Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hogyan kellene...

Szerinted hogyan kellene kezelni a transzneműséget az okmányokban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 17:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/142 anonim ***** válasza:
38%

#50

1) nem vagyok libsi.


2) több közöm van a transzokhoz mint hinnéd, és több tapasztalatom is mint hinnéd.



Az meg, hogy szerinted a transzneműség csak képzelgés az a te magán véleményed. Szóval kérlek ne akard másokra erőltetni.

Az meg miért átverés ha a nemed szerint élsz? Mert a transzok is a nemük szerint élnek, a szerint a nem szerint akik valójában és nem aszerint akiknek fizikailag születtek.

De az itteni utálkozás helyett írd ki a homlokodra, hogy "transzok kíméljenek" alkoholos filccel. Akkor majd mind elkerül téged messziről. Probléma megoldva.

2021. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/142 A kérdező kommentje:

#51:


Most erre nem tudok mit mondani, mert a logikai okfejtést nem sikerült megértened. Olvasd el még egyszer az #50-es hozzászólást, hátha most sikerül. Egyébként az a baj, hogy csak a saját nézőpontodból vagy képes látni a dolgot, a másik emberébe nem tudsz belehelyezkedni. A kisebbségivel együtt tudsz érezni, a többségivel nem.

2021. nov. 11. 22:28
 53/142 anonim ***** válasza:
56%

#52

Azzal mégis hogyan érezzek együtt aki annyira retteg, hogy transzhoz fog érni, hogy még le is igazoltatná? Ez már inkább a nevetséges kategória nekem. Már bocs. És miért van az, hogy minden lmbtq ellenző a szövegértéssel és az értelmi szinttel dobálózik ha kifogy az "érvekből"?

2021. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/142 A kérdező kommentje:

#53:


Még egyszer javaslom, hogy olvasd végig az #50-es hozzászólást. Mindenesetre az nekem egy kicsit furcsa, hogy a transzokon viccelődni se szabad, még csak a születési nemük szerint megnevezni sem, annyira érzékenyek, de a többségi még arra se lehet érzékeny, hogy az ágyban derül ki, hogy átverte a partnere a nemével.

2021. nov. 11. 22:35
 55/142 anonim ***** válasza:
64%

#54

Mondom tetováltasd a homlokodra, hogy "transzok kíméljenek" és garantáltan nem fognak veled randizgatni. Legfeljebb talán 1-2 hegyomlás megver a sikátor szélén. :'D

2021. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/142 anonim ***** válasza:
56%
És elég volt nekem 1x is elolvasni a kommented. Nem kell minden válaszodban reklámozni, hogy nézzem vissza.
2021. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/142 A kérdező kommentje:

#55:


Szóval nem érted, amit írtam vagy érted, csak képtelen vagy elfogadni, mert nem tudsz logikusan gondolkodni. Ettől még a kérdés nem lett tisztázva.

2021. nov. 11. 22:40
 58/142 anonim ***** válasza:
46%

#57

Nincs mit értelmezni azon, hogy annyira utálod már a gondolatot is, hogy véletlen megérintesz egy transzot hogy még törvénnyel szabályoznád, hogy bevallják neked ha azok. Mert egyértelműen ez a te bajod, hogy attól félsz nehogy véletlen egy transzszal feküdj le egy egyéjszakáson.

2021. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/142 A kérdező kommentje:

#58:


Én értem, hogy te szívesen dugatnád magad seggbe két-három szakállas nővel egyszerre, de a többség ennek még a gondolatától is émelyeg.

2021. nov. 11. 22:48
 60/142 anonim ***** válasza:
72%

#49 "És annyi joguk azért csak van, hogy azt mondjanak el amit akarnak és annak akinek akarják a saját döntésük szerint."

Nem, nincsen ilyen joguk. Ezt hívják hazugságnak és a másik átverésének. A törvény konkrétan leírja és bünteti a csalást, megtévesztést.

Értelmes ember elmebetegségnek nevezi azt amikor valaki másnak képzeli magát mint ami valójában. Nem át kell írni az igazolványában a nevét és támogatni a tévképzetét, hanem kezelni kellene az illetőt és segíteni abban, hogy normális ember lehessen.

"Attól mert szerinted mindenkit a lába közti rész kategorizál attól még nem így van. "

Nem is. Pont ezt magyarázzuk neked, hogy attól mert levágatod a farkadat még nem leszel nő.

2021. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!