Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a "kedvenc" oltásellene...

Melyik a "kedvenc" oltásellenes/vírustagadó indokod?

Figyelt kérdés
Kezdem az én személyes kedvencemmel amitől falnak megyek: "Maradjon otthon az aki fél."

2021. márc. 17. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
Jó példa rá a hülyék paradicsoma c. film.
2021. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
Hogy nem vállalják a felelősséget a beoltottakért!
2021. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
100%
A kormány is akart adni védettséget igazoló kártyát olyanoknak akik már átestek, viszont hogy ez 4 hónap ebbe lehet valami, mivel aki 1x áteset elkaphatja újra, az meg hogy melyik oltás mennyire hat más kérdés, de mindkét félnek igaza van valahol és mindkettő téved valahol, kuva keveset tudunk erről, majdnem minden nemzetnek megvan a saját mutánsa is már kb.
2021. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
100%

A chip a legnagyobb baromság. Pontosabban nanochip. Itt a facebookon valaki nagyon tolta nekem, és mondta, hogy a Pfizer valami tanulmányban benne is volt. Kértem, hogy mutassa már meg ezt a tanulmányt, és meglepetésemre küldött is egy angolnyelvű tanulmányt. Ebben írtak a nanorészecskéről, és ezek az ökrök a nanorészecskét egyből nanochipnek hiszik. Véletlenül sem annak, ami: nano méretű részecske. A részecske nem mindig szokott chip lenni. Az atom se szokott mindig bomba lenni.


Szóval innen ered ez az idióta chipes rettegés.

2021. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
55%
74. De ez még nem jelenti azt,hogy ne lehetne benne.Halvány fogalmunk sincs milyen technika létezik.
2021. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem jelenti. De ha azt mondom, hogy a kenyérben van, és ne egyél kenyeret, akkor mondod-e, hogy jól van, nem eszek kenyeret, mert nanorobot van benne. És ha mondják, hogy nincsen, akkor mondod-e, hogy de inkább azt hiszem, hogy van, mert nincs nanoszkópom, hogy megvizsgáljam, és nem tudhatjuk, milyen technika létezik.


Annak kell bebizonyítania az állítását, aki állít valamit. Valaki azt állította, hogy nanorobot van benne, de még egyetlen bizonyítékkal nem állt elő. Semmivel.


Nos, eszel ezentúl kenyeret, vagy azt mondod, hogy abban is lehet nanochip, esetleg még nanorobot is.


Még az otthoni bio almafád almájába is berepülhetnek bogárméretű robotok, hogy nanorobotokat injekciózzanak bele az almádba, tehát a saját termesztésű biokaja se garancia... Ne egyél semmit! A levegőben is terjedhet esetleg, szóval ne is lélegezz!


Racionálisak ezek az állítások? NEM! De ugyanazon a síkon vannak!


Éppen annyi eséllyel lehetnének nanochipek, nanorobotok az oltásokban, mint bármi másban.

2021. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
100%

a kedvenc oltásellenesem: vírus nem létezik

a kedvenc oltásfanatikus: az oltásoknak nem lehet negatív szövődménye

2021. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
66%

Nálam az vitte a prímet, amikor körbement a neten egy kép az egyiptomi mumifikálásról. És azt írták alatta, hogy a pcr-teszt pont ilyen: az orrban turkálással stimulálják az agy félelemközpontját, és így akarják az embereket rettegésben tartani. Nem hittem a szememnek, hogy ezt emberek beveszik. Aztán megkérdeztem valakit, aki ebben nagyon hitt, hogy volt-e valaha PCR-tesztje, ja nem. Nekem már volt, és nem mondom, hogy kellemes, de nem stimulálták semmivel az agyamat.

A másik ilyen kedvenc a negatív és pozitív PCR-teszt kép. A dobozban, amit a kórházban használnak van valami teszt, hogy érvényes-e a csomag, nem tudom pontosan, hogy működik, annak idején utánanéztem. Ezt meg lefotózta valaki, feltette a netre, és odaírta, hogy azért van ennyi pozitív pcr-teszt, mert ezek már a csomagban is így vannak, tehát nincs is ilyen betegség, hanem előre így van csomagolva a teszt.

2021. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
100%
Azt nekem is mondta már valaki nagy riadtan, hogy az orr nyálkahártyájáról vett minta során megsérthetik az agyat, és ezért nem jó csinálni. Egy ismerősöm osztotta meg ezt a hoaxot, amikor szóltam neki, hogy talán nem kéne. Aztán amikor mondtam neki, hogy szerinte az orrüreget és az agyat nem választja el semmi, akkor ő is elgondolkozott. :D
2021. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
"A zóótás tönkreteszi azzimmunrendszert"
2021. dec. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!