Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy lassan...

Miért érzem úgy, hogy lassan nagyobb etnikai probléma az országban az átlagmagyar cigányellenes viselkedése, mint az a bűnözés amit időnként elkövetnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:59
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/254 anonim ***** válasza:
68%
amúgy idáig nem kérdeztem meg tőled, de most már kíváncsi lennék rá, hogy mi a te megoldásod a magyar-cigány ellentétre? Mi a te megoldásod a cigánybűnözéssel szemben? (már ha nem tagadod vagy tünteted fel jelentéktelen színben)
2010. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/254 anonim ***** válasza:
17%
Az volt olyan nagy baj,hoyg beszámoltam a tapaszatlataimról? Azt mindenki leírhatja,hogy őt kirabolták a cigányok vagy eztazt csinálták stb. Én meg leírom,hogy sokszor mi is rendes emberek is szenvedőként éljük meg,nem fogjuk egymást megérteni, én is úgy látom. Mindenesetre további jó kommentelést,főleg neked 73aska,te neked amúgy is szívügyed látom a cigánykérdés nagyon be vagy indulva a témára.
2010. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/254 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudok rá megoldást találni,annyit tudok tenni,hoyg tisztességesen élem az életemet,tanulok,dolgozok,normálisan nevelem a lányomat,küzdök az elismerésért és a megbecsülésért,hátha pár cigánygyereknek egyszer jó példa leszek,a lányomnak mindenképpen. És sajnálom,hogyha becsméreltelek,de engem is elkeserít ez a helyzet elhiheted,különben nem tépném a számat.
2010. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/254 anonim ***** válasza:
7%

Nemsokára nagy lesz ám a baj.


Mert a normális szüleitek lassan meghalnak, ti meg életetekben nem fogtok dolgozni, ezért lassan a cigányság mai szinvonalára süllyedtek majd.


Ekkor aztán majd rátok is úgy fognak tekinteni, mint most ti a cigányokra.

Mert a társadalom nem a cigányt utálja ám, hanem a szegénységet. Ti pedig nagyon szegények lesztek.


Már most is azok vagytok, csak még nem látszik.

2010. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/254 anonim ***** válasza:
76%

nem a tapasztaltaiddal volt a baj, de látod, ennyit sem fogsz fel. elsősorban nem a cigánykérdés miatt kínlódok itt hanem amiatt, hogy képtelen vagyok felfogni, hogy létezik olyan értetlen ember mint TE.


de lehet, hogy csak egy agyvérzésre akarsz rávenni.

2010. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/254 anonim ***** válasza:
76%

ha nincs megoldásod, akkor valóban hiába okoskodsz itt.

amíg te "megoldásként" éled az életed, addig sok magyar naponta szenved a cigányok (valódi) rasszizmusa miatt.


Ha tudsz számolni, akkor tudnád, hogy az a kevés tisztességes cigány sohasem lesz elég arra, hogy a többit átnevelje, főleg ha a többinek kényelmeseb bígy, mert valljuk be, sokkal kényelmesebb.


szerintem nem ismered a valódi cigány mentalitást.


mellesleg perfekt cigányjogvédő lenne belőled, de isten mentsen meg bennünket ettől.

2010. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/254 anonim ***** válasza:
76%

"Nemsokára nagy lesz ám a baj.


Mert a normális szüleitek lassan meghalnak, ti meg életetekben nem fogtok dolgozni, ezért lassan a cigányság mai szinvonalára süllyedtek majd. "


no az ész. mi dolgozunk most is. kár előre élezned a bicskád erre. nagyot koppanhatsz.



"Ekkor aztán majd rátok is úgy fognak tekinteni, mint most ti a cigányokra.

Mert a társadalom nem a cigányt utálja ám, hanem a szegénységet. Ti pedig nagyon szegények lesztek."


noh, észlány, ha mi mind szegények leszünk, azok akik szerinted csak a szegényeket utálják (istenem ezt a baromságot és szánalmat), akkor szerinted ki fog utálni bennünket? Hisz azok akik utálkoztak szerinted szegények lesznek, nem lesz aki utálja a szegényeket. de ettől függetlenül ostoba levezetés volt tőled.


"Már most is azok vagytok, csak még nem látszik."

sajnálom ha te magadat így érzed.

2010. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/254 anonim ***** válasza:
11%

Ne a lányt szidjátok, ezt egy sápadtarcú irta.


Attól még igaz

2010. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/254 anonim ***** válasza:
58%
:D most hangosan felnevettem :D azért remélem nem lesz agyvérzésed isten őrizz :O a cigánybűnözéssel nem tudok mit kezdeni,mi közöm van hozzá??? lassan ott tartok,hogy az egész cigánykérdéshez végtére is mi közöm van?? Mindig eljutok idáig. Tegnap is megfogadtam de ma is megteszem :D nem fogok többet e témán puffogni,én nem vehetem a vállamra az egész cigányság gondját baját. nem is fogok ezen vitázni már.
2010. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/254 anonim ***** válasza:
58%
Mellesleg nem lennék jó jogvédő,mert eltávolítanának 1 perc alatt,az iylen idealistákon azon nyomban átgázolnának. Nem tudom átérezni a másik oldalt lehetséges...nem volt még gondom a cigányokkal és valószínűleg ez a kulcsmondat.
2010. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!