Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hogyan kellene...

Szerinted hogyan kellene kezelni a transzneműséget az okmányokban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 17:40
 91/142 anonim ***** válasza:
42%

"#84: Értékelem, hogy véded Bayer Zsolt karakterét és a politikai propagandát, de én olyan sok gyűlöletkeltést láttam tőlük, hogy azzal az ország összes bíróságát be lehetne tölteni egy normális világban. Én nem tudom ezt megbocsátani nekik, sajnálom, túl sok emberi sorsot ismertem meg."


Természetes, hogy egy Fideszes kiáll a párt mellett és más Fideszesek mellett. :)

És csak, hogy kis zavart okozzak néhány ember kobakocskájában [Mert tudom, hogy néhány embernél kékhalált fog okozni a buksiban]: Nem csak Fideszes vagy, hanem Transz is. :)

2021. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/142 anonim ***** válasza:
70%
80 és gyógyszereket hogy adsz neki akkor? Nem zavar h ha valakit nőnek születik de atmutteti magát férfinak akkor már teljesen más a teste? Nem tud pl nőgyógyászhoz elmenni. Egyrészt másrészt nem is lesz már nő, szóval nem kezelheted nőként. Egyszerűen tok mindegy, hogy csak nem vagy egy bunkó, vagy az vagy, már nem nő, hibája leszel makacs
2021. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/142 A kérdező kommentje:

#90:


A társadalomtudományokat sajnos meg tudja fertőzni az ideológia az olyan social justice warrioroknak köszönhetően, mint amilyen te is vagy. De a természettudományokkal már túl nagy fába vágtátok a fejszéteket. Akármennyire is fáj nektek, 2 + 2 = 4, még ha fejetek tetejére álltok is.

2021. nov. 13. 16:42
 94/142 anonim ***** válasza:
76%

#93

Te nagyon rá vagy kattanva erre a biológia témára... Mikor az okmányok nem biológusok által vannak kiállítva, hanem a közigazgatás által. Szóval semmi beleszólása a biológiádnak a hivatalos okmányok ügyeibe amíg nem a DNS-ed vagy kromoszóma minták vannak az okmányodon feltüntetve. Bármennyire is erőlködsz a személyidet nem az alapján fogják kiállítani, hogy mid volt születésedkor a lábad között.

2021. nov. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/142 A kérdező kommentje:

#94:


Bármennyire is erőlködsz, az okmányban a nemet kell feltüntetni. A nemed pedig nem születéskor dől el, hanem sokkal korábban. Tudom, hogy ez neked, valóságtagadónak fáj, de ezzel én nem tudok mit kezdeni.

2021. nov. 14. 03:43
 96/142 anonim ***** válasza:
56%

#95

Kösz, hogy eldöntöd helyettem mit tagadok és mit nem és hogy mi fáj és mi nem. :)


De bárhogy próbálkozol a biológiának akkor is beleszólása a közigazgatás által kiadott okmányokba. És ezen nem fogsz tudni változtatni, még akkor sem ha itt erőlködsz egy fórumos kérdés alatt bizonygatni az elméleted, hogy a biológia és az okmányok összefüggenek.

2021. nov. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/142 A kérdező kommentje:
Azt már a törvény írja elő, hogy milyen nemet kell az okmányba írni. Remélem, az pedig soha nem változik meg úgy, hogy a valódi nemet el lehessen titkolni. Nem lenne szerencsés mentális betegek valóságérzékeléséhez igazítani a törvényeket.
2021. nov. 14. 03:56
 98/142 anonim ***** válasza:
72%

#97

Még szerencse, hogy a transzneműek nem mentális betegek. :)

Meg az csak akkor lenne a nemed eltitkolása, ha mondjuk például egy férfi átírja nőre az okmányát, de férfiként éli mindennapjait tovább. Csak hát itt nem ez a helyzet.

2021. nov. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/142 A kérdező kommentje:

#98:


De, mivel a férfiból sohasem lesz nő, bármit is csináljon magával és bármit is képzeljen magáról. Pont ezért mentális betegség, mert azt hiszi, hogy ez megtörténhet. Pedig nem. De ezzel nem akarok senkit bántani, ezek csak a hideg tények.

2021. nov. 14. 04:03
 100/142 anonim ***** válasza:
72%

#99

Annyira hideg "tények", hogy egy sarkvidéki gleccser mélyén is fagyoskodhatna. Sőt annyira hideg, hogy nem is nevezhető ténynek okmányügyileg. :'D


Egyébként meg honnan tudod, hogy egy transz mit gondol és mit nem? Legalább is valószínűsíthetem, hogy nem látsz az emberek gondolatába.

2021. nov. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!