Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem ugy, hogy...

Csak én érzem ugy, hogy kötelező lesz a vaccina?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha kötelezö lesz? Én nem akarom beadatni, inkáb ülök egész nap othon. Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni. Szerintem a sátántol valo dolog ez az egész már..........

#oltás #vakcina #gödény #koronavírus #beadatni #élniakarunk
2021. márc. 2. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
29%
Akkor sajnos beoltanak úgyis ha kötelező lesz. Én se szeretném ha beoltanának de ha kötelező lesz hagynom kell hogy beoltsanak mert ha nem hagyom lehet megbüntetnek amit nem tudnék kifizetni akkor inkább oltsanak be.
2021. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
68%
#51 Szerintem az egészséged minden pénzt megér.
2021. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Igen 52, mert ha beoltatod magad meghalsz ugyebár... A legyengített vírus erősebb mint az eredeti, nem?
2021. márc. 6. 10:39
 54/65 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt az utlsót komolyan gondoltad kérdező, akkor kezeltesd az agyad.
2021. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
65%
Következetesen nyomja a kérdező, hogy az oltás halált okoz. Most azt is mondja, hogy "a legyengített vírus erősebb, mint az eredeti"... Ennyire hülye nem lehet ember, ő tuti troll. Ne etessük a trollt!
2021. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
nm tugyatok mi az az ironia v mi
2021. márc. 7. 01:14
 57/65 anonim ***** válasza:
83%
Akkor már csak arra lennék kíváncsi, hogyan lettél 4 nap alatt vírusszkeptikusból vírusrettegő.
2021. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
3%
pedigg fontos hogy az óltással megvégyük magunkat ettől a kovis bacilustól, mert a Müler Cecilia is megmonta hogy ez a bacílus nagyon veszéjes és csak az óltás nyugtat mególdást.
2021. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
62%

"Úgy látom, rengetegen nem értik, miért nem működik az "én dolgom, hogy beoltatom-e magamat"-hozzáállás.

1, Amíg a vírus (tüneteket okozva vagy anélkül) terjed, mutálódik is. Tehát minél több ember kapja el, annál nagyobb az esélye, hogy lesz olyan mutáció is, amely ellen nem hat a vakcina. Minél több embert oltanak be, annál kevesebb lesz a mutáció is. Logikus, nem?

2, Nem mindenki oltható. Immungyengék, bizonyos betegségekkel élők stb. nem kaphatják meg az oltást, de a betegség rájuk igazán veszélyes. Ezen felül az sem biztos, hogy mindenkihez eljut az oltás például technikai okokból. Ők a szándékuk ellenére megfertőzhetőek maradnak - és elkaphatják a be nem oltottaktól a fertőzést.

3, Amikor valaki "inkább választja a betegséget, mint az oltást" (ez idézet volt), és kórházba kerül, akkor egy túltelített egészségügyben olyanok elől foglalhat el ágyat és kapacitást, akik mondjuk autóbaleset miatt kerültek be. Tehát megint nem csak az ő dolga, hogy beoltatja-e magát.

4, Mivel nincsen 100 százalékos hatékonyságú vakcina, lesznek, akik annak ellenére is el tudják kapni a betegséget, hogy be vannak oltva. Ha ez csak 1%, egy tízmilliós országban még mindig 100 000 ember. Ők megintcsak az akaratuk és szándékuk ellenére kaphatják el a kórt olyantól, aki nem oltatta be magát.

Úgy gondolnám, ez logikus, józan paraszti ésszel is érthető és belátható...

A jó hír, hogy bár valóban nincsen 100%-os hatékonyságú oltás és valóban lehetséges a betegség továbbadása az oltás megkapása után is - csak éppen jelentősen kisebb az esélye.

A napokban közreadott (és még nem peer reviewolt) kutatások szerint valahol a 61-93%-os hatékonyság közelében vannak a Pfizer és a Modena oltásai a tünetmentes továbbadás megelőzés tekintetében. (

Forrás: [link] )

Egy pandémiát egyedül nem, egyedül közösségként lehet legyőzni..."


[link]

2021. márc. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
38%
59: De aki be van oltva, az is ugyanúgy fertőzhet, mert ugye az oltás nem múlasztja el a vírust, csak a tüneteket tünteti el vagy csökkenti minimálisra. És így a nem oltható személyek tőlük is ugyanúgy elkaphatják. Tehát lényegében semmi értelme kötelezővé tenni.
2021. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!