Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják azt, hogy a...

Miért hazudják azt, hogy a fiatalság elfogadóbb a melegekkel?

Figyelt kérdés
Ahova én jártam középiskolába ott kb mindenki undorítónak tartotta az ilyesmit, egyetemen ugyanígy, és most a munkahelyemen ugyancsak. Pedig mindenhol 15-35 közötti ember voltak, értelmiségiek és átlagemberek egyaránt. Ez valami politikai trükk hogy azt mondják a fiatalok elfogadóbbak?? Szerintem egyáltalán nem.

2021. júl. 4. 19:30
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
19%

#31

Teljesen mindegy mit mondasz ez a kutatás 800 helyen hamisítható, teljesen nyilvánvaló hogy ezek megrendelésre készülnek, súlyos prekoncepciókkal indít már az elején. Eleve ki a homofób? Nagyon könnyen tudok neked olyan kutatást csinálni ahol végigkérdezem a belvárosi hipertoleráns, buborékban élő értelmiséget meg az alkoholista prolit mondjuk a magyarországi cigányokról, aztán kimutatnám neked hogy az értelmes emberek imádják a cigányokat, ebből következően semmi baj nincs velük és fogadjuk el hogy kirabolnak:D Mondjuk ezekkel a szövegekkel valszeg te ezzel is egyetértenél...

,,Az intolerancia a rendkívül kevés nem tolerálandó dolog egyike, olvass utána a Popper-paradoxonnak, minimális nyitottsággal olvasva legalább fontold meg és gondold végig."

Ismerem a tolerancia paradoxont és hányingerem van tőle. Valójában ez arra lett kitalálva hogy a liberálisok a saját önellentmondásokkal teli világnézetüket feloldják. Ez csak arra szolgál hogy miközben egyenlőségről meg toleranciáról óbégattok, közben lehessen nyugodt szívvel lenézni meg utálni, kirekeszteni azokat akiknek más a véleményük. A képmutatáson túl semmi bajom vele csak aztán ne várd el hogy a te vélemémyszabadságodért akárki sírjon😃

,,Az EQ nem a szív hatalma az ész felett, hanem empátia, képesség arra, hogy másokat is megértsek, el tudjam fogadni azt, hogy minden ember a körülményeinek, külső hatásoknak és képességeinek az összessége."

AZ EQ az IQval ellentétben egy teljesen tudománytalan kamu, az meg hogy leírod a szoclib ideológiát majd ezt te valamiféle képességnek hazudod az külön vicces:D Ennyi erővel a magas EQt azonosíthatnák az egyéni felelősségvállalás tagadásával is.

2021. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Negyvenes.

A 41-es tökéletesen leírta, amit én is akartam volna, úgyhogy nem ismétlem meg. ugyanez a válaszom.

2021. júl. 9. 18:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!