Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az elvárható helyes viselke...

Mi az elvárható helyes viselkedés ha a kamionsofőr ilyen helyzetbe kerül?

Figyelt kérdés

Mindenki ismeri már a videót, ami arról szól, hogy egy magyar kamionsofőr megelégelve a migránsok zaklatásait és fosztogatását, rájuk ijeszt, feléjük kormányozza a nyerges szerelvényt és éktelenül káromkodik. Sok kérdést tettek fel már ezzel kapcsolatban, de mivel magam is kamionos vagyok, és korábban - mikor még ennyire nem volt kiélezett a helyzet - nekem is meggyűlt a bajom a bevándorlókkal érdekelne, mit kellene tenni? Mi a megoldás?


A hatóság nem teszi a dolgát - erről kár is vitázni, nem tudja, nem akarja megoldani a helyzetet. A "menekültek" a nyílt autópályán megállásra kényszerítik, felnyitják és bemásznak a kamionok rakterébe, tönkreteszik a rakományt, odaszékelnek - volt rá példa - bebújtak már tartálykocsiba is a 4 fokos gyümölcslébe. Törnek - zúznak, volt sofőr akit bántalmaztak, megszúrtak, a rakomány rádőlt a migránsra, meghalt, volt már fulladás is a raktérben, a hidakon a kocsikra ugranak közlekedési dugóban, felmásznak a hátsó hídra, pótkocsi ládájába, szélterelő spoiler alá, minden elképzelhető és elképzelhetetlen módon próbálkoznak, fosztogatnak és évről évre egyre erőszakosabbak. Ezek igazak, nem kitaláció, rengeteg sztorim van, ezek történnek, már Brüsszelnél veszélyes megállni, ha Angliába tart a kocsi. Ha átviszi a sofőr a migránst, és Angliában találják meg a kocsijában, 2000 font/fő bírságot vernek rá. Ez így megy legalább 15 éve. A sofőr nem tehet semmit, mindenképp a rövidebbet húzza. Mi is dolgozunk, van elég gondunk, nyűgünk az utakon ezek nélkül is, van családunk, akik épségben várnak odahaza.


Jogvédők, liberálisok, bármilyen pártállású értelmiségiek. Mit tegyünk?



#kamion #erőszak #bevándorló #fosztogatás #migránsok #liberális bevándorlás politika
2015. nov. 30. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

Nem jelentenek ám életveszélyt:


[link]

2015. dec. 1. 15:13
 32/72 A kérdező kommentje:

A szegény sétálgató menekültek:


https://www.youtube.com/watch?v=wyz8U7gh4uw

2015. dec. 1. 16:25
 33/72 anonim ***** válasza:
2%

16:25

Esküszöm, mintha egy 10 éves hülye gyereknek magyaráznék. :/


Csak magamat tudom ismételni:

"Ha valaki ki akar fosztani, akkor nem próbálok MÁSOKAT elütni."


Érted? Nem az a baj, h azokra húzta a kormányt, akik dobálták. Ha ez történt volna, akkor krvára lesz*rná mindenki. De ő nem azokra húzta rá, hanem az utánuk jövőkre. Ennyire nehéz felfogni, h valakinek a tettéért nem lehet a másikat büntetni? Tudom, ugyanolyan a bőrszíne, de attól ő még egy MÁSIK EMBER, b*szod! Ezt komolyan el kell magyarázni egy felnőtt embernek?

2015. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:

"Ha valaki ki akar fosztani, akkor nem próbálok MÁSOKAT elütni."


Ezt próbálom megmagyarázni:


MIND FOSZTOGAT ÉS ILLEGÁLISAN PRÓBÁL KAMIONOKRA FELMÁSZNI. AZÉRT VANNAK OTT.

2015. dec. 1. 18:30
 35/72 anonim ***** válasza:
4%

18:30

Biztosan. Minden egyes ember fosztogatni akar. Nyilván. Biztos nincs köztük olyan, aki csak megy a többi után... Ez túl triviális magyarázat.

Hiszen te belelátsz a fejükbe és tudod, h mit gondolnak...

2015. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
74%
Valaki már fel is jelentette mert, hogy veszélyeztette a migránsokat. Istenem csak azért mert egy kicsit rájuk ijesztett? Pont, hogy azok az ingyen élők veszélyeztették a kamionosokat mert nem tudta rendesen végezni a munkáját!!! És meg mióta sétálgatunk az autópályán? persze ha én lennék ott már rajtam lenne a rendőrség. Takarodjanak vissza, oda ahonnan jöttek. Mert különben is ők milyen jogon dobálják meg a kamiont, szakítsák szét a ponyvát, be törik az üveget, szemetelnek, vissza mersz nekik pofázni még téged szurkálnak meg. Az a kamionos videó rendesen be mutatta a valóságot.
2015. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 advance válasza:
100%
Magyarázzátok már el nekem, hogy a videón látott helyzetben(helyzetekeben) mi lett volna a kamionsofőrtől elvárható viselkedés?
2015. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
0%

Sztrájk. Akkor majd tesznek valamit, addig leszrják.

De komolyan, miért nem sztrájkoltok? Annyira azért nem fontos, vagy akkor nem lehetne háborogni?

2015. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
40%
#34 Mi pedig azt próbáljuk a fejedbe verni, hogy ez egy mocskos hazugság.
2015. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:

"Mi pedig azt próbáljuk a fejedbe verni, hogy ez egy mocskos hazugság."


Nehéz lesz. Mikor jártál kamionnal Calais - ban?

2015. dec. 3. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!