Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy lassan...

Miért érzem úgy, hogy lassan nagyobb etnikai probléma az országban az átlagmagyar cigányellenes viselkedése, mint az a bűnözés amit időnként elkövetnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/254 clint ***** válasza:
84%

cigánylány, a napiszaron sztem nem csak a romák kerülnek fel, hanem jóformán mindenki aki nem sima mosolygós képet rak ki magáról. Sokáig nekem is volt az iwiwen konditermes képem, hát na, fekvenyomó bajnokságot nyertem és büszke vagyok rá, de még én is levettem inkább, nehogy felkerüljek és minden kis csicska azon csámcsogjon a kép alatt arctalanul, hogy ejj simán leverném stb.

A barátnőm is felkerült sima képpel semmi hivalkodó, és felé írták, hogy sunáznád??? NEm szélsőséges az az oldal, csak egyszerüen bunkó, és elismerem sajnos nem lehet ellene tenni.

2010. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/254 anonim ***** válasza:
87%

nem nem fogtad fel, max 1 órára, hisz tegnap is elmondtam, de itt újra rákezdtél. értelmetlen.



"Az utcán nyilván nem fogunk iylet látni soha,hogy cigányokra kiabálják a jólismert gázkamra szöveget."


és igen ez egy tipikus cigány szöveg, amivel minket magyarokat köptök képen, hogy "nem meritek a cigányokra szemtől szemben mondani amit itt névtelenül"


IGEN B+ NEM MEREK BESZÓLNI CIGÁNYOKNAK AZ UTCÁN! Mekkora szar és álszent vagyok mi? Mennyire béna és gyenge vagyok mert nem merek beszólni 5 cigánynak egy csoportban és veretem agyon magam ugye? Mellesleg sosem gázkamráztam, de mint mondtam megértem azokat akik tehetetlenségükben ezt vagy mást mondanak.


veled tényleg értelmetlen beszélgetni, nem vagyunk egy szinten úgy érzem.

2010. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/254 anonim ***** válasza:
49%
Én mindkét,a kérdésben megfogalmazott dolgot létező,és súlyos problémának látom.
2010. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/254 anonim ***** válasza:
90%

12:31

"Menj végig a Rózsadombon

Azoknak hogy sikerült? Pedig ők magyarok"


Tévedsz. Zsidók. A rózsadombon a gazdag "magyar" zsidók laknak. A Lauder sem véletlenül települt a környékbeli hegyek lábához.

2010. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/254 anonim ***** válasza:
17%
annyit még...az nem minősül sajnáltatásnak amit te írsz? csúfoltak mert ronda voltál,elvettéka bicajodat,és nem álltam le guszstustalankodni veled,sőt semmi bántót nem írtam ez a vicc az egészben mégis mindig lehülyézel. Jó szándékkal jöttem ide föl,hogy na elmondom a véleményemet elvégre szabad. Ehhez képest te folyamatosan lehülyézel,mondd azt nem értek veled egyet. Elég lenne ennyi is elhiheted.
2010. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/254 anonim ***** válasza:
16%
Gondoltam elmesélem,hogy egy cigány a sok közül hogy látja hogyan éli meg. Mint ahogy ti is,de amit én mondok az a hülyeség.
2010. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/254 anonim ***** válasza:
83%

13:00

"a történelem során volt rá példa,hogy irtották a cigányokat,ebből kiindulva rosszul esik látni és olvasni,és oylankor az ember úgy dönt,lehet írkál ide."


Tévedsz mert ez is csak egy legenda. Soha nem irtotta őket senki. Még csak nem is különböztették meg őket hátrányosan mint pl a zsidókat a 30-40-es években. Annyi volt, hogy akkoriban szigorúbban büntették a lopást a csendőr rögtön ott termett és elvezette a cigányt ha vmi galibát csinált vagy szájaskodott erőszakoskodott a parasztokkal.

2010. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/254 anonim ***** válasza:
65%

[link]

erről beszélek folyamatosan. a hülyenő.

2010. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/254 anonim ***** válasza:
76%
nem kedves cigánylány, nem sajnáltattam magam, csak megírtam, hogy bizony származástól függetlenül vannak megkülönböztetések és talán elkerülte a figyelmed, de megírtam, hogy tovább tudtam haladni és nem álltam meg ezen hisztizni, hogy ezért nem megy semmi, nem úgy ahogy ti, és ahogy te téved a többi cigányt, hogy szegények meg vannak különböztetve, de tudom úgyse esik le neked, szinte csak szavakat értelmezel.
2010. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/254 anonim ***** válasza:
68%

"Gondoltam elmesélem,hogy egy cigány a sok közül hogy látja hogyan éli meg. Mint ahogy ti is,de amit én mondok az a hülyeség."


többségében jah, hülyeség. de úgyse fogod megérteni.

2010. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!