Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Migránsok miatt nem mertek...

Migránsok miatt nem mertek egyedül közlekedni a magyar vívók Lipcsében. Miért süllyed ide az EU?

Figyelt kérdés

A legfélelmetesebb hírek egyike a nyáron, amikor azt hallottam, hogy „amikor egy színes bőrű ember el akart rabolni egy fehér hölgytől egy két-három hónapos csecsemőt” valamint egy másik migráns egy nagy bozótvágóval hadonászott. Már a rendszeresen volt hangoskodás, tülekedésenmeg sem lepődtem.


Nem értem, hogy miért hagyják ezt a közemberek ? Elvégre a politikusokat, akik a megkérdezésük nélkül (nem úgy mint itt) döntöttek arról, hogy ezeket az európai kultúrkörbe integrálódni képtelen és szándékot nem mutató migránsokat tömegével betelepíti. Miért nem lépnek fel az emberek ez ellen ? A politikusok nem félnek, hogy ez vár a gyerekeikre, unokáikra?



[link]


Meddig lehet ezt tűrni?


2017. júl. 26. 15:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
24%

"hogy gyakorlatilag folyamatos polgárháborús helyzet volt,"


Hol írtak ilyet?Csúsztatsz


"Ha ezt csak egy ember veszi észre, akkor ott valami nagyon nem stimmel."


Senki nem modnta, hogy egy ember vette észre.Ismét csúsztatsz.


"Egy ilyen eseményről több száz független forrást várnék."


Én nem, köztudott, hogy a nyugati média szeret hallgatni az Indexxel az élen:)

Emlékezzünk Kölnre:D


"Gyakorlatilag teljes anarchia van egy egész városban"


Újabb csúsztatást láthatunk.


"ami az égadta világon senkinek nem tűnt fel?"


Még mindig nem látom, hogy nem tűnt volna fel másnak. Csúsztatás lvl10000...


"És bármilyen válogatást lehet bármiről csinálni. "


Csak szar is az, mikor ott van feketén-fehéren a videó, hogy miket művelnek és nem lehet tagadni:)


"Az ilyeneket nem lehet komolyan venni 10-es IQ fölött."


És a jó öreg személyeskedés, nem maradt el az sem.:)

2017. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
71%
Wow 49%-os, te trollkodsz itt, vagy ilyen súlyosan mentálisan sérült vagy? Holy shit.
2017. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
17%

"Wow 49%-os, te trollkodsz itt, vagy ilyen súlyosan mentálisan sérült vagy? Holy shit."


Még egy kis személyeskedés, érvek hiányában :)

2017. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
19%
Ha a 71%- os szeme láttára a saját gyerekeit rabolnák el migránsok azt is letagadná hogy védje őket.
2017. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
30%
Olyan érdekes, hogy akik szerint kamu az egész, azoknak mindig van 1-2 kitalált ismerőse Szíriába, dél-olaszban, törökben stb. Nekem meg ennyi erővel vannak ismerőseim Lipcsében, akik ezt mondták, hogy a város egyre több része kora délután és éjszaka élhetetlen a migránsok miatt.
2017. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
40%
Nekem több rokonom él Lipcsében . Azt mondják egyre rosszabb a helyzet. Ezt a konkrét esetet is látták.
2017. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
75%

"Olyan érdekes, hogy akik szerint kamu az egész, azoknak mindig van 1-2 kitalált ismerőse Szíriába, dél-olaszban, törökben stb."


Nem igazán érdekes, inkább törvényszerű. Minél több muszlim és nyugati ismerőse van valakinek, minél többet jár nyugatra, annál viccesebb ez az egész. Nem véletlen, hogy pl. a londoni nem-muszlimok sokkal jobban ki vannak békülve a muszlimokkal, mint a budapestiek. Mert az előbbiek láttak már egy csomó muszlimot. De a budapestieknek is kevesebb baja van, mint a vidéki magyaroknak, akik aztán 100 km-es körzetében nem voltak soha egy muszlimnak se.


Ha kíváncsi vagy rá, hogy egy nem-muszlimnak mi a véleménye a muszlimokról, akkor elég jó előrejelzés az, hogy mennyi kapcsolata volt velük. Akiknek sok, azok szerint egyszerű emberek. Akiknek kevés, azok szerint meg egy arctalan idegen tömeg. Ezt a korrelációt vetted észre, csak a másik oldalról.

2017. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem ismerosom van, en magam lakok Münchenben (illetve mellette).


Rengeteg a kulfoldi, koztuk az arab. A munkatarsaim kozott is van tobb is.


Van koztuk rossz szandeku bunozo? Bizonyara van. De ez alapvetoen kis szazalek.


Semmivel nincs tobb eroszakos buncselekmeny, mint pl Budapesten. En itt nagyobb biztonsagban erzem magam...meg ejszaka is. Pedig nem messze tolunk van egy menekultszallo. Meg senkitol nem hallottam, hogy konfliktusa lett volna a migransokkal.


Nem mondom, hogy artatlan barany mind. De semmi komoly baj nincs a tobbsegukkel.

2017. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
25%

" en magam lakok Münchenben (illetve mellette)."


"Pedig nem messze tolunk van egy menekultszall"



Visítok :D

Ez meg a másik kamu duma, amikor ő maga lakik kint és hol máshol, mint egy menekültszállás mellett és persze semmi gond nincs :D

2017. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
75%
Na ezért nem vitatkoztam tovább veled, 49%-os. Az egyik oldal szerint a másik oldal nyilvánvalóan hazudik, a másik oldal szerint pedig az egyik oldal nyilvánvalóan hazudik. Nem tudok semmi olyat mondani neked, ami megváltoztatná a véleményedet. Menj ki mondjuk Brüsszelbe vagy akár Lipcsébe egy hétre.
2017. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!