Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem ugy, hogy...

Csak én érzem ugy, hogy kötelező lesz a vaccina?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha kötelezö lesz? Én nem akarom beadatni, inkáb ülök egész nap othon. Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni. Szerintem a sátántol valo dolog ez az egész már..........

#oltás #vakcina #gödény #koronavírus #beadatni #élniakarunk
2021. márc. 2. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
72%

A Pfizerről már kiderült, hogy azon túl, hogy a tünetet 90+%-ban megelőzhető vele, kb. 80%-ban biztosan NEM fertőz, illetve a fertőzőképessége amúgy is kisebb.

Remélhetőleg a többi oltás is csökkenti a Covid fertőzőképességét azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem szaporodhat annyira a vírus a testben, így nem is köhöghető, lélegezhető ki olyan mértékben.


Ennél fogva mindenki védettebb lesz.

2021. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
én azt halotam, hogy hogyha beagyuk, akor keveseb esélyel adjuk át a másik 1, kettö pedig hogy nehezeben adjuk át . Én megmontam, inkáb ülök ithon egyedül minthogy beadasam, ugyhogy nem adom át senkinek. ÉLNI AKARUNK !
2021. márc. 3. 03:08
 43/65 anonim ***** válasza:
20%
Pedig az olltás fontos, mert azal tugyuk meg előzni a kovi baktériumot. Az a Merkeli kancellár is bemonta a tévében hogy a szojuz vakcína egésséges és én neki híszek nem a Gördénynek.
2021. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
10%

Értem, de a vakcina nem méreg, nem halsz bele. Volt néhány eset nagyon idős és beteg embernél, akik valóban meghaltak az oltást követően, de ők sem azért, mert a vakcina méreg, hanem mert olyan gyenge a szervezetük. A vakcina átmenetileg okozhat némi lázat, izomfájdalmat, de ez természetes, és lehet, hogy ez a láz elég volt nekik ahhoz, hogy elvigye őket. A Covid sokkal nagyobb eséllyel vitte volna el őket.


Kétlem, hogy ha inkább örök életedre otthon maradsz, akkor igazán élnél, azt életnek lehetne nevezni.

2021. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
42%

Pedig örök életre otthon kell maradnunk akkor is, ha mindenki beoltatja magát. Már kitaláltak olyan mutációt, amire nem hatnak a mostani vakcinák, majd akkor azt fogják hazudni, hogy azok terjednek.

Azt már tudjuk, hogy a koronavírus nem okoz bajt, nem kell tőle félni. A vakcinák mellékhatásairól semmit nem tudunk, mert nincsenek letesztelve, és csak nemrég kezdték meg az oltásokat.

2021. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
64%

"Azt már tudjuk, hogy a koronavírus nem okoz bajt, nem kell tőle félni."


Csak épp temérdek tanulmány szól a hosszútávú káros hatásairól.


"Pedig örök életre otthon kell maradnunk akkor is, ha mindenki beoltatja magát."


Izrael?

2021. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
42%

Semmilyen bizonyíték nincs a koronavírus hosszú távú szövődményeire. Igen, vannak olyan emberek, akiknél a covidból való kigyógyulás után kimutatták, hogy károsodott a tüdejük. Csak éppen arról nem tudunk semmit, hogy a covid előtt nem volt-e az már ugyanilyen állapotban.

Izraelben nem akarnak olyan mértékű diktatúrát bevezetni, mint az EU-ban, meg még Izraelen kívül is sok ország létezik, ahol nincsenek korlátozások és nincs covid-probléma sem.

2021. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
37%

"Semmilyen bizonyíték nincs a koronavírus hosszú távú szövődményeire"

Megint itt vagy, tudománytagadó?

2021. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
"Semmilyen bizonyíték nincs a koronavírus hosszú távú szövődményeire." hát de van lol
2021. márc. 3. 17:30
 50/65 anonim ***** válasza:
60%

""Semmilyen bizonyíték nincs a koronavírus hosszú távú szövődményeire"


Megint itt vagy, tudománytagadó?" Engedd el. Itt felpontozzák egymást ezek az agyatlanok, ha meg érvet kérsz, küldenek egy tudásfája linket. :D

Párszor vitáztam ilyenekkel, a baktériumot is összekeverik a vírussal.

Elképesztően magabiztosan osztják az észt, remélem lemondanak mindenféle eü. ellátásról.

2021. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!