Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
 101/148 anonim ***** válasza:
100%

#110

Engem az is érdekelne, hogy miért probléma az, ha megnövekszik a homoszexuálisok aránya?

2021. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/148 anonim ***** válasza:
100%
te állítottad, neked is kell alátámasztani
2021. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/148 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan módon károsak, hogy elhiteik az emberekkel, hogy ez a normális, ráadásul bizonyított, hogy ahol a gyerekek a meseország mindenkiéhez hasonlatos könyveken nőtt fel, ott megnőtt a b'zik aránya!"


Ahol emiatt meleg lett a gyerek, az amúgyis az lett volna, csak elnyomta volna magában élete végéig, mert hogy a társadalom szerint "nem normális".


112

Nincs indokuk. Vagyis de van.

"Az én gyerekem nem lesz bu*zi"

"A bu*ik pedofilok"

"A melegek abnormálisak".

"A homoszexualitás betegség"

"Kihal az emberiség"

"A melegség természetellenesség, őseink se voltak melegek"

"Már a Bibliában Isten is megmondta, hogy rossz"

2021. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/148 anonim ***** válasza:
100%

#115

Tudom az indokokat. Azért kérdezek ilyenkor hasonlóakat mindig, mert úgyse tudnak normális indokokat mondani. A végén vagy saját magukat hazudtolják meg, vagy beismerik, hogy valójában homofóbok.

2021. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/148 anonim ***** válasza:
100%

#117


Tőlem nem kértél semmit. A #107-es komment volt az első kommentem. Nem is állítottam semmit, csak kérdéseket tettem fel, amelyekre te vagy nem is válaszolsz, vagy saját magasnak mondasz ellent.

2021. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/148 anonim ***** válasza:
23%

"Engem az is érdekelne, hogy miért probléma az, ha megnövekszik a homoszexuálisok aránya?" Azért, mert nem normális! ez olyan, hogy megnő a k'rvák száma, ők se ártanak senkinek, de azért nem jó.


A 115-ös, lapos föld hívőnek, meg sokadjára is elmagyarázom,hogy a tudomány jelelegi állása szerint, a homoszexualitás nem genetikai, hanem leginkább környezeti behatásoktól függ:

[link]

[link]

[link]



Ja, és bevallom, hogy homofób vagyok, látszik, hogy ezt akartátok kieszközöni belőlem, hát tessék, az Ávh-s, komcsi vér bizony nem ment kárba! Kár, hogy nem veszitek észre, milyen kis "koncepciós pereket" folytattok! Kár, hogy nem veszitek észre, hogy mennyire szánalmasak vagytok.........................................

2021. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/148 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, és bevallom, hogy homofób vagyok"

ez az első megnyilvánulásod óta nyilvánvaló volt. és továbbra is csak azzal az egy kutatással tudsz érvelni. komolyan nincs más??

2021. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/148 anonim ***** válasza:
100%

#119


"Azért, mert nem normális! ez olyan, hogy megnő a k'rvák száma, ők se ártanak senkinek, de azért nem jó."


Az nem érv, hogy nem jó, mert nem normális. 110 évvel ezelőtt nem volt normális az, hogy a nők dolgoztak, mégse lett belőle probléma. Vagy az sem volt normális elképzelés, hogy a nők szavazati jogot kaphassanak.


De akkor itt a cáfolat: a legsikeresebb ókori társadalomban teljesen normális és elfogadott volt a homo/biszexualitás. Nem lett belőle semmi bajuk.



"Ja, és bevallom, hogy homofób vagyok, látszik, hogy ezt akartátok kieszközöni belőlem, hát tessék, az Ávh-s, komcsi vér bizony nem ment kárba! Kár, hogy nem veszitek észre, milyen kis "koncepciós pereket" folytattok! Kár, hogy nem veszitek észre, hogy mennyire szánalmasak vagytok........................................."


Ez nagyon mellément. A családomat az '50-es évek elején kisemmizték a kommunisták, majd rendszerellenesnek titulálták, így munkát sem kaptak sokáig. Többen öngyilkosak is lettek. Ezek után had ne kelljen magyaráznom, hogy nem szívlelték azt a rendszert.



Amúgy vicces ez a kommented, mert vagy 4-5 érvelési hibát elkövettél benne. :D

2021. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/148 anonim ***** válasza:
100%

"minden fajnak, így az embernek is az az életösztöne, hogy utódai legyenek"

Ezek szerint te meddőfób, incelfób és tudatosannemgyereketvállalófób is vagy?

2021. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/148 anonim ***** válasza:
100%
123. Szerintem a másfél pipás forma szimplán egy ösztönlény, azért nem képes felfogni hogy az emberek, akik erdő helyett házban élnek, ruhákat hordanak, borotválkoznak, WC-re járnak a legközelebbi bokor helyett, nem csak fajfenntartási ösztönből, hanem első sorban az élvezetért illetve szerelemből/intenziv érzésektől vezérelve szexuálnak.
2021. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!