Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg hogy a...

Miért nem értik meg hogy a haza szeretete egy minimális dolog amit el várhat az ember saját magától, nem pedig nácizmus, fasizmus, sovinizmus?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megkaptam csak azért mert szeretem a hazámat, és nem tűröm hogy se más nép csoportok, se politikai ideológiák lerombolják azt. A hazafiság nem politikai nézet és eszme! A haza szeretet nem régimódi, hanem egy mindig jelen lévő érték, amely mindig is jelen volt és van. Ezt nem írhatja felül se idegen hatalom, se a haladás, se liberálanarchizmus. Az emberek nem választhatják meg hogy fiúnak vagy lánynak születnek, úgy azt sem hogy milyen nemzetiségűnek születnek, én pedig a csodákban és a véletlenekben nem hiszek, biztos oka van annak hogy miért annak születtél ami vagy. És azt aki vagy tiszteletben kell tartani. Másokat is, de előbb azt aki vagy és ahová születtél. Ezt a jelenleg divatos eszmerendszerek egyáltalán nem akarják tiszteletben tartani. Sőt tűzzel vassal el akarják törölni! Az emberek a hazájukat már csak a politikai nézetei és a történelem hamisítás betegsége, az elgyökértelenedés, elhidegülés a hazától ami a kommunizmus következménye és a jelenleg divatos eszmerendszerek miatt sem tisztelik. Ez a nagyobb baj! Nem az hogy ki a náci meg a többi hülyeség(ek)! Nem lehet az emberiséggel egyidős értékrendekkel sem harcolni, mert nem véletlenül fejlődtek az emberrel ki, az ember majd akkor kap észbe ha megint úgy fog viselkedni mint egy majom.

2020. jún. 1. 23:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/163 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem szép dolog általánosítani. Az emberek többsége nem ítél el senkit sem ok nélkül. Nem minden haza szerető szélső jobbos ez egy elég ronda általánosítás.
2020. jún. 2. 02:26
 12/163 A kérdező kommentje:
10. Tudnál példát mondani hogy milyen atrocitás ért titeket?
2020. jún. 2. 02:26
 13/163 A kérdező kommentje:
11-hez Egyébként annyira bírom hogy egyesek annyira védenek másokat, miközben pont ők járulnak hozzá hogy ez a helyzet Magyarországon. Ha például valaki azt meri mondani hogy van cigány bűnözés, akkor az már rögtön fasiszta náci rohadék.
2020. jún. 2. 02:31
 14/163 anonim ***** válasza:
82%

"Miért nem értik meg hogy a haza szeretete egy minimális dolog amit el várhat az ember saját magától"


Ajaj,elég nagy a képzavar.

Te teljesen fordítva értelmezed a dolgokat.

Pontosan ugyanolyan baromságot állítasz,mint azok a mérgező szülők,akik szerint bármilyen rossz a szülő a gyereknek akkor is tisztelnie,sőt szeretnie kell a szüleit!


Az ember nem tehet róla hová születik,és bizony joga van úgy érezni,ahogy érez.

Ezt nem veheti el tőle senki!

2020. jún. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/163 A kérdező kommentje:
Igenis tisztelni kell valamilyen szinten a szüleinket főleg ha nem pszchihopata sorozat gyilkosok. Felneveltek, és nem pedig valami otthonba dugtak be.
2020. jún. 2. 02:34
 16/163 A kérdező kommentje:
Ha nem is a szüleidnek, de a gyökereidnek igenis hálásnak kell lenni hogy létezel.
2020. jún. 2. 02:35
 17/163 A kérdező kommentje:
Helyesen: pszichopata
2020. jún. 2. 02:38
 18/163 anonim ***** válasza:
75%

Példa? Elég pici városban éltünk, volt aki konkrétan odajött és nekiállt káromkodva hőbörögni, hogy miként gondolom én ezt, mikor az oroszok így meg úgy csináltak az országban, aztán a hátam mögül is hallottam vissza többször, hogy miért " hoztam ide " egy oroszt, meg hogy mentem volna én ki hozzá, az apróbb obszcén kifejezésekről nem beszélve.

Aztán volt egy eset mikor párom elment presszóba, aztán elhordták mindennek a háta mögött a többi vendég, gondolom azt hitték nem érti mit mondanak.

2020. jún. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/163 A kérdező kommentje:
#18 Igen ezt köszönd meg a kommunizmusnak. Ebben is látszik mekkora kárt csinált a magyar társadalomban. De aki az ilyen szennyet felveszi az meg is érdemli hogy rágódjon rajta. Engem fasisztáznak náciznak de még sem érdekel mostmár nem leszek olyan aki ilyenen rágódik. Ha másoknak nincs nyelve, hazája, értékrendje, múlta, se jelene az meg is érdemli hogy így fogja fel a világot. Én nekem jó életem van amit saját magamnak teremtettek. Úgy hogy megbékéltem a múlttal és a jelennel. Nem keresem folyamatosan a helyem hanem megtaláltam, nem én választottam hanem a múltam és a gyökereim. Számos szál kapcsol ide, ami nélkül számomra az élet is nehezebb lenne és ezt a hazámnak köszönhetem.
2020. jún. 2. 02:56
 20/163 A kérdező kommentje:
Mi lett volna ha a régi hőseink, vértanuink, forradalmárjaink úgy gondolkodtak volna mint a jelenlegi magyar generáció. Az biztos hogy nem lennénk itt, csak egy kihalt faj lennénk. Azzal hogy valaki így gondolkodik ahogy egyesek nem lesz egy szebb, jobb ország. Ha nem építünk egyet magunknak.
2020. jún. 2. 02:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!