Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem ugy, hogy...

Csak én érzem ugy, hogy kötelező lesz a vaccina?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha kötelezö lesz? Én nem akarom beadatni, inkáb ülök egész nap othon. Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni. Szerintem a sátántol valo dolog ez az egész már..........

#oltás #vakcina #gödény #koronavírus #beadatni #élniakarunk
2021. márc. 2. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
76%
Nem nem csak a Gödény a rossz és Gyurcsány és Soros ja bocs Ő már lejárt lemez.Forrás:Tv2 és M1 és tán ATV
2021. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindegy, kit erôsít, amíg a kamu hisztire hívja fel a figyelmet.
2021. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
23%
De az a szomorú, hogy ő myomja a kamu hisztit.
2021. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
75%
8: Mert mi van Svédországgal?
2021. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
9%

Ideje lenne összeírni az oltástagadókat és a legkeményebb rendőri és katonai erőkkel fellépni ellenük, mielőtt túl késő.


Szerencsére a józababb helyeken, Izraelben és Spanyolországban már elkezdték listázni ezeket a hibbant laposföldes, konteós, oltástagadó barmokat, remélem itthon is elkezdik végre.

2021. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
84%
Én amit nem értek: Aki megkapja a vakcinát, az nem lesz immunis a vírusra, ugyanúgy elkaphatja, csak elvileg nagyon enyhe tünetekkel vagy tünetmentesen. És terjesztheti is. Akkor meg miért gond az, ha én nem adatom be? Ha elkapom, és kijön rajtam súlyos tünetekkel vagy beledöglök, az nem az én bajom? Hadd lehessek már seggfej saját magammal szemben, ha én úgy akarom! Ehhez úgy érzem, épp úgy jogom van, mint halálra piálni vagy zabálni magamat, ha úgy tartja kedvem.
2021. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 Koplárovics Béci ***** válasza:
13%

"Aki megkapja a vakcinát, az nem lesz immunis a vírusra, ugyanúgy elkaphatja, csak elvileg nagyon enyhe tünetekkel vagy tünetmentesen. És terjesztheti is."


Ez elvileg így van, de még mindig inkább csak eddigi tapasztalatokról beszélünk. A járványt nem fogja megállítani másnap az sem, ha mindenki be lesz oltva. De egyrészt elég durván csökkenti a kórházi kezelésre szorulók számát az oltás, másrészt nem csak hogy kevesebb lesz a tüneted, de ha el is kapod, kevésbé leszel fertőző és rövidebb ideig. Ezzel csökken az a bizonyos fertőzési ráta, amivel idővel valóban láthatatlanra lehet csökkenteni a megbetegedések számát.


" Ha elkapom, és kijön rajtam súlyos tünetekkel vagy beledöglök, az nem az én bajom? "


Nézd, hogy úgy mondjam, a teljes társadalom szempontjából ez a legjobb dolog, mivel így legalább nem fertőzöl meg még több embert. Sokkal rosszabb az, aki elkapja és ugyan szinte tünetmentes, de ezt sima megfázásnak veszi és végigfertőz 5-20 embert.


"Ehhez úgy érzem, épp úgy jogom van, mint halálra piálni vagy zabálni magamat, ha úgy tartja kedvem."


Piálással még csak-csak megölhetsz néhány másik embert, de azért zabálással például nem. Nem azzal van a probléma, hogy veled mi lesz, hanem azzal, hogy a többi emberrel. És csak sajnálni tudlak, ha nem tudsz/nem akarsz a társadalom egy értelmes tagja lenni.

2021. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
84%

27:


De mit árthatnék én a többi embernek? Hisz akik majrésak, azok be fogják oltatni magukat, így ha elkapom, és átadom nekik, elvileg nem purcannak meg. Akik pedig nem adatják be, azok nyilván hozzám hasonlóan gondolkodnak, vállalják a kockázatot. Tehát mégis mi értelme van?

A piálással hogy ölök meg néhány másik embert? Nincs autóm, ha arra gondolsz, de ha lenne sem vezetném ittasan. És itt most igazából arra gondolok, hogy mondjuk én eldöntöm, hogy elkezdek brutál egészségtelen mennyiségben piálni és zabálni direkt azért, hogy teszem azt 3 hónap múlva már ne legyek az élők sorában. A lényeg, hogy minden jogom megvan hozzá. Ahogy ahhoz is, hogy ne oltassam be magamat.

2021. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Senki mástól vagy másról nem hallottam még, hogy kötelező lenne a vaccina. Tulajdonképpen eddig nem is tudtam, hogy mi az a vaccina, de hála neked most már tudom, hogy angolul ez tehénhimlőt jelent. Kétlem, hogy ilyesmi kötelező lenne.
2021. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 Koplárovics Béci ***** válasza:
17%

" A lényeg, hogy minden jogom megvan hozzá. Ahogy ahhoz is, hogy ne oltassam be magamat."


Persze megvan, én nem is állítom azt, hogy nincs. Nekem is megvan a jogom ahhoz, hogy a társadalom egy teljesen érzéketlen, tagjának tekintselek és ne vegyelek emberszámba. Szívem joga :)


"De mit árthatnék én a többi embernek? Hisz akik majrésak, azok be fogják oltatni magukat, így ha elkapom, és átadom nekik, elvileg nem purcannak meg. Akik pedig nem adatják be, azok nyilván hozzám hasonlóan gondolkodnak, vállalják a kockázatot. "


Igazából kénytelenek vállalni a kockázatot, bár szerintem legtöbben (és valószínűleg ide tartozol te is), nem tudják, hogy pontosan mit is vállalnak. Ha úgy vesszük, hogy vagy olyan hülye, hogy meg akarsz dögleni, mégpedig eléggé megszenvedve, akkor nem csak a társadalomnak, de neked is a legjobb eshetőség, ha tényleg elpatkolsz a fertőzésben. A rosszabb az, hogy ha átesel rajta, durván megszenveded, majd egész életedben a szövődményeivel élsz. És a legrosszabb neked is az ebben az esetben, ha simán túléled. Mert akkor valami újat kell kitalálnod, hogy hogyan patkolj el.

2021. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!