Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire rossz volna...

Tényleg ennyire rossz volna itthon a helyzet? Nincs értelme itt maradni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
Azert egy palyakezdo ne akarjon mar kapasbol fel milliot keresni.. hol a hivatastudat? A Hippokrateszi esku sem arrol szol tudtommal, hogy csak fel millioert kelek fel.
2018. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sikerült teljesen félreértened a kérdésem, értelek én, mit mondasz, de rohadtul nem erről van szó. Csak nettó 130 ezerből élni valóban nem élet.
2018. okt. 1. 08:37
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Igazából semmi lényegi információt nem sikerült megtudnunk. Most akkor rezidens vagy vagy túl vagy már a rezidensségen, klinikán, kórházban vagy hol dolgozol? Mert ha rezidens vagy akkor az a fizetés mellé ugyanilyen összegben kapsz ösztöndíjat, csak meg kell pályázni.
2018. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem is írtál semmi infót, csak sírsz. Csinálj végig pár évet ennyi pénzért alázattal. szerezz tapasztalatot, aztán a kutyát nem fogja izgatni mennyiért indítasz magánpraxist. Kicsit nagy az arc, ahhoz képest, hogy kezdő vagy - rinyálni tudsz, de semmi alázat nincs benned a szakma felé, csak a pénzt látod.
2018. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy az oldal válaszadói magyarok. A kérdés tárgytalan.
2018. okt. 1. 13:53
 16/19 anonim ***** válasza:
31%
Elfelejtettem, hogy a kerdezo magyar, aki ahelyett, hogy magaba nezne, inkabb megsertodik.:)))
2018. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem talált, nem magyar vagyok.
2018. okt. 1. 15:10
 18/19 anonim ***** válasza:
18%
Meg is latszik a folenyeskedo pokhendi stilusodon, hogy a holdrol jottel, te bevandorlo.:)
2018. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Gratulálok a válaszadóknak a szövegértésükért. A kérdező nem azt mondta, hogy fél milla alatt fel sem kel reggel, hanem normális életszínvonalon szeretne élni : ) Van fogalmatok róla, hogy milyen nehéz az orvosi egyetem? És mekkora felelősséggel jár egy orvos munkája?

Kedves kérdező, pár év múlva lesz jobb, utána meg sokkal jobb fizetésed. Sajnos itt Magyarországon minél inkább a társadalom számára hasznos tudása van az embernek, annál kevésbé becsülik meg : )) De kitartás, kb. 5 év után jutnak el a jónak mondott fizetéshez a diplomások, különösen az orvosok.

2019. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!