Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi fog történni Nyugat-Európáv...

Mi fog történni Nyugat-Európával, amikor a színes bőrű lakosság meg fogja haladni lélekszámban a fehér lakosságot?

Figyelt kérdés

Vajon mikor következhet ez be?

No és Magyarország meddig bír kimaradni az elszínesedésből?



2019. márc. 25. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Favelákban élnek majd mint Brazíliában.
2019. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Kemény csapás lesz majd a napvédő krémek gyártóinak, de majdcsak átvészelik valahogy :/
2019. márc. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Remélhetőleg mire ilyen bekövetkezik, rájönnek az emberek hogy rohadtul nem számít ki milyen színű, szóval csak simán több színesbőrű lesz mint fehér. És mit zavar az titeket? Ti már megszülettetek fehérnek, úgy is fogtok meghalni, ha úgy tetszik akkor az egész életedet fehérek között töltöd el. Sokkal nagyobb gondok vannak/lesznek a világon, mint az etnikumok megoszlása. Jóreggelt
2019. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%

"Sokkal nagyobb gondok vannak/lesznek a világon, mint az etnikumok megoszlása."

Ebben nagyon tévedsz. A polgárháborúk nagy része etnikai és/vagy vallási okoból megy, pl. a rohingják lemészárlása, vagy akár a közelünkben a szerb háború.

Vagy pl. a Los Angeles-i felkelés is ilyen:

[link]

Előbb az emberek gondolkodásán kellene változtatni, csakhogy ez nem könnyű, akár fél évezred se elég.

2019. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14-es értem , hogy mit mondasz, úgy értem nagyobb VALÓS gondok vannak, mint ez. Azt is tudom hogy rengeteg háború volt már emiatt. Én csak abban bízom hogy legalább a 21. század közepére már eljut addig az emberiség, hogy talán nem kéne ezért kiírtani egymást.
2019. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!