Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nálunk általában miért az...

Nálunk általában miért az 50-es éveikben járó vagy idősebb emberek támogatják a sorkatonaság újbóli bevezetését?

Figyelt kérdés
Nagyjából a '70-es évek elején születettek egy része is, de főleg idősebbek. Miért gondolják, hogy ez valamire megoldást jelentene?
2022. máj. 17. 08:16
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Amúgy mi alapján gondolod provokatívnak a kérdést vagy a hozzászólásaimat? Azért, mert szellemi fogyatékosnak neveztem azt a 0,00001%-nyi embert, aki nagy hangon veri a mellét, hogy "deőbezzegvótkatona". Nevükön szoktuk nevezni a tényeket, nem mellébeszélni.
2022. máj. 18. 12:34
 52/55 A kérdező kommentje:

Ezeknél a kérdéseknél is ugyanaz az idióta troll, persze többször hozzászólva, hogy soknak látszódjon, képes volt leírni, hogy támogatja.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..


Most tényleg arra büszke valaki, hogy mekkora idióta és azt villogtatja itt? Nem érti meg, hogy soha többet nem lesz nálunk sorkatonaság és nem szállunk be az ukrán frontra sem?

2022. máj. 18. 12:42
 53/55 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért kell a fotelból más, számodra ismeretlen embereket minősítgetni (szellemi fogyatékos) csak azért mert ők más véleményen vannak.

Feltételezem hogy a fiatalabb korosztályhoz tartozol de akkor azt is vedd figyelembe hogy ezek az általad le degradált emberek adójából is jutott a te iskoláztatásodra és az egyéb általad is igénybe vehető szociális juttatásokra.

Vannak okos és kevésbé okos, tanult és tanulatlan emberek szerte a világon, de ettől szép az élet, ettől sokszínű a világunk.

Ezek az emberek lehet hogy azért "hősködnek" mert meg mertek tenni olyat (még ha kényszer hatására is de adtak másfél évet az életükből a hazának) amitől te már akkor mereven elzárkózol amikor még komolyan fel sem merült ez a lehetőség.

Egyébként szórakoztató hogy remegsz a nagy semmin, vitatkozol azokkal akik itt sincsenek és belekötsz olyanba is aki nem akarja azt amit te sem :)

2022. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

"még ha kényszer hatására is de adtak másfél évet az életükből a hazának"


De nagy hőstett, istenem... Védték a hazát? Ellógták, ellófrálták. Senki nem vette komolyan és nem is tanult ott semmi használhatót az életben, csak seftelni meg piálni. Úgyhogy az adóból erre is jutott, vitte is a pénzt rendesen, nem értem miért nem látták be, hogy értelmetlen és lehetetlen fenntartani. Nem értem te miért támogatod vagy milyen kellemes emléked származhat abból a korszakból.

Ja a véleményem vállalom, és nevükön nevezem a dolgokat, ez rossz szokásom, tudom. De akivel szóban beszéltem erről, azt is elküldtem a pitlába, ráadásul ezek kivétel nélkül alkeszok akik delíriumos állapotukban emlékeztek párás szemmel leghősebb éveikre. Egészségükre, ha ők ezt értékelni tudják. S én az ilyeneket csak azért minősítem ezekkel a korántsem finom jelzőkkel, mert ők is így gondolkodnak azokról, akik meg nem voltak sorkatonák.

2022. máj. 18. 13:13
 55/55 anonim ***** válasza:
52%

"Védték a hazát? Ellógták, ellófrálták."

Azért ez mondjuk a határőrökre nem volt igaz. Ott igenis nap mint éles fegyverrel adták a szolgálatot, éles helyzetben, valós veszéllyel szembenézve.

2022. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!