Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem ugy, hogy...

Csak én érzem ugy, hogy kötelező lesz a vaccina?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha kötelezö lesz? Én nem akarom beadatni, inkáb ülök egész nap othon. Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni. Szerintem a sátántol valo dolog ez az egész már..........

#oltás #vakcina #gödény #koronavírus #beadatni #élniakarunk
2021. márc. 2. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 Koplárovics Béci ***** válasza:
68%

#60: egyrészt már többször is elmondták, hogy messze nem ugyanúgy fertőz egy már megfelelően immunizált ember (akár védőoltással, akár átesés utáni újrafertőződéskor), mint akinél még nincs immunválasz. Egyrészt kevésbé fertőz, mivel kisebb a vírus mennyisége az adott ember szervezetében. Másrészt mivel már van megfelelő mechanizmusa a szervezetnek, ezért gyorsabban is gyűri le a bejutó vírust. Ez a kettő pedig összességében nagyon lelassítja a vírust, ami ha ki nem is hal, de olyan mértékre visszaszorítható, hogy a későbbi emlékeztető oltásokkal (akár integrálva az influenza elleni oltással) akár teljesen visszadja az életünket (hogy aztán jöhessen a következő vírus).

Kötelezővé tenni valóban nincs értelme. Viszont értelmes, nem csak magukkal törődő emberekre szükség van ahhoz, hogy az a bizonyos élet legalább nagyjából visszatérjen a régi kerékvágásba. De Magyarország ebben is inkább keleti ország, a nyugatból még mindig csak a pénzt akarják az emberek.

2021. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
31%

Ahogy Kovácsovics Béci és az #59-es hozzászólásban is megjelenik, lehet, sőt biztos, hogy nem nyújt 100%-ban minden esetben tünetmentességet, pláne 100%-os védelmet, csupán mindkettőnek a mértékét növeli nagyon nagy mértékben.


Ha meg is betegszik egy beoltott, sokkal hamarabb átesik rajta, és sokkal kisebb tünetet okoz.

A Covid, ahogy minden más vírus is, csak szervezetben képes szaporodni, beoltott vagy már átfertőzött - immunizált szervezetben szinte alig tud szaporodni.


A tünet- és szövödménymentesség mellett ez is fontos szempont, hiszen így sokkal kevesebb vírus kerül a világba, és kevesebb eséllyel történik továbbfertőzés is.


így csökken a járványveszély, és áll helyre a gazdaság, lehet megint normális az egészségügy, és így lehetnek csak korlátozásfeloldások...


Azt hiszem, ennek tudatában ezért mindenkinek érdemes lenne azt a kis szurit elviselni.



Nem kötelező, de azért nagyon jó lenne. Ez magánérdek és közérdek is egyben.

2021. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
0%
#52 igen megér persze csak sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben hogy kifizessem majd a büntetést ha nem hagyom hogy beoltsanak (ha majd valaha kötelező lenne) akkor muszáj lesz hagynom hogy belémnyomják
2021. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
69%
51-es voltam
2021. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!