Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a "kedvenc" oltásellene...

Melyik a "kedvenc" oltásellenes/vírustagadó indokod?

Figyelt kérdés
Kezdem az én személyes kedvencemmel amitől falnak megyek: "Maradjon otthon az aki fél."

2021. márc. 17. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi vagyok hogy akik itt elpoénkodnak és megbetegszenek pár év múlva,akkor is poénra veszik-e majd a dolgot?lesz valamilyen belső szervi betegségük,autoimmun betegségük a semmiből,rákosak lesznek stb.és keresik majd az okokat, eszükbe fog-e majd jutni hogy anno oltakoztak x vagy y oltóanyaggal?
2021. márc. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
40%

Melyik a "kedvenc" oltásellenes/vírustagadó indokod?


Koszi nem kerek! ... mar mindketto szurit megkaptam :)

2021. márc. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
41%
Vannak emberek akik kinevetik azokat akik azt mondják,hogy az oltásban chip van.Na most ezek az emberek honnan tudják 100 százalékra pontosan,kétséget kizáróan,hogy nincs benne?A válasz:sehonnan.Ők is pontosan annyit tudnak az oltásról mint a többi ember.Vagy nekik van otthon saját laborjuk és minden nap vizsgálják az oltásokat?
2021. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
44%
11- es, igen, eszünkbe fog jutni. Azt fogjuk mondani, hogy de legalább 2021-ben nem haltunk bele a Nigéria mutánsba. Kaptunk még az élettől jó pár évet.
2021. márc. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
80%
En kertem a dokit, hogy a nanorobot es a chip melle ... tegyen mar hozza egy HappyMeal menut :))) ... kolaval! :DDD
2021. márc. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
63%
És akkor mi van, ha chip van benne? Felőlem a seggembe is bedughatják, nem járok tilosban.
2021. márc. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
67%

Mert szerinted poénos ahogy ti mondjátok- egy kis influenza miatt - 30as egészséges embereknek lélegeztetőgépen megfulladni?

Senki nem tudja mit csinál a covid milyen hosszútávú szövődményei lesznek. Szívesen mesélek, hogy szintén egészséges huszonéves nőként már hónapok óta fulladok ha lépcsőzök vagy futok. De vicces nem? Baromi vicces, hogy gyakorlatilag az ízeket teljesen máshogy érzem és bizonyos előtte mindennapi dolgok szagától felfordul a gyomrom? És folyamatosan éjjel-nappal valami kellemetlen szagot érzek.

Remélem te naplót vezetsz arról, mikor mit vittél be a szervezetedbe olyan dolgokról beszélek, amiket bármelyik boltban megkapsz csak el kéne olvasni a címkét. Ja hogy 20 éven át mérgeztem a szervezetem és rákos lettem? Tuti az oltás volt. Más lehetséges magyarázat ugyebár NINCS.

2021. márc. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
67%
Csak egy bizonyos pontig lehet ellenkezni es donteni ... az intenziv osztalyon mar senki nem kerdezi meg, hogy beled szurhatnak-e egy kis orvossagot!
2021. márc. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a "bechippelnek mindenkit az oltással".

Azóta sem sikerült ennél nagyobb hülyeséget alkotnia senkinek.

2021. márc. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
78%

Azért,mert van okostelefonod,bankszámlád (esetleg netbankod),facebookod,ahová önként pakolod ki az életed...

Innentől kezdve a chip baromság,illetve tök mindegy van chip vagy nincs...

2021. márc. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!