Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Migránsok miatt nem mertek...

Migránsok miatt nem mertek egyedül közlekedni a magyar vívók Lipcsében. Miért süllyed ide az EU?

Figyelt kérdés

A legfélelmetesebb hírek egyike a nyáron, amikor azt hallottam, hogy „amikor egy színes bőrű ember el akart rabolni egy fehér hölgytől egy két-három hónapos csecsemőt” valamint egy másik migráns egy nagy bozótvágóval hadonászott. Már a rendszeresen volt hangoskodás, tülekedésenmeg sem lepődtem.


Nem értem, hogy miért hagyják ezt a közemberek ? Elvégre a politikusokat, akik a megkérdezésük nélkül (nem úgy mint itt) döntöttek arról, hogy ezeket az európai kultúrkörbe integrálódni képtelen és szándékot nem mutató migránsokat tömegével betelepíti. Miért nem lépnek fel az emberek ez ellen ? A politikusok nem félnek, hogy ez vár a gyerekeikre, unokáikra?



[link]


Meddig lehet ezt tűrni?


2017. júl. 26. 15:44
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
68%

Szóval

ha bemegyek a (narancskomcsikat mélytorkozó) M1 Híradó studiójába és elmondom, hogy láttam, ahogy

"KDNP-seknek titulálható" emberek máglyára vetették a vörös hajú nőket és az anyák karjából kicsavarták a kisdedeket"

akkor nekem is hinni fogtok?

Tényleg ennyire barmok vagytok?

az M1 kb annyira hiteles mint a Hírcsárda.

2017. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem ezt a hozzaallast: nem voltam 10 eve nyugaton, de tudom mi van ott es aki azt allitja hogy mashogy van az hazudik. Ja es ha azt allitja, hogy ott lakik az is hazugsag.


Baratom: tok egyszeru, gyere ki egy hetre: nezz korul.

2017. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
63%
Én is elég szkeptikusan állok a hírhez. Hogy kell azt elképzelni, hogy valaki bozótvágóval hadonászik, de nem sebesít meg senkit? Vagy mit jelent, hogy valószínűleg migráns? Hogy barna a bőre, csak nem mondom ki, mert úgy akarok tűnni, mint aki nem rasszista? Attól tartok ettől még rasszista marad. De azt se értem, hogy mióta szokás
2017. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
74%
mióta szokás élsportolóknak sajtótájékoztatón ilyenről beszélni? Most komolyan nekem azzal védekezik, hogy a szállodája előtt történtek rontottak a teljesítményén?
2017. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
80%
A szőke kékszemű németek közül könnyen kitünik valaki
2017. júl. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
59%

# 33 Úgy tűnik bejött.


"Megkérdeztük Kamuti Jenőt, a Magyar Vívó Szövetség általános alelnökét is Boczkó Gábor élményeiről. Kamuti most is Lipcsében van, és azt mondta, semmi olyasmit nem tapasztal, amiről a megbízott főtitkár beszél. A városban nyugalom van, a világbajnokság abszolút biztonságos és semmilyen rendkívüli eseményt nem tapasztalt.


Azt hozzátette, hogy Boczkót soha nem kapta rajta még lódításon, de nem látta a nyilatkozatát. Szerinte lehet persze, hogy valami történt, de „a világon mindenhol történhet valami probléma”. Mindenesetre még egyszer hozzátette, hogy most minden rendben van Lipcsében és ő nem találkozott migránsokhoz köthető rendbontásokkal."


[link]

2017. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
50%
Már csak azért is nehezen hihető, hogy hirtelen mindenkinek az össze ismerőse lipcsei, meg az ismerősei többsége muszlim, mert pont az ilyenek firkálták a terrortámadások kapcsán, hogy pl "A müncheniek már másnap csak nevettek az egészen, a legjobb muszlim haverjaimat meg nem is érdekelte". Vagy: "Londonban alig akadt meg azon valaki, hogy a hídon volt egy baleset. Én ne tudnám? Ott élek."
2017. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Nem azért, de eddig senki se állította, hogy él ismerőse lipcsében.
2017. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Érdemes elgondolkodni a Stockholm színdróma módosított változatán a hasonló helyzetekre.
2017. júl. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

tegnap 21:40


Értsd már jól. Ha nem Lipcse, akkor most Hamburg, mivel ott meg késelt egy muszlim. Most akkor jönnek megint páran, hogy "az ismerősöm hamburgi, és csak egy karcolás volt az egész"?

Soha nem értettem, hogy mire jó tagadni egy létező dolgot. Attól megoldódik az egész?

2017. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!