Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Migránsok miatt nem mertek...

Migránsok miatt nem mertek egyedül közlekedni a magyar vívók Lipcsében. Miért süllyed ide az EU?

Figyelt kérdés

A legfélelmetesebb hírek egyike a nyáron, amikor azt hallottam, hogy „amikor egy színes bőrű ember el akart rabolni egy fehér hölgytől egy két-három hónapos csecsemőt” valamint egy másik migráns egy nagy bozótvágóval hadonászott. Már a rendszeresen volt hangoskodás, tülekedésenmeg sem lepődtem.


Nem értem, hogy miért hagyják ezt a közemberek ? Elvégre a politikusokat, akik a megkérdezésük nélkül (nem úgy mint itt) döntöttek arról, hogy ezeket az európai kultúrkörbe integrálódni képtelen és szándékot nem mutató migránsokat tömegével betelepíti. Miért nem lépnek fel az emberek ez ellen ? A politikusok nem félnek, hogy ez vár a gyerekeikre, unokáikra?



[link]


Meddig lehet ezt tűrni?


2017. júl. 26. 15:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
39%
Ez kellett . Szép új világ
2017. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
46%
És ki hiszi el ezt a hazugságot?
2017. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

# 2 amit az RTL Klubban mondanak, meg a 444-en írnak azt elhiszed ? :XD.


Itt nem politikusok, hanem magyar sportolók nyilatkoztak.

2017. júl. 26. 16:12
 4/51 anonim ***** válasza:
47%
A libsik ha a saját szemükkel látnák is letagadnák igaz kettes?
2017. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
69%
Nem a sportolók hanem Boczkó aki ezzel nyilván megköszönte pártjának a zsíros állást.
2017. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
77%
Lipcse egy félmilliós város, az emberek nap mint nap járnak dolgozni, iskolába, satöbbi. De nyilván az élsportolók rettegtek és nem léptek ki az utcára.
2017. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
78%

Megint megy a pánik keltés.

Én most voltam Dél Olaszországban amit legjobban sújt a migrációs válság. És igen, volt jó pár láthatólag migráns feka.

És tudod mi történt?

Semmi.

Senki le se xarta őket, ott árulták a kalapokat meg a karkötőiket aztán ennyi.


A cikk meg csak sima propaganda, hogy a sok ősbunkó proli megint a narancskomcsikat szavazza meg hogy "megvédje őket a sok migránstól". Miközben a legutóbbi kormányjelentés szerint körülbelül évi 32 ezer emberéletet lehetne megmenteni egy jobb egészségyügyi rendszerrel.

Az napi kb 90 ember.

De te jó birka módjára habzsold csak amit épp elég hánynak Habonyék.

2017. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
26%

"És ki hiszi el ezt a hazugságot?" Az elvakultak számára ez akkor is hazugság lenne, ha saját anyjuk panaszkodná, hogy megerőszakolták a bevándorlók.

Bár, aki ilyen gyereket tudott nevelni, mint ez a kettes is, annak talán nem okozna panaszt az ilyesmi... :-)

2017. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
70%
Megijedtem mikor olvastam a cikket fel is hívtam az unokatestvérem aki kint él, de ő csak röhögött a telefonba :s
2017. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
68%

8-as


Láttál te már muszlimot vagy migránst? :)

2017. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!