Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy lassan...

Miért érzem úgy, hogy lassan nagyobb etnikai probléma az országban az átlagmagyar cigányellenes viselkedése, mint az a bűnözés amit időnként elkövetnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/254 clint ***** válasza:
70%

Menj végig a Rózsadombon

Azoknak hogy sikerült? Pedig ők magyarok


Az uzsorásoknak is úgy


Nem. Azok zsidók.

Egyébként tény ami tény vannak rendes cigányemberek, sokat ismerek, de nem értem minek kell a rendes cigányoknak védeni az aljanépet, hisz ezek csak ártanak és szégyent hoznak rá.

2010. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/254 anonim ***** válasza:
5%

Én például nem vagyok cigány.


Csak 25 évet dolgoztam egy bányában sok cigányemberrel együtt. Mind becsületes ember volt.

Olyanok amilyenek Ti soha nem lesztek.


Ezért védem őket

2010. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/254 anonim ***** válasza:
87%

igen és akkor a többségük már tisztességes, jvan:)

sírdogálj csak.... barátkozz akkor velük!

2010. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/254 clint ***** válasza:
87%

igen de a becsületes réteget védd.

A becsületes cigányokat azzal lehetne legjobban védeni, ha felemelik az emberek a szavukat a bűnöző cigányok ellen nem??

NEm nagyon bírod megérteni amit mondok.

2010. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/254 A kérdező kommentje:

"persze könnyen kitérsz előle, hogy ez itt most nem létező gond, de arra nem válaszoltál, hogy HA megtörténne, akkor milyen álláspontot is foglalnál?"


Nem vagyok hajlandó KÉPZELT problémákban, amik teljes speckulációk álláspontot foglalni. Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy léteznek tűzokádó sárkányok és mindannyian elindultak Magyarország felé leégetni az erdőket...

2010. júl. 28. 12:56
 56/254 anonim ***** válasza:
11%
Kár ezen vitázni.Ő sok tisztességes cigánnyal találkozott,ebből indul ki. Téged többször inzultáltak,akkor nyilván nem fogsz repesni az örömtől,ha szóba kerül a cigánytéma.De kicsit sokszor olvasom hogy gázkamrába mindet meg a többi szép szólam... a történelem során volt rá példa,hogy irtották a cigányokat,ebből kiindulva rosszul esik látni és olvasni,és oylankor az ember úgy dönt,lehet írkál ide. Különben sosem volt szokásom vitázni a cigánytémát illetően. És többnyire az efféle ténykedéseimre csak annyit lehetne mondani,hogy "az árral szemben úszik".Fölösleges.
2010. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/254 anonim ***** válasza:
8%

A gond létező, de a cigánygyűlölet csak erősiteni fogja.

Együt kell megpróbálkozni kiutat keresni.

Nincs más út, mert különben agyonverjük egymást.


Hol olvastál olyat, hogy én védtem a bünözőket.

Ha bármilyen törvénytelenséget elkövetnek, kapják meg ugyanazt, amit bárki más.

Ez nem jelenti azt, hogy elfordulnék egyetlen becsületes cigány barátomtól is. Abból pedig több van, mint ahány bünözőt ismerek.

2010. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/254 anonim ***** válasza:
87%

"Nem vagyok hajlandó KÉPZELT problémákban, amik teljes speckulációk álláspontot foglalni. Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy léteznek tűzokádó sárkányok és mindannyian elindultak Magyarország felé leégetni az erdőket..."


létező kultúrákról volt szó, nah mind1 eléggé egyértelmű képet festettél magadról és álláspontodról a terelésről, stb, az értelmes emberek látják. buta vagy és gyáva vitázni.

nah veled kár a további kommunikáció.

2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/254 anonim ***** válasza:
76%

"Hol olvastál olyat, hogy én védtem a bünözőket.

Ha bármilyen törvénytelenséget elkövetnek, kapják meg ugyanazt, amit bárki más.

Ez nem jelenti azt, hogy elfordulnék egyetlen becsületes cigány barátomtól is. Abból pedig több van, mint ahány bünözőt ismerek."


nem kapják meg ugyanazt mint más. már csak azért sem mert az ember fél feljelenteni őket, mivel akkor jön a pereputty,tudom ez is csak kitaláció mi?

a bűnözőket véded ezekkel a rasszistázós dumákkal.


bűnözőket pedig nem ismerni szokás. és nem csak bűnözőkrő lvna szó, hanem agresszív viselkedésűekről.

2010. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/254 anonim ***** válasza:
64%
cigánylány a gázkamrás téma erős valóban, de ha te is átélned azt amit sokan nap mint nap, akkor te se gondolkodnál másképp. a tehetetlenség iszonyú nagy dühöt tud kreálni ebben a témában, amit te sohasem fogsz megtapasztalni.
2010. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!