Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a "kedvenc" oltásellene...

Melyik a "kedvenc" oltásellenes/vírustagadó indokod?

Figyelt kérdés
Kezdem az én személyes kedvencemmel amitől falnak megyek: "Maradjon otthon az aki fél."

2021. márc. 17. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén mitől lenne jobb ha megosztanám a véleményem? Számít neked? Egyáltalán számítana valakinek ? Nem hiszem. Semmi kedvem gyökerekkel veszekedni, pont ezért tartom magamban. Valamelyik csoportnak/oldalnak úgy se fog tetszeni így igaziból tökmindegy. Ha odakerül a sor, akkor pedig majd okosan fogok dönteni. Mindenkinek így kéne és akkor nem lennének ilyen kérdések meg anyázások sorozata.
2021. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
36%
Nincs letesztelve mert most fejlesztették ki, hoppá ja de.
2021. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs kedvenc indokom csak nem oltatom be magam..én mindenkinek a véleményét tiszeteleben tartom így az enyémet is tiszeteleben tartják..mégis mi értelme volt itt kifigurázni mások véleményét?
2021. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
23%
aki lepontoz küldjön már valami teszteredményt 3-4 évvel ezelőttről..
2021. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
10-es, szerintem a 9-es arra válaszolt, ami a kérdés, azaz mi a kedvenc oltásellenes/vírustagadó szlogenje. Ez nem jelenti azt, hogy ő gondolja ezt, vagy tévedek?
2021. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
51-es, a neten elérhető, csaxólok.
2021. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
A reptoidok fejlesztik a Marson, és a sok rakétát azért tesztelték, hogy ide tudják szállítani, ami lesorvasztja az agyad és a szolgálatukba állsz, cserébe a felső 10 ezret életbe hagyják.
2021. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
93%

A kedvencem:"-Minek ez a hiszti, úgyis csak az öregek, meg a betegek halnak meg!" Névvel, arccal, a Facebookon (és itt is, bár ez egy névtelen fórum).

Ilyenkor gondolkodom el, hogy ezt le meri írni, és még büszke is rá? "Mert az evolúció ilyen, és hulljon a gyengébbik." Ez persze addig mind nagyon szép, amíg 20 éves és egészséges, de ez nem fog örökre így maradni. És az milyen lesz, ha esetleg rákos lesz (igen, van aki már 20 évesen az), aztán ezt kapja majd mindenkitől, hogy ő nyugodtan dögöljön meg, hiszen úgyis beteg, minek kéne rá több pénzt költeni. Vagy nincs anyja, apja az ilyennek?! Nem értem.


Az is díjnyertes, hogy most azért emelkednek a számok, mert elkezdtek oltani. Nyilván azok betegszenek meg, akiket beoltottak, és ők szórják szét a vírust a környezetüknek. Utána nem olvasna, hogy a kínai az egyetlen, amelyik legyengített vírust tartalmaz, a többi nem. De az ilyen sötét emberek meg vannak róla győződve, hogy mindenkinél okosabbak, és mindenkinél jobban tudják, bezzeg a többiek, akik elhiszik, hogy itt baj van, az mind megvezethető birka. Az orvos, aki meg ezt tanulta, meg ebben dolgozik 30 éve, hát az nem tudja ám, mert Mari néni, a postást posztolta a neten, és akkor az úgy van.

2021. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
Azért az evolúció sem így működik, hogy hulljon a gyengébbik, meg nem is intellektualitás-hoz, hanem hogy új viszonyokhoz melyik alkalmazkodik, és annak milyen erős a szaporulata. Bár ilyen röviden nem tudom jól megfogalmazni, nézzen utána akit érdekel.
2021. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
69-es, persze, az ember evolúciója már más, mint az állatvilágé, nem is az én véleményem, a kérdés az volt, melyik a kedvenc vírusellenes mondatom. Hát ez. Aki beteg, az haljon meg, ilyen az evolúció, legalább nem kell rá költeni. Sokan sajnos így gondolják, és ki is mondják. Szerintem a Kormány is hasonlóan gondolja, nem tudom mással magyarázni az intézkedéseiket. Vagy oltári nagy b-alfaszok.
2021. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!