Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy Magyarország nem jóléti állam?

Figyelt kérdés

Akárhová megy az ember mindenki vásárol, jól elvan.


Aki szerint itt szegénység van az menjen már el Indiába, Kenyába vagy Szenegálba, ott valóban lát szegény embert.


Sokan sírnának örömükben ha Magyarországon élhetnének.



2020. nov. 26. 17:58
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
70%

Kösz, de ha választanom lehet, márpedig lehet, akkor nem Romániába költöznék, hanem Németországba, Svájcba vagy Ausztriába. De ez még nem azt jelenti, hogy Románia már nincs rég fölöttünk élhetőségben:

[link]

[link]

[link]

[link]

Olvasgass. Bukarest megelőzte Budapestet, és Románia összátlagban megelőzte Magyarországot összátlagban. Ez van.

2020. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
17%
41# Nem előzte meg. Én az EU legfrissebb statisztikáit linkeltem te több éves ellenzéki propaganda oldalakat. Tudod még mindig az van hogy főleg Romániából jönnek ide dolgozni és nem Magyarországról oda, a többit már leírtam mennyire elmaradott Románia Magyarországhoz képest. Mondom költözz ki oda nyugodtan egy kicsit hogy megtapasztald te is a "jóléti" Romániát ;)
2020. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
25%

A világbank hivatalos adatai a magyar GNI/ fő 16140 a román 12630:


[link]

2020. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
70%

"ellenzéki propaganda oldalakat"

EuroStat ellenzéki propaganda oldal? Numbeo ellenzéki propaganda oldal?

2020. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
27%

"Tudod még mindig az van hogy főleg Romániából jönnek ide dolgozni és nem Magyarországról oda"

https://www.youtube.com/watch?v=-NPKw__qQo0&t=120s

Romániából ki jön ide dolgozni? A nagy büdös senkin kívül?

2020. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
28%
44# Ezek mind ellenzéki médiák, ilyenekkel jönni kb olyan mintha valaki vitában a köz tv ről linkelne. Nincs a cikkekben semmi forráshivatkozás, annyit írnak eurostat de hogy pontosan hol van ez írva az eurostaton azt nem tudjuk meg, mert sehol nem jelölik. Én jobban hiszek az eredeti oldalnak meg a world bank statisztikájának mint olyan netes újságoknak ahol politikai megrendelésre gyártják az elfogult cikkeket.
2020. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
16%
Tudod mi a bajod neked? Gyurcsány ellenes vakcinát kaptál Orbántól odaát Erdélyben. Mindig ezt csinálja, odamegy, szitkozódik, lefizet titeket, és ti meg bégettek.
2020. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
52%

"Romániából ki jön ide dolgozni? "


Nagyon sokan és nem csak erdélyi magyarok hanem echte románok is, igen mezőgazdasági munkára is:

[link]

2020. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
82%

"Tudod mi a bajod neked? Gyurcsány ellenes vakcinát kaptál Orbántól odaát Erdélyben. Mindig ezt csinálja, odamegy, szitkozódik, lefizet titeket, és ti meg bégettek."


Nem vagyok se Orbános, se Gyurcsányos se semmilyen, ezt is benézted.

2020. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként mutass már nekem 1 román anyanyelvű román vendégmunkást Magyarországon. Csak mert hogy nincsen. Már mi járunk át oda + a külföldi IT és gazdasági multik is Bukarest-be telepítenek központokat, Budapestre csak kis csicska leány ágazatokat, alacsonyabb bérekért.
2020. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!