Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják azt, hogy a...

Miért hazudják azt, hogy a fiatalság elfogadóbb a melegekkel?

Figyelt kérdés
Ahova én jártam középiskolába ott kb mindenki undorítónak tartotta az ilyesmit, egyetemen ugyanígy, és most a munkahelyemen ugyancsak. Pedig mindenhol 15-35 közötti ember voltak, értelmiségiek és átlagemberek egyaránt. Ez valami politikai trükk hogy azt mondják a fiatalok elfogadóbbak?? Szerintem egyáltalán nem.

2021. júl. 4. 19:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
81%

#20 pedig nem dughatod meg őket, veled szóba sem állnak

egyébként meg kettős mérce. van hogy mégse undorító, megbotránkoztató a homoszexuálitás

köszi

ennyi vagy, meg a drága fideszed is

2021. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
5%

,,egyébként meg kettős mérce. van hogy mégse undorító, megbotránkoztató a homoszexuálitás"

Akkor nem tudod mit jelent a kettős mérce. A homoszexualitás jellegénél fogva undorító egy egészséges szexualitású ember számára, aki meg mást mond az vagy képmutató vagy homokos.

2021. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
71%
#23 elolvastad mit válaszolt?
2021. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkit lepontoznak akinek igaza van.
2021. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
78%
Az összes fityeszes homokos.
2021. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
78%

@27 Arra próbáltam volna rámutatni, hogy függetlenül attól, hogy melyik nemhez, illetve hogy egy szexuális kisebbséghez vagy a többséghez tartozik az ember, a legtöbbek nem éppen szépek. Más kérdés, hogy ehhez meg senkinek semmi köze, nem azért léteznek más emberek, hogy neked vagy nekem tessenek.


A többi választ nem én írtam, egy korábbit igen, amiben csak annyit írtam, hogy te, mint büdöskepuszta-alsói lakos nyilván csomó homofób suttyóval vagy körülvéve és kölcsönösen elhitetitek egymással, hogy homofób suttyónak lenni oké.

2021. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
80%
@29 Nem gondolok ilyesmit, nincsenek illúzióm a magyar társadalom jelentős részének nézeteivel kapcsolatban, nyilván nem véletlenül tapsikolnak sokan ahhoz, hogy törvényi alapon mossanak össze homoszexualitást és pedofíliát. Ettől függetlenül természetesen megvetem ezt a gondolkodást és nem tartom egyenértékűnek az elfogadással. Utóbbi korrelál pozitívan a magasabb iskolázottsággal, EQ-val, jobb anyagi és családi helyzettel, nyitottsággal. Nyilván nem véletlenül, de van a mucsaiságnak az a szintje, ahol ez már gondolat szintjén sem vetődik fel.
2021. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

28

az a baj hogy nálad ez a jelző hogy homofób ez valami nagyon nagy sértő kijelentés akar lenni, bizonyos intelligencia felett azonban mindenki érti, hogy csak egy olcsó trükk arra, hogy ne kelljen érdemben cáfolnod (mivel nem is tudnád) az állításaimat. Ismerem ezt, tipikus kommunista tempó, nem a felvetésre válaszolsz, hanem kisiklatod a témát. De feleslegesen, én nem szégyellem azt hogy a természetes reakcióimat, ösztönös érzéseimet nem tagadom le. Igen bevallom, hogy gusztustalan ha két férfi nyalja egymást.... Ettől rossz lennék? :D Nem hinném, ez egy természetes undor. Olyan mint amikor egy ló meglátja a kígyót és hiába nem találkozott még soha kígyóval önkéntelenül megpróbálja összetaposni vagy elmenekülni, mert egyszerűen ez van az ösztöneiben. Akkor most a lovak is gonosz kígyofób nácik? :D

2021. júl. 6. 17:16
 29/42 anonim ***** válasza:
37%

#27

Szánalmas ez a belpesti felsőbbrendűsködés.

,,nyilván nem véletlenül tapsikolnak sokan ahhoz, hogy törvényi alapon mossanak össze homoszexualitást és pedofíliát."

Hiába hazudoztok nem lett összemosva.

,,Ettől függetlenül természetesen megvetem ezt a gondolkodást és nem tartom egyenértékűnek az elfogadással."

Mi meg a homoszexualitást nem tartjuk annak a heteroszexualitással.

,,Utóbbi korrelál pozitívan a magasabb iskolázottsággal, EQ-val, jobb anyagi és családi helyzettel, nyitottsággal."

😂😂😂😂😂

Persze hogyne, ezekből semmi sem igaz csak ti szeretitek magatokkal elhitetni ezt. Mondjuk ha a semmittevő büfészakos bölcsész már értelmiséginek számít akkor biztos így van. Az EQ meg kamu.

2021. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

27

Az EQ meg túl van értékelve és kbaszott veszélyes ember akit ész hiányában csak ez irányít. Pl ha a történelmünk nagy pillanataiban EQ-ra hallgattak volna az emberek, már rég kihalt volna az emberiség 99%-a

2021. júl. 7. 20:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!