Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy lassan...

Miért érzem úgy, hogy lassan nagyobb etnikai probléma az országban az átlagmagyar cigányellenes viselkedése, mint az a bűnözés amit időnként elkövetnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/254 anonim ***** válasza:
11%
Én azt is elítélem ha valakit a kinézete miatt közösítenek ki. Rosszul esett annak idején,hogy így viselkedtek velem a tanárok,mások sem értették miért csinálják, egyébként nem érzem ma már a hátrányát annak,hogy cigány vagyok (kivéve a metrón,amikor látjáák,hogy anyuka vagyok:D) többnyire külföldinek néznek. Tegnap beláttam,hogy pár kérdésedet nem vettem észre,nem figyeltem stb. De engem is letettek a jó csoportból a sok bűnöző közé...mert rontottam abból a tantárgyból na de nem én voltam az egyetlen aki rontott :D és nem is volt szokásos eljárás az,hogyha ront vlaaki az adott tantárgyból letesszük rosszab csoportba (nálunk jegyek alapján voltak csoportosítva a gyerekek)de nem reklamáltam,ott voltam kiálltam a bunkó fiúk gusztustalan viselkedését velem szemben. Nem vagyok az a reklamálós típus,amilyennek gondolhatsz,hogy kiabálok,hogy nekem miylen rossz. Csak megpróbálom a másik oldalt "képviselni".
2010. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/254 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy ti csak a rablóbandákat tartjátok cigányoknak.

Pedig ők a cigányságon belül is egy kisebbség.

Ha pedig egy cigány orvossal találkoztok, akkor észre sem veszitek a származását. (dehogynincs)

Inkább nézzétek és hallgassátok őket, és döntsétek el miben különböznek tőletek.


http://www.youtube.com/watch?v=wPpfGNQ-fi4

2010. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/254 anonim ***** válasza:
11%
Na ezaz,amikor annak idején bekerütem az egytemre,nagyon sokan kérdezték van benned valami latin,török? Nagyot néztem...és bemutatkoztam. Akkor leesett mindenkinek.
2010. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/254 anonim ***** válasza:
88%

"Az a baj, hogy ti csak a rablóbandákat tartjátok cigányoknak.

Pedig ők a cigányságon belül is egy kisebbség.

Ha pedig egy cigány orvossal találkoztok, akkor észre sem veszitek a származását. (dehogynincs)

Inkább nézzétek és hallgassátok őket, és döntsétek el miben különböznek tőletek. "


nah ezen egy krvajót röhögtem. ill fel is húztam magam rajta. gusztustalan ahogy hazudsz. valóban a cigány között van kisebbség, de az a tisztességes cigányokra vonatkozik. és mellesleg ezen a fórumon jópár hónapja még én kezdtem el ezt mondogatni, hogy egy kisebbség a kisebbségben. láthatóan átformázzátok, hogy a hazugságokat nyomassátok.


bizonyára azért van tele a börtön cigányokkal, mert csak egy kisebbség a bűnöző a cigányok között ugye?

2010. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/254 clint ***** válasza:
100%

12:15

ha van cigány orvos az is bizonyiték, hogy akaraterővel ki lehetne törni abból a közegből. Tehát csak a cigányság állandó sírását tagadod meg. Én amúgy észreveszem, mondtam, hogy van nagyon művelt cigány barátom és papot is ismerek, meg a kommentelő cigánylányról sem hiszem , hogy bűnöző lenne, de rájuk hoznak szégyent a bűnözők. És nem kisebbség cigányokon belül a bűnözés. Ha ez így lenne a börtönben fehérek lennének többségben.

2010. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/254 anonim ***** válasza:
23%

A börtön azért van tele cigányokkal, mert ebben a rasszista világban nem tudnak becsületesen megélni.


Pedig bennük laknak a galambok,

Csillagtollú éneklő galambok,

De így végül griffmadarak lesznek,

Hollónépen igaz törvényt tesznek

2010. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/254 clint ***** válasza:
81%
akkor az orvosnak hogy sikerült ebben a rasszista világban megélni? A vajdáknak uzsorásoknak hogy sikerül, meg egyéb luxuskocsival járó cigányoknak???
2010. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/254 anonim ***** válasza:
76%

amúgy ,megjegyzem, hogy nekem ált suliban cigány volt az osztályfőnököm, de a bőrén kívül semmi nem utalt rá. imádtuk.


bnőméknál cigány a házidoki.


de igazából ennyi is az egész amit fel tudok így mutatni. ezzel szemben száz meg száz eset amikor ugyanazt a sablont látom feltörni a cigányokból.


már vagy 7-8 éve ha nem több, hogy a villamoson utaztam és egy halom cigányasszony beszélgetett meg a lányaik, il lazok csak ültek.


jó hangosan öblösen dumáltak.


"Én mindig mondom a lányomnak, hogy ha magyar ember jön veled szemben, akkor annak sose köszönj, de ha cigányember jön veled szembe, annak köszönj, mert sohasem tudhatod, lehet ő az apád..."


az általános suliban egy cigány osztálytársam volt, normális volt egy szinten, az a gazdag cigány volt, de még az elviselhető fajtából szerencsére. egyszer bedobtak a suliba egy bukott cigányt, másik iskolából küldték át. a fél folyosót terrorizálta. Még az osztálytárs cigánnyal is összeverekedett, keményen kiosztotta pár ütésből. Talán 1 év kellett, hogy továbbküldjük mi is egy másik suliba. Ennyit az integrációs oktatásról.


Elsős koromban a Langlet nev suliba jártam, aki ismeri az tudja, hogy cigány suli. Az első napomat azzal kezdtem, hogy rám borítottak vmi padot. 3 hónap múlva kivettek és másik suliba vittek, hálégnek a szüleim.


arról ódákat tudnék zengeni, hogy a hétköznapokban milyen problémákat okoznak a közterületen a cigányok, és még egy tonnát. de nincs ennyi időm.


sokkal több a negatív tapasztalat mint a pozitív.

2010. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/254 anonim ***** válasza:
0%

Menj végig a Rózsadombon

Azoknak hogy sikerült? Pedig ők magyarok


Az uzsorásoknak is úgy

2010. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/254 anonim ***** válasza:
83%

"A börtön azért van tele cigányokkal, mert ebben a rasszista világban nem tudnak becsületesen megélni. "


áruld el nekem, egy (megélhetési) rablás során mi szükség van agyonverni vagy megverni valakit? ha már itt tartunk, hogy szegények nem tehetnek róla.

2010. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!