Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor hol is van kolbászból a...

Akkor hol is van kolbászból a kerítés?

Figyelt kérdés
Aki Németországban dolgozik de itt él Magyarországon vagy haza jön nemet nyugdíjal, az mind veri a melét hogy neki milyen jó. De akkor miért nem él nyugaton? Miért jönnek egyre többen vissza? Majd én megmondom: 180 euró egy havi bérlet, 2000 euró kötelező bisztosítás, 50 euró egy hajvagas és még 24 órán át tudnam írni. Magyarok 91% saját lakásban él, németek 51%. Azért, mert az ingatlanok ára csilagaszati. Sokan aameddig nyugaton 4fal között szorongva lakást bérelnek, addig Magyarországon a neveden van a kertesház.

2020. dec. 15. 20:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Magyarok régió többi országához képest jóval kisebb arányban költöznek más országokba. Ha elolvastad volna a belinkelt cikket, most nem tartanánk itt, hogy az itthon maradottakat vegzálod. K
2020. dec. 16. 11:34
 42/65 A kérdező kommentje:
Ki tesz többet az országért te vagy ők?
2020. dec. 16. 11:34
 43/65 anonim ***** válasza:
91%

Oké kérdező, menthetetlenül hülye vagy.

Én nem vegzáltam senkit, veled ellentétben.

Te viszont csak azt látod meg, amit te akarsz. Részemről ez a beszélgetés lezárva. Én köszönöm, jól érzem magam. Te meg higgy amit akarsz...

2020. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
Sok lakás sokkal olcsóbb mint régebben volt, ha így fejlődünk itt lesz kolbászból a kerítés. Egy 50 nm lakás ára szzocik alatt 101 átlagbér, 2019-be csak 95. [link]
2020. dec. 16. 11:40
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

Te vegzáltad akik ki kényszerültek menni.


Az országért ők tesznek többet mert a többség hazaküldi a keresményét az otthon élő családjának és ettől pörög az ország kereskedelme mert otthon van elköltve, ellenben a te 100-ezres minimálbéredel, aminek felét megiszod, ezek súlyosabb összegek azért.

2020. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
90%

"Sok lakás sokkal olcsóbb mint régebben volt, ha így fejlődünk itt lesz kolbászból a kerítés."


Én is befejeztem. Egyed a kolbászt és élvezd a jólétet:) Én is azt teszem.

2020. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Folyamatosan vegzálják az itthon maradottakat, verik a melüket hogy milyen jó életük van. Akkor maradjanak is ott. Érrezék jól maguk.
2020. dec. 16. 11:43
 48/65 A kérdező kommentje:
Mikor valamit statisztikákkal bizonyítok, húzátok a csíkot. Tájékozódási pontotok a telex.... Amugy már kb 5-10 éve int vagytok, még is Magyarország belügyeibe avatkoztok vbele.
2020. dec. 16. 11:44
 49/65 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert az a hazám, ott a saját tulajdonú saját lakásom. Oda fizetem a településfejlesztési és kommunális adót, a szüleink ott élnek. De mivel a Fidesz kormány képtelen volt alternatívát nyujtani a stabil megélhetésre, kénytelenek voltunk megoldást találni. Másrészt ki tette fel a kérdést, ami fikázza a kint munkát vállaló magyarokat? TE!
2020. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Szóval ti teli torokból bírjátok fikázni a magyar politikát, csak mert nem úgy alakult, igazi proli mentalítás... https://www.youtube.com/watch?v=jfunWpHK9Xc&list=PLT8CpNmNc5..
2020. dec. 16. 12:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!