Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Migránsok miatt nem mertek...

Migránsok miatt nem mertek egyedül közlekedni a magyar vívók Lipcsében. Miért süllyed ide az EU?

Figyelt kérdés

A legfélelmetesebb hírek egyike a nyáron, amikor azt hallottam, hogy „amikor egy színes bőrű ember el akart rabolni egy fehér hölgytől egy két-három hónapos csecsemőt” valamint egy másik migráns egy nagy bozótvágóval hadonászott. Már a rendszeresen volt hangoskodás, tülekedésenmeg sem lepődtem.


Nem értem, hogy miért hagyják ezt a közemberek ? Elvégre a politikusokat, akik a megkérdezésük nélkül (nem úgy mint itt) döntöttek arról, hogy ezeket az európai kultúrkörbe integrálódni képtelen és szándékot nem mutató migránsokat tömegével betelepíti. Miért nem lépnek fel az emberek ez ellen ? A politikusok nem félnek, hogy ez vár a gyerekeikre, unokáikra?



[link]


Meddig lehet ezt tűrni?


2017. júl. 26. 15:44
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet jól érteni? Azt állítottad most mindenkinek él lipcsében ismerőse. Egy ember nem állította, hogy él lipcsében ismerőse.
2017. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell it földhöz ragadni, hogy Lipcse vagy Hamburg, él-e tényleg ott valakinek ismerőse vagy csak él, vagy saját maga él-e ott, vahy egyáltalán él-e valahol.


A tapasztalat az, hogy ahova színesek betelepülnek, ott több és erőszakosabb lesz a bűnözés. Az ott lakók meg előbb-utóbb hozzászoknak, mert úgysem tudnak mit csinálni.


A politikusok nem ott laknak, ahol ezt érezni lehet. Az ő környékükön még mindig nyitva lehet az ajtót hagyni, senkinek eszébe se jut bemenni. Persze, eleve arányaiban több rendőr jut a gazdagabb környékekre.

2017. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet jól érteni? Azt állítottad most mindenkinek él lipcsében ismerőse. Egy ember nem állította, hogy él lipcsében ismerőse."


Úgy kell jól érteni, hogyha migránsokhoz köthető bűncselekmény történik valahol, akkor a következő a forgatókönyv:


-Megjelenik pár ember és mosdatja az elkövetőt

-Ezeknek az embereknek a haverjai, ismerősei, vagy ő maga pont ott él, ahol az eset történik, és győzködik a jónépet, hogy ez egy jelentéktelen szösszenet, különben is az európai ember egy agresszív állat, stb.

-Ha tényekkel találkoznak, akkor eltünnek


Ennyi.

2017. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"Ezeknek az embereknek a haverjai, ismerősei, vagy ő maga pont ott él, ahol az eset történik"


Arról próbállak már egy ideje felvilágosítani, hogy egy olyan válasz se érkezett, aminél valaki vagy valakinek az ismerőse lipcsében él. Lehet, hogy más fórumokon van olyan, de most nem velük vitázol, hanem az itteni válaszolókkal. Egyébkènt én se beszélek azokról, akik állítólag a menekült n menekültek átvonulása idején pont egy olyan vasúr vasúti kocsiban ült, amiben ő volt az egyetlen fehér és pont gyerekkel volt, aki terméshe természetesen rettegett.migráns

2017. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Bocsi a vége miatt, valamiért elkūldte, telefonról írok. Leírom újra.


Egyébkènt én se beszélek azokról, akik állítólag a menekültek átvonulása idején pont egy olyan vasúti kocsiban ült, amiben ő volt az egyetlen fehér és pont gyerekkel volt, aki természetesen rettegett.

2017. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

"Arról próbállak már egy ideje felvilágosítani, hogy egy olyan válasz se érkezett, aminél valaki vagy valakinek az ismerőse lipcsében él."


Én meg azt írtam, hogy egyesek előszeretettel találnak ki ismerősöket maguknak, akik pont külföldön élnek, ahol éppen terror történt. Nem azt írtam, hogy mindenki lipcsei.

2017. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek. Olyanok is vannak, akik hisznek a kemtrèlben.
2017. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg nagyon félelmetes hír volt, csak az a kár, hogy totális hazugság. Nekem is él ismerősöm Lipcsében, és nagyon nem ez a tapasztalata.


Tudom, hogy elfogult hírportál, de ezúttal a 444-nek van igaza, és leközli lipcsei magyarok felháborodott leveleit is az ügyben:


[link]


Érdemes elolvasni!


Itt arról van szó, hogy a vívószövetség elnöke, aki egy Fideszes képviselő (Csampa Zsolt) és emberei meglátták a lehetőséget pár veszekedő, hangoskodó külföldiben, hogy egy kis muníciót adjanak a kormánypropagandának, hátha így még kedvesebbek lesznek a nemzetvezető szívének.


Nagy kacsa az egész.

2017. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
24%

A lipcsei rendőrség azt javasolja a futóknak, hogy ne menjenek egyedül, csak párban.


[link]


Elolvastam az eddigi hozzászólásokat, úgy látom, hogy a krízis helyzet sokak számára azt jelenti, hogy ha minden utcasarkon késelés, rablás, erőszakolás van.

Nem, hanem arról van szó, hogy a migránsok beözönlésével nagyon megnőtt a biztonsági kockázat. Lehet, hogy napokig, hetekig nem történik semmi említésre méltó egy bizonyos személlyel, de ezért ő nem híresztelheti azt, hogy jó a közbiztonság. Mert statisztikailag nagyon megugrott a bűnesetek száma.

2017. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban jártam Lipcsében. Most mondanám, hogy aki ott képes rettegni, az inkább maradjon otthon, de szerintem aki ennyire nyúlbéla, az a saját szobájában is fél és elalvás előtt benéz az ágy alá, nincs-e ott a migráns.
2017. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!