Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják azt, hogy a...

Miért hazudják azt, hogy a fiatalság elfogadóbb a melegekkel?

Figyelt kérdés
Ahova én jártam középiskolába ott kb mindenki undorítónak tartotta az ilyesmit, egyetemen ugyanígy, és most a munkahelyemen ugyancsak. Pedig mindenhol 15-35 közötti ember voltak, értelmiségiek és átlagemberek egyaránt. Ez valami politikai trükk hogy azt mondják a fiatalok elfogadóbbak?? Szerintem egyáltalán nem.

2021. júl. 4. 19:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
72%

@29 Nyugodtan keress rá pl: The cognitive roots of prejudice towards same-sex couples: An analysis of an Australian national sample. Remélem angolul azért annyira tudsz, hogy egy közepesen bonyolult cikket el tudj olvasni. Majdnem 12 ezres mintával dolgoztak, az eredmény teljesen egyértelmű, annyiban mentek tovább, mint én, hogy ők a második felében már az iskolázottságot is kivették az egyenletből és maradt az átlagosnál alacsonyabb intelligencia az egységsugarú homofób jellemzője.


Az intolerancia a rendkívül kevés nem tolerálandó dolog egyike, olvass utána a Popper-paradoxonnak, minimális nyitottsággal olvasva legalább fontold meg és gondold végig.


@30 Az EQ-nak a világon semmi köze ahhoz, amit leírtál (még azt is félretéve, hogy az emberi történelem pedig jellemzően nem racionális döntésekből áll, lásd piramisok építése, olyan baromságok, mint a Lebensraum-elmélet vagy ugyanennek az érának a szintén nem ráción alapuló döntése, nevesen a szovjetek megtámadása). Az EQ nem a szív hatalma az ész felett, hanem empátia, képesség arra, hogy másokat is megértsek, el tudjam fogadni azt, hogy minden ember a körülményeinek, külső hatásoknak és képességeinek az összessége.

2021. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

31

Szép mese, csak az a baj, hogy ez nem igaz. Saját magam vagyok rá az élő példa, hogy bullshit az egész.

140-es az IQ-m, és a középiskolát meg 2 egyetemi szakot is mindenféle különösebben nehézség nélkül végeztem el... közben meg mégis undorodom a melegektől. Sőt éppen azért mert az átlagnál okosabb vagyok, azért nem tudnak meggyőzni arról, hogy minden $zart el kéne fogadni.

És de a politikában aki az elfogadás kapcsán hivatkozik az EQ-ra az éppenhogy a szív hatalmát akarja az ész felett, az emberek együttérzésére meg a hiúságára játszik, egyre többen szeretnek ugyanis azzal pózolni, hogy ők milyen jóságos toleranciabajnokok. Hogy miért? Mert ez most a divat, ezt tolják az emberek arcába a médián keresztül. ez ugyanaz mint amikor zsidózni volt divat, most melegeketsimogatni a divat. majd elmúlik ez is.

2021. júl. 8. 15:31
 33/42 anonim ***** válasza:
65%

#32

A helyesírásod alapján egyik diplomád sem magyar szakon szerezted, az IQ-tesztet meg gondolom valamelyik női magazinban töltötted ki.


"Sőt éppen azért mert az átlagnál okosabb vagyok"


Akkor feltételezem, hogy nem kell bemutatni a Dunning–Kruger-hatás fogalmát...

2021. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

33

Gagyi próbálkozás... Te is tudod jól, hogy az összes hiba, amit te itt most próbálsz hatalmas helyesírási hibának beállítani (hogy ne kelljen érdemben válaszolnod és kisiklathasd az érvelésem), mint pl hogy a "különösebb" helyett "különösebbent" írtam, vagy hogy a melegeketsimogatni közé nem nyomtam spacet, ezek gépelési hibák... És igen, írásjeleket sem mindig használok, sőt néha a mondatot sem kezdem nagy betűvel... hogy miért? Mert ez nem egy kiba$zott diplomamunka, hanem egy fórum. :D És nem becsülöm túl a képességeimet, ne aggódj!

2021. júl. 8. 16:18
 35/42 A kérdező kommentje:

A következő meg majd gondolom az lesz, hogy oldalra pontosan hivatkozzak le mindent amit leírok, mert ha nem, akkor csak kitaláltam az egészet, ugye?:D

ismerem már a módszereiteket.

2021. júl. 8. 16:22
 36/42 anonim ***** válasza:
65%
Valamint a vesszőkkel is hadilábon állsz...
2021. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
77%

#35

"A következő meg majd gondolom az lesz, hogy oldalra pontosan hivatkozzak le mindent amit leírok, mert ha nem, akkor csak kitaláltam az egészet, ugye?:D


ismerem már a módszereiteket."

"

Ezt mondtad a témavezetődnek is? Vagy nem írtál szakdolgozatot? :D

2021. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Nagy nyelvtanbajnok... most írtam hogy "írásjeleket sem mindig használok" a vessző is írásjel. nem tudtad ?? De gáááz vagy!!! :DD


Na most jobb, hogy lesüllyedek én is ide?

2021. júl. 8. 16:26
 39/42 A kérdező kommentje:

"Ezt mondtad a témavezetődnek is? Vagy nem írtál szakdolgozatot? "


Bénán próbálod kiforgatni, megy ez ennél jobban is! Szedd össze magad!

2021. júl. 8. 16:28
 40/42 anonim ***** válasza:
76%
@32 Tételezzük fel, hogy igazat állítasz. Hasonló kvalitásokkal illene tudnod, hogy az anekdotikus bizonyítékok a fasorban nincsenek egy nagymintás statisztikai vizsgálathoz képest, valamint gyakorlatilag minden nagyobb szociográfiai mérésben vannak az átlagtól deviáló értékek, így annak ellenére, hogy az egységsugarú homófób nem éppen okos, ettől még magas IQ-val is lehet valaki gyűlölködő sutyerák, maximum nem ez az jellemző.
2021. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!