Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a "kedvenc" oltásellene...

Melyik a "kedvenc" oltásellenes/vírustagadó indokod?

Figyelt kérdés
Kezdem az én személyes kedvencemmel amitől falnak megyek: "Maradjon otthon az aki fél."

2021. márc. 17. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
64%
A legjobb az, hogy az oltottak fertőznek, mert beléjük oltották a vírust. Látszik is, hogy mióta tömegesen oltanak, egyre több a fertőzött.😀
2021. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
30%
Akik a chipelést hülyeségnak tartják, azok el is olvastak cikkeket, meg is néztek videókat a dologról?
2021. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
66%
32# na itt van...de nekem chips!!!!- elést mondtak 😂😂😂
2021. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
32%
#32 Szerinted Bill Gates arra költ fejenként 2x 1millió dollárt, hogy utána eladjon neked egy sz*ros xboxot, mert bechippezve rávesz vagy mi?
2021. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
43%
33: Én mielőtt agyalágyult marhaságnak tilulálok egy dolgot, utánaolvasok és utánanézek. A lapos Földről is olvastam és megnéztem videókat, mielőtt 100%-osan ökörségnek nyilvánítottam, mert nem tudhattam, nem-e esetleg logikus és ésszerű érveket hoznak fel. Nem így lett. A chipelés viszont nagyon is elképzelhető a cikkekben és videókban felvázoltak alapján.
2021. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
73%

Minek pazaroljanak ennyi pénzt Lakatos Icuka becsipszezésére? Szerinted ez valós?

Ingyen és bérmentve nyomon követi a Google és egyéb techóriások.

2021. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
52%
36: A telefonodat akármikor eldobhatod. A chipet viszont nem szedheted ki csak úgy magadból.
2021. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
59%
35-ösnek.Már csak azért is elképzelhető mert gondoljatok bele,hogy nekünk egyszerű embereknek akik aztán tényleg semmit nem számítunk ,semmibe nem néznek minket olyan mobilunk van amibe ujjlenyomat olvasó ,retinaszkenner van.Akkor vajon milyen technika lehet az amit nekünk nem mondanak el?El lehet gondolkodni.
2021. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Hát elmondom, hogy a chip már rég veled van, te úgy hívod, hogy telefon :) Többet tud rólad, mint szeretnéd. De ha beléd is akarnának ültetni valamit, fölösleges. Nézel, hallgatsz, látsz annyi szennyet, amennyit nem szégyellsz, mégcsak nem is tudsz róla. Akkor is, ha kikapcsolod a tévét, rádiót, internetet - bár minmum ez utóbbit nem kapcsoltad ki, ha itt vagy (nekem meg fölösleges most idehazudnod, hogy azt sem tudod mi az a tévé). Olyan módszerekkel lehet embereket megvezetni, amire ők nem is gondolnak, fölösleges ilyen látványos világjárványokat és oltásokat "létrehozni" rá, sőt még chemtrail sem kell. Hiszen sokkal jobban működnek azok a hatások, amiket mégcsak nem is látsz, nem is érzékelsz - csak megteszed amit "mondanak" neked. És te még mindig a kézzelfogható bizonyítékokat keresed, még ha azokat olyan aprónak is véled, mint egy nanochip. És ezen vélekedésed a legjobb bizonyíték arra, hogy a módszer működik.
2021. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
64%

"Olyan mobilunk van amibe ujjlenyomat olvasó, retinaszkenner van" - és még fizetsz is érte, hát nem óriási? :D

Billgécc dollármilliárdokat pazarol arra, hogy simsezzen random emberekkel a jászságban. Ez így teljesen logikus.

2021. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!