Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz borzalmas rendszeréne...

A Fidesz borzalmas rendszerének hála még annak is nehéz pedagógusnak lennie mindezt úgy, hogy gyakorlatilag nevetséges pénzért teszi, aki karrierváltás után meggondolta magát. Meddig süllyed még a fidesz kudarcba fulladt oktatási reformja?

Figyelt kérdés
Ismételten bebizonyította a fidesz az alkalmatlanságát: [link]
2020. aug. 6. 16:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
Van az a mondás 9-es: Aki tudja csinálja, aki nem tanítja. Egy középiskolás informatika tanár, azért középiskolás informatika tanár, mert nem akart továbbfejlődni, nem képes más munkakörben dolgozni, mert csak annyi tudása van, hogy az alap dolgokat oktatja. Ez van.
2020. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Miért estem volna pofára?

Ez mind szép és jó, hogy mindenki magával törődik, csak sajnos azért ilyen elcseszett ez a világ, mert arra senki nem gondol, hogy kik és hogyan és milyen megbecsültséggel nevelik a jövő generációját. Meg kéne ezt már lassan érteni.

Szóval a tanár egy lemaradt szinten áll? Hűha mit nem mondasz. Sok olyan pedagógus ismerősöm van aki a tudása alapján szinte bármi lehetne, de nem egy alja önző rohadék, aki csak a saját jólétét akarja.

Sajnos ez van. Különböznek az emberek és az értékrendek.

2020. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%
Hát akkor mesélhetnék, hogy nekem milyen tanáraim voltak. :) Na a nagy részük nem érdemel megbecsülést és tiszteletet sem és nem miattuk lettem az aki, hanem azért, mert volt szorgalmam és magamtól tanultam. ;)
2020. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

De nem érted, hogy pont erről beszélek?

Az oktatási rendszer teljes mértékű átszervezéséről.

Hogy ismét legyen megbecsültsége a JÓ pedagógusoknak. Akik korszerű szinten oktatják majd a gyerekeket, egy szebb társadalom megteremtéséért.

Nekem is voltak hátráltató, bántalmazó tanáraim. De sok olyan van, akinek örülhet az ember, hogy még kitart a pályán.

2020. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Szóval nem tudott helytálni a való világban. Hát akkor ha jó a langyos víz perkàlja ki azt amit kell. Ha a minősítés a követelmény meg kell szerezni.
2020. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Mert a pedagógia nem a való világ? :D

Tipikus Bandi a ló jelent meg közöttünk az Állatfarmból. Ha követelik, teljesítem. Igen, uram! Értettem uram!

Jobb bele se gondolni mi mindent tennél még meg parancsra.

2020. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
NER-rendszerben a legkönnyebb tanítani. Szigorúan csak azt, amit a NAT előír. Semmi mást, egy tollvonással se többet. Legfeljebb otthoni szorgalmi feladatnak Wass Albert és Tormay Cécile könyveket olvastatni.
2020. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 mindentudó99 ***** válasza:
49%
#16 De a való vilag csak masok a követelmények mint egy magán cégnél ahol teljesítményt is kell felmutatni
2020. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha az előző minősítési vizsgát félúton hagyta ott, akkor függetlenül attól, hogy azt hogyan könyvelték el ("sikertelennek", "eredménytelennek", "megszakítottnak" stb.), amit most tesz az ténylegesen ismétlő vizsgának számít.


A hírben az az egyetlen pláne, hogy milyen keveset keres egy pályakezdő tanár, de az, hogy ki kell fizetnie az ismétlő vizsga díját, arra csak azt lehet mondani, hogy önnön maga kovácsolta így a sorsát.

2020. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog hogy a pedagógusok bére el sem éri az építőiparban dolgozó munkás fizetését Magyarországon de nincs tekintélye, tisztelete a szakmának és ebből kifolyólag becsülete és szeretete sincs. Ebből kifolyólag joggal választják kevesen a pályát (én sem tanítok) és mennek külföldre vagy csinálnak valami mást. Valamint rengeteg iskolaátszervezések történtek az elmúlt években és ezáltal szüntek meg valamint megemelt óraszám mellett minimálisra csökkentették a pedagógus létszámot az intézményekben. Arról nem is szólva hogy hallottam már arról is hogy felvétel előtt lekáderezik az illetőt hogy honnan jött, mit csinált, meddig és kivel valamint milyen világnézetű.
2020. aug. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!