Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Migránsok miatt nem mertek...

Migránsok miatt nem mertek egyedül közlekedni a magyar vívók Lipcsében. Miért süllyed ide az EU?

Figyelt kérdés

A legfélelmetesebb hírek egyike a nyáron, amikor azt hallottam, hogy „amikor egy színes bőrű ember el akart rabolni egy fehér hölgytől egy két-három hónapos csecsemőt” valamint egy másik migráns egy nagy bozótvágóval hadonászott. Már a rendszeresen volt hangoskodás, tülekedésenmeg sem lepődtem.


Nem értem, hogy miért hagyják ezt a közemberek ? Elvégre a politikusokat, akik a megkérdezésük nélkül (nem úgy mint itt) döntöttek arról, hogy ezeket az európai kultúrkörbe integrálódni képtelen és szándékot nem mutató migránsokat tömegével betelepíti. Miért nem lépnek fel az emberek ez ellen ? A politikusok nem félnek, hogy ez vár a gyerekeikre, unokáikra?



[link]


Meddig lehet ezt tűrni?


2017. júl. 26. 15:44
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
40%

"És ki hiszi el ezt a hazugságot?"


Melyik része hazugság?

Leírt két esetet, amit simán el tudok képzelni.

Aztán leírta, hogy felzaklatta őket ez az egész.

2017. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
43%
Én csak azt nem értem miért olyan elképzelhetetlen hogy ilyen megtörténhet ? Miért kell azonnal kézzel lábbal tiltakozni? Mindjárt minden hazudik szerintetek.
2017. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
57%

#12

Én elhiszek bármit csak mutasson bizonyítékot. Ja hogy az nincs.

2017. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
30%

"Én elhiszek bármit csak mutasson bizonyítékot. Ja hogy az nincs."


Attól még nem lesz hazugság.

A lóláb inkább nálad lóg ki, aki

1.Mindig, minden ilyen hírt próbál beállítani hazugságnak.

2.Mindig van egy rokon, aki ott lakik vagy a közelben és állítja, hogy nem úgy van.

Persze ott sincs semmilyen bizonyíték, de valahogy az nem zavar, azt el kell hinni :D

Ugye milyen fura?

2017. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
67%

#14

Kezdjük ott hogy egy ilyen cikknél sincs semmi bizonyíték, még egy feljelentés sem. Se kép, se videó se szemtanú csak a vakvilágba köpködik ezt a marhaságot.

2017. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
27%
Mint ahogy te is. Tudod mit ? Bizonyítsd be hogy nem történt meg.
2017. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
33%

"#14

Kezdjük ott hogy egy ilyen cikknél sincs semmi bizonyíték, még egy feljelentés sem. Se kép, se videó se szemtanú csak a vakvilágba köpködik ezt a marhaságot."


Megint próbálod azt sugallni, hogy csak akkor történhetett meg valami, ha van róla kép, videó vagy szemtanú stb.

Elárulom neked, hogy tavaly is több tízezer bűncselekmény történt, aztán a feléről nincs se kép, se videó, se szemtanú, sőt még feljelentés se minen esetben:)

2017. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
82%

Szóval tisztázzuk.

1) az M1 szerint

2) egy fideszes azt mondta,

3) hogy olyasmit látott, ami teljes el van rugaszkodva a valóságtól, de

4) remekül beleillik a kormánypropagandába.


Nem, köszönöm.

2017. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
28%

"3) hogy olyasmit látott, ami teljes el van rugaszkodva a valóságtól, de

4) remekül beleillik a kormánypropagandába."


Gondolom a youtube válogatások is a migránsokról, kisebbségiekről is el vannak rugaszkodva a valóságtól.

Ahol csak úgy fényes nappal ismeretlen nőket pofoznak fel és csak röhögnek rajta.

Persze mindezt csak azért, mert beleillik a kormánypropagandába:)

2017. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
78%

A cikk nem azt írja, hogy egyszer láttak ilyet is. Hanem hogy gyakorlatilag folyamatos polgárháborús helyzet volt, több tucat szélsőségesen erőszakos lázadással, emberrablási kísérlettel, stb. Ha ezt csak egy ember veszi észre, akkor ott valami nagyon nem stimmel. Főleg, hogy tucatjával nőnek a "migránsfigyelő" meg hasonló oldalak. Egy ilyen eseményről több száz független forrást várnék. Még olyan eseményekről is van több független forrás, amikről utólag kiderül, hogy nem történtek meg. Gyakorlatilag teljes anarchia van egy egész városban, ami az égadta világon senkinek nem tűnt fel? Csak pont annak, akinek politikailag épp ez a kényelmes? Mint mondtam, nem köszönöm.


És bármilyen válogatást lehet bármiről csinálni. Az ilyeneket nem lehet komolyan venni 10-es IQ fölött.

2017. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!