Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy Magyarország nem jóléti állam?

Figyelt kérdés

Akárhová megy az ember mindenki vásárol, jól elvan.


Aki szerint itt szegénység van az menjen már el Indiába, Kenyába vagy Szenegálba, ott valóban lát szegény embert.


Sokan sírnának örömükben ha Magyarországon élhetnének.



2020. nov. 26. 17:58
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként erdélyi magyarként ezeken a bezzeg romániásokon halálra tudom magam röhögni :D Romániában a legnagyobb a kivándorlás az egész EU-ban, olyan utak vannak mint a középkorban, sok erdélyi házban benti wc sincs, az utakon simán megszokott látvány a lovas kocsi én ilyet Magyarországon soha nem láttam, nem véletlenül akar egy csomó erdélyi magyar átjönni ide Budapestre dolgozni.
2020. nov. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
77%

"Magyarul egy átlag ember Budapesten az EU összátlag 75%-án él. Ez nagyon alacsony. "


Az EU-s fővárosokat hoztad fel ezt cáfoltam szét konkrét statisztikával hogy butaságokat beszélsz. Ha meg szerinted Temesvár vagy Kolozsvár élhetőbb mint Budapest bizonyítja hogy fogalmad sincs a valóságról. Még Bukarest sem élhetőbb, mondom ezt erdélyi származású magyarként.


"Az oligarchák vagyonát ne számítsd már bele az általános élhetőségbe ember :D"


Nem én számítom bele "ember", ezek az EU hivatalos statisztikái.

2020. nov. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
76%

Tudsz te egyáltalán angolul? Értesz te nagyon alap szinten a gazdasághoz?

Erős a gyanúm hogy a te magad által linkelt cikket sem tudod értelmezni.

2020. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Sokan meg örömükben sírnak, ha lelépnek az országból xd
2020. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
70%

Ad kettő, meg egy erdélyi magyar ne pofázzon bele egyáltalán a magyar politikába, amíg ide nem költözik.

Ha szerinted Mo. élhető, élhetőbb mint Románia, miért nem költözöl ide?

Jaaaa... hogy azért, mert nem élhetőbb. Értem. Nincs több kérdésem a tanúhoz.

2020. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel azok akik külföldön dolgoznak és oda adóznak, azok se szavazhassanak itthoni dolgokról.
2020. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
70%

"átjönni ide Budapestre dolgozni"


igen és magyarország is csak Budapest...ja nem! Tudod a "bezzegromániás" dolgokat azért mondjuk, mert nézd meg hol volt Románia harminc éve, és hol van most, és mi hol voltunk hozzájuk képest.

Mostanra eljutottunk oda, hogy a Tiszántúl egy szinten van Nyugat-Romániával.

2020. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
38%

Aki Romániában született és Romániában is él, annak mi köze van Magyarországhoz?

Ha úgy érzi, hogy magyar, akkor költözzön ide. Ha nem, akkor pedig szálljon le a mi politikánkról és ne szólhasson bele.

Főleg nem ilyen gusztustalan stílusban, hogy semmit nem tud az itteni helyzetről, de okoskodik. Undorítóak tényleg ezek a határon túliak.

2020. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
86%

Nem leszek nepszeru, de szerintem se szavazhasson, aki nem itt el.


Nem tapasztalja mi folyik itt, milyen kart okoz a kormany stb. Ezert nem tud objektiven szavazni es nem tartom fair nek, hogy ilyen szavazatok is szamitsanak az olyanokeval, akik itt akarnak ervenyesulni

2020. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
31%

"Ad kettő, meg egy erdélyi magyar ne pofázzon bele egyáltalán a magyar politikába, amíg ide nem költözik."


Budapesten lakok évek óta, a többi fröcsögésedre inkább nem is reagálok. Nagyon buta ember lehetsz, javaslom költözz abba a "jóléti" Romániába ahonnan milliók menekülnek külföldre.

2020. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!