Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
 111/148 anonim ***** válasza:
100%

#122


Az érvelési hibáid:


Kommunista kártya: úgy próbálsz delegitimálni, hogy kommunistának bélyegzel meg.

( [link]


Közvélekedésre hivatkozás: azt mondtad, hogy azért nem jó a homoszexualitás, mert nem normális.

( [link]


Bizonyítási kényszer áthárítása: olvastam jópár oldalon keresztül a hozzászólásaid. Folyamatosan ezt csinálod. Most is ezt csináltad például.

( [link]


Személyeskedés: szánalmasnak neveztél minket.

( [link]



""De akkor itt a cáfolat: a legsikeresebb ókori társadalomban teljesen normális és elfogadott volt a homo/biszexualitás. Nem lett belőle semmi bajuk." bizonyíték?"


Az elkövetkező néhány könyvben, cikkben és tanulmányban részletesen ki van fejtve:

David Cohen: Law, Sexuality, and Society: The Enforcement of Morals in Classical Athens


David Halperin: One Hundred Years of Homosexuality: And Other Essays on Greek Love


Bruce S. Thornton: Eros: the Myth of Ancient Greek Sexuality


Thomas K. Hubbard: Homosexuality in Greece and Rome: A Sourcebook of Basic Documents


Kyle W. Schrader: Virtus in the Roman World: Generality, Specificity, and ...



"De érv, minden fajnak, így az embernek is az az életösztöne, hogy utódai legyenek, ennek ellentéte a homoszexualitás."


A homoszexuálisoknak is lehetnek ugyanúgy utódai. Az emberek között meg főleg, ahol opció az örökbefogadás vagy a béranyaság. Arról nem is beszélve, hogy a biszexuálisok pl. akár maguknak is tudnak utódot nemzeni. Ennek kapcsán érdekelne, hogy szerinted akkor az orális és az anális szex is ugyanúgy rossz, mint a homoszexualitás? Abból sem születhet utód.

2021. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/148 anonim ***** válasza:
100%

125 és kinek képzeled magad, hogy beleugass abba ki vállal gyereket és ki nem? Ebbe az országba én sem akarnék gyereket. Jobbat akarok neki, mint hogy egy ilyen toxikus közegbe jöjjön világra.


Amúgy meg, ennyi erővel akkor az egész életünk arról szól hogy együnk, szaporodjunk és megpróbáljunk túlélni. Így nem sok értelme van a társadalomnak, sem a bibliádnak.

2021. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/148 anonim ***** válasza:
100%

#128


Az én kommentemre miért nem reagálsz? Nehéz tényekkel vitatkozni, igaz?

2021. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/148 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szupi! Az elmúlt 10 évben megtanultam, hogy ha le HAzaáruló komcsiznak, valamit jól csinálok! ;)


De csak hogy én is le menjek a szintedre:

Neked meg büdi a lábad! Nyenyenye!

2021. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/148 anonim ***** válasza:
93%

Hú, de felrobbant ez a kommentszekció.


Nos, elfogadták a törvényt, mostantól biztos kevesebb lesz a meleg fiatal, sőt, ha nagyon nyomatják a hetero propagandát, ezzel a logikával a melegek is heterok lesznek!!!!!


Nem tudom, mi lesz a következő lépésük, de egy biztos, egyre rosszabb lesz. Mindez a "gyermekek védelmében"...szánalmas. Mindegy, én nem leszek sokáig ebben az országban, az orvosi elvégzése után byee

2021. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/148 anonim ***** válasza:
92%
#131 jól teszed, én is leléptem amint kézbe kaptam a diplomát. nekem elég volt ebből a visszamaradott országból. csak anyámékat sajnálom, ők majd 60 évesen nem fognak már idegen országba költözni.
2021. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/148 anonim ***** válasza:
100%
131, 132, nálam is ez a terv. Diploma a kézben, tőke összegyűjtve, és teperek innen, minél messzebbre. Szerintem Svédországig meg sem állok!
2021. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/148 anonim ***** válasza:
0%
135-ös kár hogy, csalódni fogsz!
2021. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/148 anonim ***** válasza:
100%

#133


Ugyanezen logika alapján nem számít paráználkodásnak az orális szex, az anális szex vagy csak szimplán az a szex, ami nem utódnemzés, hanem az élvezetek miatt történik?

2021. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/148 anonim ***** válasza:
100%

Még valami, azoknak, akik szerint a homoszexualitás propagandával terjed: az átnevelőtáborok miért nem működtek sohasem? Leginkább öngyilkosságban végződtek, de az is biztos, hogy a meleg fiatalból nem lett boldog, hetero apa/anya.

Alapból nem tudom elképzelni...okay a gyerek látja a tvben. Kedvet kap a melegséghez? Attól még szexuálisan nem fog az azonos nemhez vonzódni. Vagy átprogramozza a Bohém rapszódia teljesen az agyát? A testét? Ne vicceljünk már, kérlek. Nem mondom, hogy minden a genetika, nyilván sok minden befolyásolhatja a személy szexualitássának kifejlődését, de erősen kétlem, hogy a mélyebb szexuális felvilágosítás, a leszbikus tündérmesék, vagy Elton John közte lenne. Ennyi.

Én magam biszexuális vagyok, és ezt óvoda óta tudom. Előtte nem is hallottam a dologról. Nem tudtam, hogy létezik viszont teljesen okésnak fogtam fel, hogy az egyik lány megtetszett. Lehet amikor anyám méhében voltam, anyám túl sok Elton Johnt hallgatott://

2021. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!