Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Németországban élő nem...

A Németországban élő nem európai migránsok (akik főleg 5 éve áramlottak be) mennyire vették át a német nyelvet és az európai gondolkodást?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 08:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/141 anonim ***** válasza:
29%
Szeretem mikor amiatt sír valaki, mert jaj, a migráncsok nem tanultak meg németül, nem veszik fel a német kultúrát, stb, miközben magyarok ezrei is ugyanúgy nem makognak még alapszinten se németül, nem hajlandóak beilleszkedni, stb. A beilleszkedés nem csak annyiból áll, hogy nem követsz el súlyosabb bűncselekményeket, stb.
2020. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/141 anonim ***** válasza:
80%

"Ahogy még legalább 7,5 milliárd ember nem beszél németül. És?"


Senkit nem érdekel jelen esetben, hányan nem beszélnek németül.

Te nem beszélsz, ellenben az észt osztod.

2020. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/141 anonim ***** válasza:
17%

"A beilleszkedés nem csak annyiból áll, hogy nem követsz el súlyosabb bűncselekményeket, stb."


Jah igazad van, ez semmiképp.

Tökéletesen látszik az értékrendeden, hogy honnan jöttél:)

2020. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/141 anonim ***** válasza:
43%

23: Magyarországról jöttem, szóval ez a probléma? :D

Vagy miért, az szerinted már a beilleszkedésnek számít, hogy sok magyar röhögve megmondta ő nem fog németül megtanulni? Vagy mikor ki van rakva, hogy nem lehet grillezni, szalonnát sütni, de ő csak azért is, mert neki senki se mondja meg?

A beilleszkedéshez az is hozzátartozik, hogy az ilyen dolgokat is el fogadod.

2020. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/141 anonim ***** válasza:
67%

"agy miért, az szerinted már a beilleszkedésnek számít, hogy sok magyar röhögve megmondta"


Ne erőlködj, a magyar ember még mindig százszor különb, mint a migránsod.

2020. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/141 anonim ***** válasza:
0%

#22 Nagyon el vagy tévedve, nem velem vitázol. Kíváncsi lettem volna miért is baj szerinted ha valaki nem beszél németül, miközben a világ többsége szintén nem beszéli ezt a nyelvet, de nyilván nincs is rá válaszod, mert akkor azt írtad volna le.

Te biztos beszélsz franciául, spanyolul, portugálul, lengyelül, oroszul is, hiszen azok is igen jelentős számban beszélt nyelvek itt Európában. Bizonyára azért nézel le valakit mert az egyik nyelvet nem beszéli közülük, mert neked természetes hogy mindet tudni kellene mindenkinek.

Vagy nem? Csak valamivel mocskolódni kellett.

2020. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/141 anonim ***** válasza:
79%

Te okoskodtál, hogy neked tanulmány kell.

Vagy mit vártál, hogy majd csak magyar nyelvűt fogsz kapni?

Külön, neked lefordítva?

Inkább maradtál volna csendben.

Ennyi idő alatt egyébként se lehet az ajánlott irodalmat átvenni, szal innen látszik, hogy nem is érdekel az egész, csak vered magad, hisztizel.

2020. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/141 anonim ***** válasza:
6%

25: Azért rakták ki például az osztrákoknál a "magyar ne lopj" táblákat is például. :D


26: Hagyd rájuk, úgy szidnak valakit, hogy miért nem beszéli a nyelvet, miközben vannak olyan magyarok, akik legalább 10 éve kint élnek, de ugyanúgy nem beszélnek németül, csak magyarul. Csak ugye az ő szemükben az nem probléma, hogyha a magyar nem beszéli az adott nyelvet.

2020. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/141 anonim ***** válasza:
72%

"Azért rakták ki például az osztrákoknál a "magyar ne lopj" táblákat is például. :D"


Ez legenda, másrészt azok inkább magyar állampolgárságú cigányok.

Múltkor is itt verte magát valamelyik, aztán a linkelt hírek alatt csak cigányok voltak, mint magyarok:)

2020. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/141 anonim ***** válasza:
70%

#27 Látom nagyon elszállt az agyad, vigyázz mert megüt a guta. Mit nem tudsz felfogni abban hogy "nem velem vitázol"?

De segítek! Nem én írtam neked a korábbi válaszokat. Csupán próbáltam rámutatni, hogy baromság valakit leszólni amiatt hogy nem beszél németül.

de látom nálad ennél több probléma van.

2020. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!