Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem ugy, hogy...

Csak én érzem ugy, hogy kötelező lesz a vaccina?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha kötelezö lesz? Én nem akarom beadatni, inkáb ülök egész nap othon. Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni. Szerintem a sátántol valo dolog ez az egész már..........

#oltás #vakcina #gödény #koronavírus #beadatni #élniakarunk
2021. márc. 2. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
21%

"Mi lesz, ha kötelezö lesz?"


Beadatod, mint minden eddigi kötelező oltást. Mivel ki tudtad írni ezt a kérdést ide, feltételezem azokba se haltál bele.


"Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni"


Ebben kétségkívül igaza van, jó volna újra indítani az életet, de ahhoz bizony oltani kell.

2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
79%
30: Öcsém, én nem akarok elpatkolni, azt csak példaként írtam. A lényeg, hogy engem senki nem fog oltásra kényszeríteni.
2021. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
21%

"De mit árthatnék én a többi embernek? Hisz akik majrésak, azok be fogják oltatni magukat, így ha elkapom, és átadom nekik, elvileg nem purcannak meg. Akik pedig nem adatják be, azok nyilván hozzám hasonlóan gondolkodnak, vállalják a kockázatot. "


Egy dolog, hogy hülyeségből önként vállalod a kockázatot, de sajnos még a hülyéket is kénytelenek kikúrálni az orvosok és ápolók, ami nem egy nagy élmény, és amúgy is túlterheltek.


Másfelől vannak, akiket nem lehet még beoltani, de fokozottan veszélyeztetettek, pl. várandós nők.

2021. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
92%
33: Így is van elég "hülye", akiket kurálni kell, őrájuk is rá lehetne fogni, hogy terhelik a rendszert, meg elveszik mások elől a helyet. Ittas autóvezetők, akik balesetet szenvednek. Drogosok. Befagyott vízen átsétálni próbálók. Felhevült testtel vízbe ugrálók. Térdig érő vízbe fejest ugrók. És még lehetne folytatni a sort. Amúgy én kórházba csak végső esetben mennék.
2021. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 Koplárovics Béci ***** válasza:
28%

"Öcsém, én nem akarok elpatkolni, azt csak példaként írtam. A lényeg, hogy engem senki nem fog oltásra kényszeríteni."


Nem úgy nézel ki... De nyugi, majd az emberek értelmesebbik fele megvéd téged magadtól is.

2021. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
22%
#34 Igen, van rajtuk kívül is egy halom hülye, ami nem jelenti azt, hogy kell még egy halom hülye, aki másokat is veszélyeztet.
2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
84%
33: A terhes nőkkel meg nem értem, mit akarsz. Ugyanúgy elkaphatják a beoltottaktól is.
2021. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
81%
36: De kit veszélyeztetek? Az oltottakon enyhe tünetekkel vagy tünet nélkü megy át. A többi oltatlan pedig, csak úgy mint én, vállalja a kockázatot. Lehet itt libikókázni a két oldal érveivel, de nekem semmi más nem jön ki, mint hogy be kellene oltatni magamat, mert a hatalom azt akarja.
2021. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 Koplárovics Béci ***** válasza:
21%
#38: azokat veszélyzeteted, akik szerint "nincsisvírus", meg "(háttér)hatalom", meg "csip", stb. És bár könnyű lenne azt mondani, hogy ha ilyen hülye vagy, akkor fordulj fel nyugodtan, de mivel szorult belém némi emberség, nem így viselkedek. Ismétlem: sajnálom, hogy beléd viszont nem.
2021. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%
39: De az biztos, hogy ők sem fogják beoltatni magukat. Úgyhogy tökmindegy.
2021. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!