Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz borzalmas rendszeréne...

A Fidesz borzalmas rendszerének hála még annak is nehéz pedagógusnak lennie mindezt úgy, hogy gyakorlatilag nevetséges pénzért teszi, aki karrierváltás után meggondolta magát. Meddig süllyed még a fidesz kudarcba fulladt oktatási reformja?

Figyelt kérdés
Ismételten bebizonyította a fidesz az alkalmatlanságát: [link]
2020. aug. 6. 16:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát pont ha jó a pedagógus, akkor kennie-vágnia kellene a minősítést. Ilyenekért olyanok vernyákolnak, akik nem szeretnek doglzoni, belekényelmesedtek, nem fejéődnek. Az hogy egy órát megnéznek, megírsz miért jelent akkora bajt?
2020. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nos, én is tudtam előre, hogy ott fogom hagyni a pályát (ott is hagytam), de előtte megcsináltam a minősítést, pont azért, hogy ezzel ne legyen gondom abban az (egyébként csekély valószínűségű) esetben, ha vissza kéne mennem tanítani. Gondosan utánanéztem annak, hogy mivel jár az, ha valaki jelentkezik minősítésre, de nem csinálja meg, és valóban, ebben az esetben ki kell fizetni a pótdíjat.


Lehet itt szidni a rendszert, de az illető felnőtt ember volt, akiről a cikk szólt, ha felelősen gondolkodott volna a saját életét érintő kérdésekben, akkor utánanézett volna, mivel jár jelentkezni egy minősítő eljárásra, és nem megcsinálni. Főként igaz ez egy olyan szakmabelire, akinek egyik feladata éppen a jövő generációját felkészíteni az életre... Ilyen szempontból kifejezetten gyerekes az a hozzáállás, hogy nekiálltok tanár létetekre a minősítést szidni, hogy semmi értelme, illetve a rendszert szidni... Ha két lábon állsz a földön, akkor ahhoz alkalmazkodsz, ami van, és nem a saját hülyeséged és életképtelenséged miatt szidod a körülményeket, amik nem tehetnek arról, hogy nyomorult béna vagy.


Mondom ezt úgy, hogy mellesleg szerintem is egy nulla az oktatási rendszer, nulla a kormány oktatáspolitikája, és a pedagógiai életpályamodell is egy bohóckodás. Csak ezek nem ide tartoznak, és nem mentik fel az illető hölgyet. Ami történt vele, az az ő hibája, és nem a rendszer hibája.


Az Indexről ez a véleményem, hogy nem kéne összemosni a szezont a fazonnal... Egyébként remélem, hogy a cikk csak egy gondolatjáték, mert ha tényleg megtörtént ilyen egy pedagógussal, az igazából nem a rendszerről állít ki bizonyítványt, hanem a tanárok életképességének szintjéről.

2020. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!