" és "haza" fogalmak nem bírnak jelentéssel, családot meg nemhiszem, hogy fogok alapítani.


"akkor te ezek szerint hova tartozol? hova akarsz?"


Nos, nemigazán van szükségem "tartozásra" az emberi interakciókhoz, sokféle beállítottságú emberrel szót tudok érteni, és érdekes megfigyelni a különféle gondolkodású emberek közti viselkedési és értékrendi különbségeket.


"nem véletlen hogy a világpolgárok akiket köznyelven lezsidóznak, általában antifa és egyéb csoportoknak a tagjai"


Nos, valóban vannak dolgok amik tetszenek a zsidó kultúrában és világnézetben, viszont olyanok is, amik nem. Természetesen liberális gondolkodású vagyok, ezért elítélem a fasizmust. A kapitalizmus a kedvenc államformám, mert tetszik benne, hogy közel áll az emberi természethez, és a természet törvényeihez, és ha van pénzed, akkor bármit megkaphatsz, amire csak vágysz.

Ezenfelül szeretem a modern technikát és pártolom, hogy minél gyorsabban fejlődjön a tudomány.

2010. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:53



Hát, mivel én ember által kitalált dolgokban nem hiszek, csak a tudományban, ezért számomra az "Isten" és "haza" fogalmak nem bírnak jelentéssel, családot meg nemhiszem, hogy fogok alapítani.


értem, de azt viszont el kell fogadnom hogy az emberek legnagyobb többségének ez adja úgymond az elveit és a gerincét. ezért nem értem miért akarjátok ti világpolgárok a világnézeteteket ránk erőltetni amikor én is elfogadom, hogy neked más a véleményed, de én rasszista fasizta vagyok emiatt, te viszont demokrata csendestöbbség.



Nos, valóban vannak dolgok amik tetszenek a zsidó kultúrában és világnézetben, viszont olyanok is, amik nem. Természetesen liberális gondolkodású vagyok, ezért elítélem a fasizmust. A kapitalizmus a kedvenc államformám, mert tetszik benne, hogy közel áll az emberi természethez, és a természet törvényeihez, és ha van pénzed, akkor bármit megkaphatsz, amire csak vágysz.

Ezenfelül szeretem a modern technikát és pártolom, hogy minél gyorsabban fejlődjön a tudomány.


nem érzed úgy, hogy manapság szabadság helyett szabadosság van? a zsidó vallást miért nem ítéled el szabadelvűként? a legrasszistább vallás tudomásom szerint a földön. még egy gondolattal zárnám hogy értsd mire célzok: "manapság nem az az antiszemita aki utálja zsidókat, hanem az akit a zsidók utálnak. nem érzel benne némi igazságot?



Nos, nemigazán van szükségem "tartozásra" az emberi interakciókhoz, sokféle beállítottságú emberrel szót tudok érteni, és érdekes megfigyelni a különféle gondolkodású emberek közti viselkedési és értékrendi különbségeket.


mondjuk én ezt emberileg nem tudom megérteni, de elfogadom. nekem szükségem van mindennapi kapcsolatokra, barát párkapcsolat sorolhatnám és persze azok amiket leírtam eddig.

2010. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
15%

"értem, de azt viszont el kell fogadnom hogy az emberek legnagyobb többségének ez adja úgymond az elveit és a gerincét. ezért nem értem miért akarjátok ti világpolgárok a világnézeteteket ránk erőltetni amikor én is elfogadom, hogy neked más a véleményed, de én rasszista fasizta vagyok emiatt, te viszont demokrata csendestöbbség."


Nos, én nem igazán szeretek másokra ráeröltetni dolgokat, én csak azt nem szeretem, amikor valaki irracionális érvekkel támasztja alá a saját igazságát.


"nem érzed úgy, hogy manapság szabadság helyett szabadosság van? a zsidó vallást miért nem ítéled el szabadelvűként? a legrasszistább vallás tudomásom szerint a földön. még egy gondolattal zárnám hogy értsd mire célzok: "manapság nem az az antiszemita aki utálja zsidókat, hanem az akit a zsidók utálnak. nem érzel benne némi igazságot?"


Nem érzem azt, hogy "szabadosság" lenne, mert szerintem az ember fő célja az életben az, hogy jól érezze magát, ez tudományosan is alá van támasztva, és szerintem az, hogy manapság az embernek több ideje van a szórakozásra, mint régen, logikusan azt vonja maga után, hogy több féle, konzervatívabb személyek számára akár extrémebbnek tűnő szórakozási fajta is megjelenik.

A zsidók vallásával nem szimpatizálok, a zsidók üzleti érzéke és már korán elindult "proto-kapitalista" világnézete az, ami tetszik.

Annak, hogy a zsidók ilyen fontos szerepet játszanak a mai politikában szerintem csak az az oka, hogy eszes és ravasz emberek, akik tudják, hogy kell "intézni az ügyeket", hogy hasznuk legyen belőle.


"mondjuk én ezt emberileg nem tudom megérteni, de elfogadom. nekem szükségem van mindennapi kapcsolatokra, barát párkapcsolat sorolhatnám és persze azok amiket leírtam eddig."


Barátaim nekem is vannak. Én a sehova sem tartozásban arra hivatkoztam, hogy nem kötöm magam nemzethez, vagy népcsoporthoz.

2010. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem azt, hogy "szabadosság" lenne, mert szerintem az ember fő célja az életben az, hogy jól érezze magát, ez tudományosan is alá van támasztva, és szerintem az, hogy manapság az embernek több ideje van a szórakozásra, mint régen, logikusan azt vonja maga után, hogy több féle, konzervatívabb személyek számára akár extrémebbnek tűnő szórakozási fajta is megjelenik.

A zsidók vallásával nem szimpatizálok, a zsidók üzleti érzéke és már korán elindult "proto-kapitalista" világnézete az, ami tetszik.

Annak, hogy a zsidók ilyen fontos szerepet játszanak a mai politikában szerintem csak az az oka, hogy eszes és ravasz emberek, akik tudják, hogy kell "intézni az ügyeket", hogy hasznuk legyen belőle.


hát ezek a drága emberek ott fent akiket mi vezető elitnek hívunk, nekik pont ez a céljuk hogy rengeteg olyan ember legyen mint te, sokan megmondták már a történelem során, hogy csak a gyökereitől megfosztott népeket lehet leigázni. arról amiről te beszélsz, azt a technológiai ugrásnak köszönhetjük, nem pedig a kapitalizmusnak. ajánlom olvasásra, hogy minek vagytok ti világpolgárok az eszközei és ezáltal igaz hogy te nem, de ott fent ránk akarják ezt kényszeríteni.


[link]


neked különösen érdemes lenn ezt az 5 oldalt átrágnod, velős, idézetekkel teli, tényeken alapuló érvelés és gondolkodás...

2010. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
18%

"azt a technológiai ugrásnak köszönhetjük, nem pedig a kapitalizmusnak"


Hát szerintem inkább úgy van, hogy a technológiai ugrást a kapitalizmusnak köszönhetjük, mert a feudalizmusban ugye az volt, hogyha megpróbálsz új tudományos dolgokat létrehozni, akkor Isten megbűntet, aki meg mégis megpróbált új dolgokat felfedezni, azt meg az inkvizíció bűntette meg, a kommunizmusban meg csak az olyan dolgokat engedték fejleszteni, amik haditechnikailag előnybe hozták az országot.

2010. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

csak halkan kérdezem...


azon a baromi hosszú vándorúton, tökmindegy honnan indultak, egy nőt sem szereztek soha magunknak? egyszer nem fordult elő, hogy valamelyiküknek megtetszett egy olyan lány, akivel a vándorlás során találkoztak? nem lehetséges, hogy már akkor kevert vérűek voltak, amikor megérkeztek? a kárpát medence üres lett volna, amikor megérkeztek? (mintha a regék nem ezt mondanák) nem vegyültek az itteniekkel? és ha igen, akkor tényleg azt kellene számolgatni, hogy akkor most mennyi tatár jött be évszázadokkal késöbb?


csak halkan kérdezem...

2010. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Van ilyen vizsgálat, csak olyan drága, hogy azt te nemigen tudod megfizetni átlagemberként...


Nem is olyan rég a Rockefeller-dinasztia rengeteg pénz költött arra, hogy megtalálja az emberiség legősibb génjét, ám mivel ezt az eurázsiai népeknél találták meg, valamint egy észak-amerikai indián törzs génkészletében, rögtön elvetették a további kutatásokat.

2010. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Itt túlnyomórészt ügyvéd gén van az emberekben.
2010. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
36%-os: te robot vagy.
2010. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
18%

"te robot vagy."


Ezt dícséretnek veszem. Valóban közelebb érzem magam egy precíz géphez, mint a legtöbb ember viselkedéséhez.

2010. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!