Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a "kedvenc" oltásellene...

Melyik a "kedvenc" oltásellenes/vírustagadó indokod?

Figyelt kérdés
Kezdem az én személyes kedvencemmel amitől falnak megyek: "Maradjon otthon az aki fél."

2021. márc. 17. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
27%
20-as.Szerintem nem mindenkinek van okostelefonja,bankszámlája stb.
2021. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sok ismerősöm megkapta az oltást. Volt köztük egészségügyis, aki a 2 oltás után kapta el a covidot és nagyon beteg lett és olyan is, aki még kórházba is lerült coviddal. Valahogy nem érzem annyira hatásosnak. Nem vagyok oltásellenes. A gyerekeim meglapták például anno a Rota elleni oltást. El kapták az oviban, nekik egy hasmenésük volt, mi az apjukkal majdnem belehaltunk. Egy hétig kínlódtunk. Valahogy én a covid oltástól is eut várnám, hogy ha el is kapom, enyhe tüneteim legyenek max, nem kórházba kerülés.
2021. márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
69%
"Az első oltásban van a chip, a másodikban meg az akkumulátor hozzá." Ez.
2021. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
33%

#14 abba én sem fogok belehalni.vagy ha mégis akkor így jártam..de végülis az én dolgom.nem várom el senkitől hogy kockáztasson miattam.illetve az nekem is jó hogy sokan oltakoznak mert idővel ki fog derülni hogy vannak-e mellékhatások.

17) mivel száz éven felüliek is kihordták lábon a vírust ezért amit írsz az nem igaz.aki gépre kerül annak betegsége, legyengült immunrendszere van.a többségük cukros,ez már tény.

"Senki nem tudja mit csinál a covid milyen hosszútávú szövődményei lesznek."-valószínűleg semmilyen.én inkább az oltóanyag szövődményeitől tartok.

"Szívesen mesélek, hogy szintén egészséges huszonéves nőként már hónapok óta fulladok ha lépcsőzök vagy futok."-egy frászt vagy te egészséges,inkább csak buta.vizsgáltasd ki magad.egy huszonéves fiatal felszántja a világot keresztül-kasul,max elfárad a nap végére de különösebb baja nem lesz.az ízvesztés oka is sok minden lehet. [link]

2021. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 Koplárovics Béci ***** válasza:
39%

Az egyik az "én egészséges vagyok duma".

A másik az, amikor valaki azt hiszi, hogy az oltás másnapján már full szabadságnak kellene lennie, és azt hangoztatja, hogy nincs. Azaz instant megoldást vár. Ők nem tudom, hogy hol éltek az elmúlt 1 évben.

A következő a háttérhatalom meg a kontroll duma. Maradjunk annyiban, hogy az az adott egyén, aki ezt véli, biztos erős kontroll alatt áll már, így tapasztalatból beszél, és csak védeni próbál.

2021. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
75%

24-es őszinte leszek kezdi elönteni a sz*r az agyamat attól amit leírtál.

Az egészségügyi állapotomat mire fel bírálod?? Hogy jössz te ehhez? Ezek papírokkal leletekkel alátámasztott tények. Nem egy helyről. Én nem a lakosság azon részébe tartozok, aki akkor megy csak orvoshoz ha haldoklik. Igazából ez a része szóra sem érdemes, de szívesen megyek a rendelésedre(nyilván orvos vagy, ugye?) hogy megállapítsd mi bajom van :)


"Senki nem tudja mit csinál a covid milyen hosszútávú szövődményei lesznek."-valószínűleg semmilyen( bizonyíték??)én inkább az oltóanyag szövődményeitől tartok( szíved joga, hogy TE mitől tartasz bár abszolút nem mérvadó).

2021. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
66%

#26 korábban írtál magadról.egy nyílt fórumon akarsz felháborodni?aki ide ír az szokjon hozzá hogy véleményezni fogják az írását, vagy pedig olvasgasson hozzászólás helyett.

egy kis lépcsőzéstől kifulladsz huszonévesen?nem csodálom hogy rettegsz a vírustól,rád tényleg veszélyes lenne.

"Ezek papírokkal leletekkel alátámasztott tények. Nem egy helyről. "-mi,az hogy egészséges vagy?akkor irány a magán eü.még 20 év és meghalsz az első náthában,ágyban fekve ha már most fél lábbal a sírban vagy.nem vicc.én szóltam előre.allergia,cukor,keringési rendellenesség,meg még ki tudja mi minden lehet veled.lépcsőzzél naponta 10x ha van rá lehetőséged, bérházban könnyű megoldani.ha tényleg nincs komolyabb bajod akkor kapd össze magad.

2021. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
68%
Kínai sz@rral nem oltatom be magam,mer' gagyi, az oroszt se' akarom, mert azóóórbán annak a Puttyinnak a se..ggnyalója, a nyugati vakszinák meg chips!- ezve vannak...meg amúgy is sose vótam beteg!!
2021. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg vírussal élünk együtt, nem veszélyesek.
2021. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
58%

Bocsánat hazudtam:laktózérzékeny vagyok ennyi az összes nagy krónikus betegségem.

Ember fejezd már be :D

Mi az hogy egészséges vagy? Az pl hogy rendszeresen járok szűrővizsgálatokra vérvételre soha semmi probléma nem merült fel. És nem csak SZTK-s színvonal.

Egyesületben sportolok. Nehéz elképzelni mi, hogy valaki nem csak kettőt köhög a koronától ugye? Illetve nem kell 70 éves cukorbetegnek lenni, hogy baj legyen.

Nem rettegek. Elkaptam.

És végül :tényeket kértem. A te gyakoris böfögésed arról hogy 20 év múlva meghalok nekem nem egyenértékű szakorvosi véleményekkel illetve laboreredményekkel. Szóval hol is vársz rendelésre? :)

2021. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!