Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az anyaországi párok és...

Azok az anyaországi párok és emberek akik undokul beszélnek a külhoni, és főleg az erdélyi, magyarokról milyen indíttatásból teszik ezt?

Figyelt kérdés

Lealacsonyítják őket undokul viselkednek velük és alacsonyabb rendűnek tekintik őket.

Kaptam ilyen undok, pikírt megnyílvánulást baloldali szimpatizáns anyaországi embertől.

Külhoni elszakított területről származó erdélyi magyar vagyok különben, de az anyaországban élek. Ez nekem nagyon nem tetszik amit eggyesek művelnek ilyen irányban.


És különben is eggyes pártok honnan kapják erre a pénz, energiát és felületet, hogy a külhonnal undokoskodjanak és utálatot és gyűlöletet szítsanak.



2020. máj. 6. 13:09
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
68%
Megnéztem a sokszor szidalmazott Szabó Tímea felszólalást. Rájöttem, hogy én ezt már láttam. Ez az a beszéde, amikor a kormánypárti képviselők tapssal fojtották belé a szót, aztán Kövér volt szíves megvonni a szót tőle, merthogy lejárt az idő. Azt szerintem el lehet ismerni, hogy nem volt lehetősége kifejteni az álláspontját, ugye? Szóval akár le is lehet akadni a témáról szerintem.
2020. máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Felhasznált név ***** válasza:
50%
*cough *cough politika *cough *cough
2021. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!