Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehet kivitelezni,...

Hogyan lehet kivitelezni, hogy 300 év fiktív tőrténelme bekerüljön a köztudatba?

Figyelt kérdés

Illig munkája nyomán tudjuk, hogy az időszámítással valami nem stimel ! Nem tudunk elszámolni 300 évvel, más kalendáriumok szerint 300 évvel korábban vannak Jézus születéséhez képest. Most az más kérdés, hogy elfogadjuk-e azt hogy a középkorból, pontosan a korai középkorban 600-900-ig van 300 évnyi megtőrtént esemény vagy máshol.


A kérdésem lényege, hogy ezt hogyan lehett kivitelezni ?...


Kérlek gondolkodj el rajta & válaszolj rá. meg szeretném érteni ezt.


Feladat : 300 évvel ki kell tolni a kalendáriumot és fiktív eseményeket beleírni a krónikákba.


Hogyan lehet kivitelezni ?


Maga a történelmi probléma itt megtalálható [link]


Összefoglalva : a kérés nem az, hogy így van-e ahogyan Illig leírta, mert nem biztos, hogy pont a kora középkor hiányzik. Én az ókori dolgokból is el tudok képzelni hamisítást, kitalált csatákat, kitalált uralkodókat, nem létező győzedelmes hadjáratokat és nem létező várakat.


2012. dec. 23. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:

"Engem inkább érdeklne az, hogy a fejlett római birodalom után (fejlett asztrológia, ismerték a csatornázást, egész elfogadható egészségügy után hogy lett hiphopp sötét középkor, utcára sz*rás, pestis ilyenek... Mintha hirtelen elhülyült volna mindenki..."


Visszabutították a népet. Mint írtam kétezer éve még a magyarság 70%-a írástudó volt. Később már alig 5-10%. A miértjét ennek ne kérdezd.

2012. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:

"Nem stimmel a neved. Lehet hogy szép vagy, de okos nem hiszem."


Épp te beszélsz bumbi? Pffff...

2012. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 bumbi02 ***** válasza:
Nem hinném hogy valahol is szerepelne a nevembe, hogy okosnak tartanám magam(: Szóval igen, én beszélek.
2012. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:

"Mint írtam kétezer éve még a magyarság 70%-a írástudó volt. Később már alig 5-10%."


Két ezer éve nem is írtak a magyarok, a rovásírás valami török kultúrcsökevény amit levédiában szedtünk össze, és nem is nagyon használták soha a magyarok, csak a székelyek egy része.

2012. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

"Egész európát tekintve mindenhol hamisítani kellett.. nem csak a Vatikánban, nagyon kétlem hogy ez mindenhol zökkenő mentessen ment volna... és senki sincs aki "elszólja" magát a rengeteg ember közül aki részt vesz ebben akármilyen szinten is. "


Nem így van. Egész európában sokfajta kalendáriumot használtak, minden országban máshogyan számólták az éveket, más volt az évszám. A mai kalendátium és az ahogy számítjuk az időt csak abizánci, germán és itáliai vatikáni uralkodóháztól származik. Ha azt mondták, hogy a következő év száma az idei +50 pl, azt elfogadták mindenhol. Volt ilyen a tőrténészek szerint is, csak nem 50 hanem jóval kevesebb !


A vatikánban elszolta volna valaki magát & mi lett volna ? Semmi ! Nem írja le senkisem & ha igen, a megőrzött iratokba az kerül amit az uralkodóék akarnak megőrizni, a többi megy a lecsóba !


"Egyébként a kitalált csatákkal kapcsolatban rémlik egy fáraó akit kicsit helyben hagytak a csatamezőn, viszont otthon győztes csatának lett kikiáltva a dolog... vagy valami ilyesmi, bocs most lusta vagyok pontosan utána nézni."


Így van.


--



tUDOM, hogy nem nagyar volt Kis Pipin, de a neve eléggé vicces és az uralkodók nem hagyták volna, hogy ilyen vicces nevük legyen, mert elvesztették volna a tekintélyüket a pór nép előtt & fellázadtak volna ellenük. Nagy Károly neve is egyszerű, arisztokratátlan. Kétlem hogy ilyen nevű uralkodó élt volna...


Aachen nem titokban keletkezett, csak máskor.

----



"Elolvasod Illig könyvét, abban vagy 200 oldalon ecseteli hogy hogyan történt. Legalábbis szerinte..."


Köszi, ezt eddig még nem tettem meg. Nem tudnátok ellinkelni, hol van neten ?


"Szerinted a mai műszerekkel nem tudják meghatározni hogy hány száz éves az adott érme? Vagy egy régészeti leletről? "


Olvass utána, ez is benne van.



----



""Engem inkább érdeklne az, hogy a fejlett római birodalom után (fejlett asztrológia, ismerték a csatornázást, egész elfogadható egészségügy után hogy lett hiphopp sötét középkor, utcára sz*rás, pestis ilyenek... Mintha hirtelen elhülyült volna mindenki...""


Egyébként teljesen igazad van !! A hozzászólásodban vana lényeg ! Ma azt fogadnak el a tudósok amit akarnak, amit a főtudósók akarnak velünk.


Ha a Mahabharatában benne van, hogy atomtámadás pusztította el, Mohendzso Dárót és leírják a mai atombombát teljesen azonos egyezéssel, és még a radioaktívitás is ott van, amit csak akkor tudhatnak, ha látták a hatásást, akkor az mind csak kitaláció. Ha leírják hogy az űrből jöttek ide az istenek ás ott vannak rajzokból és szinte a semmiből nagy piramis emelkediuk ki, akkor azt mondják, hogy csak kamuztak, de ha nincsen kora középkori lelet, de a krónikákban benne van egy csomó alátámasztatlan maszlag, akkor az tőrténelem és igaz :D

2012. dec. 24. 16:46
 26/67 anonim ***** válasza:
Kis Pipin neve ugyan miért vicces? Mert magyarul hülyén hangzik?
2012. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:

"de ha nincsen kora középkori lelet"


Csakhogy vannak elég szép számmal...

2012. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:

"Köszi, ezt eddig még nem tettem meg. Nem tudnátok ellinkelni, hol van neten ? "


Tessék, kigugliztam neked:

[link]

2012. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, az arabos hozzászólásomra miért nem válaszolták?
2012. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 mustafa33 ***** válasza:
Uwe Topper, Kitalált történelem. Az meg más időszakról ír, szerinte a - XIV. - XV. századok vannak kitalálva.
2012. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!